Read the Official Description

برنامه لیسانس هنرهای مدیریت بازرگانی (BBA) درجه حرفه ای متمرکز است که برای تولید فارغ التحصیلان دارای دانش عملی و مهارت های تفکر انتقادی مربوطه در دنیای کسب و کار رقابتی امروز طراحی شده است. دوره کار دانش آموزان را برای آخرین چالش ها و فرصت های حرفه ای آماده می کند. ادغام کار آکادمیک با مهارت های عملی که به راحتی در محیط کسب و کار قابل استفاده هستند. دانش آموزان در مطالعه کسب و کار از طریق یک برنامه درسی اصلی مدیریت، سیستم های اطلاعاتی، بازاریابی، مالی، حسابداری، اقتصاد، و استراتژی کسب و کار قرار می گیرند.

برنامه های تحصیلی از Aston American University در درجه اول برای خدمت به نیازهای آموزش بزرگسالان کار با انعطاف پذیری و حمایت از موسسه مدرن آنلاین طراحی شده است. برنامه BBA، نامزدها را قادر می سازد تا بر اشتیاقشان تأثیر بگذارند، بر آیندهشان تاثیر بگذارد و جهانشان را تغییر دهند. انتظار می رود که فارغ التحصیلان لیسانس هنرهای تجسمی Aston American University در برنامه مدیریت کسب و کار، دانش خود را نشان دهند:

  • موضوعات موضوع چند رشته در برنامه درسی کسب و کار نشان داده شده است؛
  • مفاهیم کلیدی و اصول پایه حسابداری مالی و مدیریتی؛
  • مفاهیم اساسی و اصول اقتصاد؛
  • مفاهیم کلیدی، اصول پایه و حقایق پایه قانونی و نظارتی مربوط به محیط کسب و کار؛
  • تاریخ، نظریه ها، اصول و عملکرد فرایند مدیریت؛
  • مفاهیم کلیدی و اصول پایه مالی و سرمایه گذاری شرکت ها؛
  • مفاهیم کلیدی و اصول پایه بازاریابی و تحقیقات بازار؛
  • ابعاد بین المللی محیط کسب و کار معاصر؛ و
  • تصميم گيري اخلاقي و اخلاقي و رهبري.

الزامات برنامه

لیسانس هنر در برنامه مدیریت کسب و کار
نیاز 80 اعتبار تکمیل شده: (20 دوره، 4 واحد هر یک).

دوره های آموزشی و اعتبارات

ENG100

انتقال اعتبارات از مدارس دیگر

اعتبارات تحصیلی که در سایر موسسات شناخته شده کسب شده با درجه نامه ای از "C" یا بهتر از آن ممکن است به سمت برنامه های تحصیلات Aston American University منتقل شوند. دفتر پذیرش Aston American University رونویسی های متقاضی و پرونده های تحصیلی را برای تعیین میزان اعتبار قابل قبول پذیرفته خواهد شد.

اعتبار انتقال می تواند برای دوره های تحصیلی تکمیل شده یا شواهد ملموس از پیشرفت های قابل توجه حرفه ای (مانند)، مانند مقالات چاپ شده فنی، پروژه های بزرگ تکمیل شده یا سایر دستاوردهای حرفه ای قابل توجه و مستند شده، داده شود.

حداکثر انتقال 40 اعتبار است.

تقویم تحصیلی

برنامه BBA Aston American University به طور متوسط ​​طول می کشد تا 18-24 ماه کامل شود. سال تحصیلی شامل چهار (4) ترم با دو تا چهار (2-4) دوره در هر ترم است. دوره های آموزشی مبتنی بر ساختار انعطاف پذیر و خودآموزی است تا بتواند مسئولیت های کسب و کار و مسئولیت های هر دانش آموز را برآورده سازد.

سیستم آزمون و گذراندن دوره

دانش آموزان باید در پایان هر دوره یک آزمون نهایی را تصویب کنند. حداقل نمره 70٪ در معاینه نهایی لازم است تا بتوانید دوره را با موفقیت انجام دهید.

سیستم یادگیری الکترونیکی

سیستم یادگیری الکترونیکی یک سیستم مدیریت آموزشی آنلاین با مواد آموزشی دوره ای است که دانشجویان و استادان آن را تعامل می کنند. مواد دوره شامل سخنرانی ها، خواندن، فیلم ها، تکالیف، آزمونها و امتحان نهایی است. پس از ثبت نام، یک نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد برای هر دانش آموز برای دسترسی به پلت فرم یادگیری الکترونیکی صادر می شود.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by Aston American University »

Last updated August 6, 2018
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
18 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,200 USD
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment