لیسانس مدیریت بازرگانی: مدیریت

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی آنلاین مدیریت بازرگانی دانشگاه آلاباما یک برنامه منحصر به فرد متمرکز بر مدیریت ارائه می دهد که حرفه شما را به سمت موقعیت رهبری معنادار و پردرآمد سوق می دهد. در یک قالب انعطاف پذیر و آنلاین ، شما می توانید با دوره های دقیق با نرخ مناسب برای شما درگیر شوید. شما بر برنامه درسی خود کنترل کامل دارید و می توانید آن را متناسب با نیازهای شخصی و کاری خود شخصی سازی کنید.

در کارشناسی مدیریت بازرگانی ، با موضوعات مختلفی از جمله ارتباطات تجاری ، امور مالی ، توسعه حرفه ای ، توسعه برنامه ها و شبکه های رایانه ای درگیر خواهید شد. در نتیجه ، هنگام بالا رفتن از نردبان و رسیدن به موقعیت رهبری ، به ابزارهای لازم برای پیمایش مجموعه ای از صنایع مجهز خواهید شد.

برنامه مدیریت شما را برای ایجاد انگیزه در کارمندان و به حداکثر رساندن بهره وری برای کمک به پیشرفت سازمان آماده می کند. براساس اداره آمار کار ، افرادی که در سمت های مدیریتی هستند با متوسط دستمزد 98000 دلار بالاترین میزان درآمد را در میان تمام گروه های اصلی شغلی کسب می کنند. هرچه به فارغ التحصیلی نزدیک می شوید ، آماده خواهید شد تا به عنوان مدیر در منابع انسانی ، امور مالی ، بازاریابی ، فروش ، روابط عمومی و موارد دیگر وارد کار شوید.

رهبران تجارت همچنان به تقاضا ادامه خواهند داد. کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه غرب آلاباما بنیان لازم را برای ورود به بازار کار به شما می دهد. درباره پتانسیل آینده خود به عنوان رهبر اطلاعات بیشتری کسب کنید و امروز اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه درخواست کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. اطلاعات محدود