لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA)

عمومی

شرح برنامه

دانشگاه اینترنتی اسلامی BBA

لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA)

کارشناسی مدیریت بازرگانی یک برنامه 4 ساله که درب را به درست هیجان انگیز از مدیریت کسب و کار باز می شود است. تاکید بر توسعه مهارت های ارتباطی دانش آموزان و قابلیت کسب و کار تصمیم گیری با استدلال اخلاقی قرار داده است. دانش آموزانی که این برنامه کامل خواهد آموخت که برای کار به طور مستقل با استاندارد بالای مهارت در محیط کسب و کار. این درجه ارائه می دهد فرصت های شغلی سودآور فراوان در طیف گسترده ای از صنایع برای امید بستن به این حالت از مطالعه تبدیل به یک روند بسیار محبوب در میان مسلمانان و غیر مسلمانان به طور یکسان.

حضرت محمد، ممکن است درود و رحمت خدا بر او، گفت: "در واقع بازرگانان خواهد شد و در روز قیامت با ستمکاران زنده، به جز کسی است که تقوا از خدا، که خیرخواهی رفتار و راستگو است." (حسن ، سنن ترمذی 1210/03/12) به طور معمول، برنامه های مدیریت کسب و کار طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با دانش جامع از مناطق عمومی کاربردی کسب و کار و اتصال خود را، در حالی که برای تخصص اجازه می دهد در یک منطقه خاص. با این حال، این موضوع است که اغلب به طور کامل از دیدگاه سکولار تدریس می شود. از این رو، دانش آموزان از میراث غنی از اصول اسلامی در زمینه های حسابداری، مدیریت، امور مالی، کارآفرینی و رهبری بیاطلاع هستند.

دانشگاه اینترنتی اسلامی یک فرصت نادر از مطالعه تمامی رشته کسب و کار اصلی مانند حسابداری، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک، رفتار سازمانی، اخلاق کسب و کار، قانون کسب و کار و بازاریابی در یک چارچوب اسلامی ارائه می دهد. این ترکیبی از حکمت اسلامی متبحر و دانش معاصر از یک میدان متنوع به تولید رهبران، متفکرین و کارآفرینان فراهم می کند. این برنامه به دانش آموزان چگونه به اکسل و مشارکت مثبت در دنیای رقابتی امروز بدون به خطر انداختن اعتقادات و آرمان یکی است.

"و [ای محمد]، شما [درگیر] در هر ماده یا تلاوت هر از قرآن و شما [مردم] هیچ کار جز این که ما بر شما گواه زمانی که شما در آن نقش داشته نیست." (قرآن، 10:61)

آخرین به روز رسانی ژانویه 2017