Read the Official Description

Chartall Business College

مدرک لیسانس مدیریت Chartall Business College Administration (BBA) بر مدیریت و مدیریت افراد، فرآیندها، شیوه ها و سیستم ها (MAPPPS) تمرکز دارد. این موضوع طلایی است که ما از طریق تمام موضوعات ما از آن برای اطمینان از هماهنگی و قابلیت کاربرد در محل کار استفاده می کنیم.

این به طور گسترده ای با BBA های مشابه در سایر کشورها ارائه شده است.

BBA چگونه ارائه می شود؟

Chartall Business College BBA دارای هشت سال اول و هشتمین دوره دوم سال تحصیلی است. سال سوم از یک پروژه تحقیقاتی و چهار یا پنج موضوع بسته به تخصص شما (خدمات مالی، سلامت کارکنان، کار املاک یا مدیریت کسب و کار کوچک / عمومی) تشکیل شده است.

دانش آموزان تمام وقت معمولا در هر ترم چهار سوال را در نظر می گیرند، در حالی که دانش آموزانی که به طور معمول کار می کنند، در هر ترم سه نفر را دریافت می کنند.

هر موضوع توسط یک استاد الکترونیکی با تجربه کار در محل کار تدریس می شود. آنها با استفاده از مطالعات موردی برای نشان دادن کاربرد این نظریه، ارائه می دهند. هر موضوع به 18 هفته سرپرستی می شود، با هفتگی سخنرانی های الکترونیکی (مشاهده هر زمان) و آموزش هفتگی الکترونیکی (پنج نفر باید حضور داشته باشند، بقیه را می توان در هر زمان مشاهده کرد). تمام مواد مطالعه هر هفته برای سهولت مرجع و کتاب های الکترونیکی در هزینه شامل (کتاب های درسی سخت افزاری اضافی هر چند اگر یک کتاب الکترونیکی در دسترس نیست). حمایت مداوم دانش آموزان و آموزش معلمان در مورد تقاضا، دانش آموزان را برای حمایت و هدایت لازم برای تکمیل تحصیلات فراهم می کند.

درجه تحصیلی چیست؟

هر موضوع توسط متون آنلاین، یک محل کار (کاربرد عملی) و یک امتحان ارزیابی می شود. امتحان معمولا کتاب باز و "خانه" (چند استثناء کتاب بسته شده) وجود دارد. جلسات آمادگی آزمون و جلسات پشتیبانی، اطمینان حاصل کنند که همه دانش آموزان برای ارزیابی نهایی آمادگی دارند.

برای BBA چه کسی است؟

طراحی Chartall Business College BBA تمرکز بسیار خوبی در محل کار دارد و کارفرمایان و دانشجویان تاثیر این را به عنوان پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از طریق تخصص می بینند. پروژه تحقیقاتی اجباری در سال گذشته باید یک چالش قابل توجه در محل کار را در بر بگیرد و این امر برای کارفرمایان و دانشجویان بسیار ارزشمند است زیرا عملی و معنی دار است. دانش آموز مورد نیاز خواهد بود که یک تحقیق دقیق در مورد این چالش انجام دهد و راه حلی ارائه دهد که می تواند به بهبود واقعی کسب و کار واقعی کمک کند.

ملزومات ورود چیست؟

دسترسی به مدرک BBA به متقاضیانی خواهد بود که گواهینامه معتبر مدرک تحصیلی دارند که دارای 60٪ گواهینامه معتبر انگلیسی است. مدارک غیرقانونی آفریقای جنوبی که گواهینامه ها را ترک می کنند، برای معادل بودن مورد ارزيابي قرار می گیرند (که توسط ادارۀ صلاحیت آفریقای جنوبی تایید شده است). برنامه های کاربردی استثنایی از دانش آموزانی که نیازمندی های فوق را برآورده نمی کنند، از طریق شناخت یادگیری قبلی (RPL برای دسترسی) در اختیار شورای علمی پذیرفته می شوند.

متقاضیان باید یا به کار گرفته شوند یا برای تولید شواهدی مبنی بر اینکه قادر خواهند بود تا یادگیری مبتنی بر محل کار، ارزیابی مبتنی بر محل کار و پروژه تحقیقاتی مبتنی بر محل کار را تکمیل کنند. (دانشجویان آفریقای جنوبی که مشغول به کار نیستند، برای تأمین اشتغال پاره وقت در آفریقای جنوبی کمک خواهند کرد.)

موضوع ها چیست؟

مدرک کارشناسی مدیریت شامل 44 نفر (21 مورد اجباری است، بقیه انتخابی) در سطوح NQF زیر است:

NQF سطح 5 (سال 1) - 8 مورد اجباری، هر کدام به ارزش 12 اعتبار، در مجموع 96 اعتبار:

· ارتباط برای کسب و کار

· اصول و روش های مدیریت منابع انسانی

·حسابداری مالی

·اصول بازاریابی

·اصول مدیریت

·هوش هیجانی

· مدیریت فرایند کسب و کار 1

·مدیریت پروژه

NQF سطح 6 (سال 2) - 12 مورد اجباری، هر کدام به ارزش 12 اعتبار، مجموع 144 اعتبار، یعنی:

· اصول و روش های نوآوری

· مدیریت و مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات

· اخلاق

· کسب و کار الکترونیکی

·مدیریت

· روانشناسی سازمانی

· مدیریت فرایند کسب و کار 2 (یا اقتصاد اگر شما دنبال منابع مالی یا املاک اجباری)

· برنامه ریزی منابع سازمانی

· مدیریت ریسک عملیاتی

· قانون تجاری

· مدیریت و مدیریت شبکه های اجتماعی

· روش تحقیق و آمار

NQF سطح 7 (سال 3) - 24 نفر، یکی از آنها اجباری است (48 واحد)، سه مورد اجباری است اگر جریان انتخابی خاص انتخاب شود (دانش آموزان باید حداقل 120 اعتبار برای این سال انتخاب کنند، جایی که 60 نفر اجباری هستند و 60 اختیاری).

Program taught in:
انگلیسی
Last updated January 22, 2019
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
Duration
3 - 5 
تمام وقت
Price
5,000 SAR
در هر موضوع، سال 1 و سال 2. R11 500 در هر موضوع، سال نهایی / سال.
By locations
By date