Read the Official Description

لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA)


همیشه از تبدیل شدن به یک بخش حیاتی از تیم مدیریت در یک سازمان خوابید، اما هرگز نمی خواهید رویای خود را تا زمانی که MBA خود را فارغ التحصیل کرده اید؟ خوب، یک لیسانس مدیریت کسب و کار (BBA) بهترین راه برای شروع است./>

درجه BBA برای ارائه دانش آموزان با پایه قوی در مبانی کسب و کار و کاربرد آنها در محیط های کاری در دنیای واقعی طراحی شده است. این مدرک همچنین مهارت های عملی، مدیریتی و ارتباطی دانش آموزان و مهارت های تصمیم گیری کسب و کار را بهبود می بخشد. مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار دانش آموزان را با ابزارهایی برای نقش های اداری و مدیریتی فراهم می کند و آنها برای موقعیت های حیاتی در سازمان های خصوصی، عمومی و غیر انتفاعی واجد شرایط خواهند بود.

اصل اصلی این دوره این است که برای ایجاد یک مسیر شغلی برای دانش آموزانی که مایل به ایجاد ظرفیت های مراقبتی خود در بخش کسب و کار هستند، اطمینان حاصل شود. از سوی دیگر، ما منتظر است تا رهبران، مدیران و رهبران تیم کارآمد را از طریق اختراع و تحویل یادگیری که برای صنعت ضروری است.

درجه BBA از طریق آموزش مخلوط توسط School of Business London و توسط دانشگاه Charisma اهدا شده است.

فارغ التحصیل با QUALIFI دارای مدرک تحصیلی معتبر

دانشجویان نیز مدرک دیپلم QUALIFI سطح 5 در مدیریت کسب و کار را خواهند گرفت. QUALIFI یکی از موسسات شناخته شده Ofqual است که برای حفظ مهارت های قابل توجه در طیف گسترده ای از نقش ها و صنایع مختلف شهرتی را به خود اختصاص داده است. پس از انجام این معیار دوگانه، شما قادر خواهید بود به دنبال مسیری برای کسب موقعیت مدیریتی باشید. کسب این مدرک دوطرف مزایای مختلفی را برای توسعه حرفه ای شما به ارمغان می آورد.

درباره دانشگاه کرزیما

School of Business London مرکز انحصاری تحصیلی معتبر دانشگاه دانشگاه کرزی در انگلستان است. ما مجموعه های گسترده ای از برنامه های تحصیلی اعطا شده توسط دانشگاه Charisma ارائه می دهیم. دانشگاه کالیفرنیا در تورکس و کایکوس واقع شده است، یک قلمرو خارج از کشور بریتانیا در جنوب شرقی باهاما.

دانشگاه Charisma توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا (BAC) برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی به عنوان موسسه مستقل تحصیلات عالی تأیید شده است.

دانشگاه کالیفرنیا توسط وزارت آموزش و پرورش جزایر ترکس و کایکوس به عنوان موسسه درجه ای برای مدرک کارشناسی، مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری و برنامه های گواهی شناخته شده است.

دانشگاه کالیفرنیا نامزد دریافت اعتبار با شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی است (ACBSP). ACBSP اعتبار کسب و کار، حسابداری و برنامه های مربوط به کسب و کار در مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و درجه دکتری در سراسر جهان است. ACBSP توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است.

School of Business London به ارائه دوره های آموزش عالی و حرفه ای برای دانش آموزان در سراسر جهان از طریق، مخلوط و فاصله و آموزش آنلاین اختصاص داده است. ما برنامه ها را ارائه می دهیم و شغل ها را در سراسر جهان تغییر می دهیم.

شرایط ورود

این برنامه برای متقاضیانی است که معیارهای زیر را برآورده می کنند:

 • آموزش متوسطه معادل سه GCSE و دو سطح A است
 • یک فرمان خوب انگلیسی (معادل IELTS 6.5 یا بالاتر)
 • گواهینامه دیپلم دبیرستان یا گواهینامه GED

ساختار ماژول

درجه BBA دارای 360 اعتبار است. این مدرک 20 اعتبار برای هر 4 اصطلاح اولیه که مجموع 240 اعتبار دارد، 15 عدد برای هر دو آخرین شرایط است که شامل 60 رشته کارشناسی نیز می شود. برای دستیابی به درجه ای که توسط دانشگاه Charisma اعطا می شود، باید همه دانشجویان را کامل کنید.


دوره 1/>

وحدت عنوان


دوره 2/>

وحدت عنوان


دوره 3/>

وحدت عنوان


دوره 4/>

وحدت عنوان


دوره 5/>

وحدت عنوان


دوره 6/>

عنوان واحد


چرا BBA در SBL را انتخاب کنید؟/>

 • یک معلم اختصاصی برای هر دانش آموز برای کمک کامل در طول دوره با کمک پلت فرم یادگیری ما.
 • ارائه معلمین برای ارزیابی پیشرفت تحصیلی توسط معلمین. این معمولا شامل بازخوردهای تشکیل دهنده است.
 • مواد دوره ای که شامل یادداشت های سخنرانی سازمان یافته و به خوبی ساختار یافته، برنامه های عملی با مثال های واقعی و تجزیه و تحلیل های متنی و مطالعه موردی است که شما را برای اعمال دانش عمیق فرد مورد استفاده قرار می دهد.
 • مواد ارزیابی از طریق پلت فرم یادگیری مبتنی بر وب ما باز است.
 • یک کتابخانه الکترونیکی شامل مواد آموزشی و کتاب های مرجع برای خواندن آنلاین.
 • نظارت بر تمام ماژول ها.
 • دسترسی چندپردازنده جذابیت اصلی پلت فرم یادگیری ما است. SBL نیز امکان ارسال یادداشت های سخنرانی به دستگاه های الکترونیکی دانش آموزان (لپ تاپ ها) را فراهم می کند که آنها را قادر می سازد هنگام و در صورت لزوم مطالعه کنند.

روش تحویل

School of Business London انواع روش های تحویل انعطاف پذیر را برای یادگیرندگان خود فراهم می کند که شامل یادگیری ترکیبی، یادگیری آنلاین و یادگیری از راه دور است. بنابراین، فراگیران می توانند روش مطالعه را انتخاب کنند و به راحتی آنها را انتخاب کنند. این برنامه به وسیله ی سیستم مدیریت یادگیری پیشرفته پیشرفت می کند. یادگیرندگان می توانند با استفاده از سیستم مدیریت یادگیری با معلمین ارتباط برقرار کنند تا بحث و گفتگو در مورد مواد آموزشی، به دنبال راهنمایی و کمک به تکالیف باشند. علاوه بر این، آموزگاران ما ارائه بازخورد سازنده و شکل دهی در ارزیابی های خود را برای بهبود تکالیف شما.

ارزیابی

 • تکالیف مبتنی بر سناریوی محدود با زمان
 • بدون معاینه

پیشرفت حرفه ای

پس از فارغ التحصیلی از این مدرک آنلاین مدیریت کسب و کار، شما را به خوبی برای یک نقش مدیریت و اداری در یک شرکت آماده می شود، با هر دو دانش نظری و عملی است که می تواند در هر صنعت در سراسر جهان استفاده می شود. کارشناسان ممکن است فارغ التحصیلان مدیریت بازرگانی برای طیف گسترده ای از موقعیت در یک منطقه دیگر.

پس از اتمام این برنامه، شما همچنین می توانید برای پیشرفت در جوایز عالی مانند MBA، به شما امکان توسعه سطح بالاتری از دانش علمی در مورد مفاهیم کسب و کار جهانی را بدهید، و شما را آماده حرکت به نقش های ارشد در میان چندین سازمان های ملی

هزینه ها و بودجه

برای دانستن هزینه دوره، لطفا در admission@sbusinesslondon.ac.uk با ما تماس بگیرید

Program taught in:
انگلیسی
Last updated March 26, 2018
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
24 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,950 GBP
لطفا با ما در تماس باشید: admission@sbusinesslondon.ac.uk
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment