لیسانس مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

لیسانس مدیریت بازرگانی

کارشناسی برنامه مدیریت بازرگانی مدرک دوره ها و کسب و کار مرتبط در کلاس تجربه برای دانش آموزانی که قصد دنبال فرصتهای شغلی در مدیریت کسب و کار فراهم می کند. این بر ادغام زمینه های مختلف کسب و کار به منظور توسعه یک دیدگاه عمومی برای مسائل کسب و کار و چالش ها. البته برنامه ارائه می دهد استرس و تجزیه و تحلیل دقیق از مفاهیم و اصولی که پایه به درک درستی از حوزه مدیریت کسب و کار می باشد. دوره های کار مربوط نظریه ها و ایده ها را به شیوه های عامل و سیاست های سازمان کسب و کار. آگاهی به راحتی از طریق روش سخنرانی استفاده می شوند نیست - این هم یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان برای کشف فعالیت های مدیریت با استفاده از "دست در" تجربه کلاس درس است که ارائه یک آگاهی از آنچه که واقعا در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد فراهم می کند.

کارشناسی مدیریت بازرگانی در رشته بازاریابی است برای دانش آموزان که تمایل به دنبال هر گونه از بسیاری از مشاغلی در زمینه بازاریابی طراحی شده است. این برنامه شامل یک دید کلی از زمینه های زیر: مصرف کنندگان و کسب و کار به کسب و کار برنامه ریزی بازار، توسعه محصول، رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، ارتباطات بازاریابی یکپارچه (به عنوان مثال، تبلیغات، روابط عمومی و فروش) و بازاریابی جهانی است. این برنامه درجه بازاریابی در استراتژیک، و همچنین تاکتیکی، مفاهیم بازاریابی متمرکز است. این ادغام محصول، قیمت، ترفیع و توزیع فیزیکی در سراسر دوره های آن است. دوره های استرس استفاده از تکنیک های مدرن برای تحقیق، تجزیه و تحلیل و حل انواع گسترده ای از نیازهای بازاریابی در چالش های مختلف زیست محیطی و فرصت ها.

اهداف

کارشناسی برنامه مدیریت بازرگانی مدرک دوره ها و کسب و کار مرتبط در کلاس تجربه برای دانش آموزانی که قصد دنبال فرصتهای شغلی در مدیریت کسب و کار فراهم می کند. این بر ادغام زمینه های مختلف کسب و کار در حال توسعه یک چشم انداز کلی به مشکلات کسب و کار و چالش ها. این برنامه ارائه می دهد البته تجزیه و تحلیل دقیق از مفاهیم و اصولی که اساسی برای درک درستی از حوزه مدیریت کسب و کار. دوره های کار مربوط نظریه ها و ایده ها را به شیوه های عامل و سیاست های سازمان کسب و کار. آگاهی به راحتی از طریق روش سخنرانی استفاده می شوند نیست - این هم یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان برای کشف فعالیت های مدیریت با استفاده از "دست در" تجربه کلاس درس است که ارائه یک آگاهی از آنچه که واقعا در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد فراهم می کند.

کارشناسی مدیریت بازرگانی در رشته بازاریابی است برای دانش آموزان که تمایل به دنبال هر یک از بسیاری از مشاغل متنوع در زمینه بازاریابی طراحی شده است. این برنامه شامل یک دید کلی از زمینه های زیر: مصرف کنندگان و کسب و کار به کسب و کار برنامه ریزی بازار، توسعه محصول، رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، ارتباطات یکپارچه بازاریابی (به عنوان مثال، تبلیغات، روابط عمومی، فروش) و بازاریابی جهانی است. این برنامه بازاریابی درجه در استراتژیک و همچنین تاکتیکی، مفاهیم بازاریابی متمرکز است. این ادغام محصول، قیمت، ترفیع و توزیع فیزیکی در سراسر دوره های آن است. دوره های استرس استفاده از تکنیک های مدرن برای تحقیق، تجزیه و تحلیل و حل انواع گسترده ای از نیازهای بازاریابی در چالش های مختلف زیست محیطی و فرصت ها.

ماموریت

فارغ التحصیلی دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

• درک مهمی ایفا می کند بازاریابی نقش را در ملاقات با اهداف استراتژیک سازمان است.

• نشان دادن سواد اطلاعاتی موثر و ارتباطات به عنوان آنها به بازاریابی از طریق تحقیق و بیان هر دو ایده کتبی و شفاهی اعمال می شود.

• نشان دادن توانایی استفاده از انواع مفاهیم بازاریابی، نظریه ها و ابزار در هر دو صورت فردی و تیم.

• نشان دادن دانش از توابع طراحی، اجرا، کنترل و ارزیابی مربوط به بازاریابی است.

• تبدیل از چگونگی چالش های مختلف زیست محیطی و اخلاقی تحت تاثیر قرار بازاریابی محصولات و خدمات آگاه است.

• ورزش مهم استراتژی های بازاریابی شامل پژوهش، تجزیه و تحلیل، برنامه و ارزیابی.

• توضیح دهید و اعمال نظریه ها و شیوه های مربوط به مدیریت عمومی.

• نشان دادن ارتباطات شفاهی و کتبی موثر مورد استفاده در زمینه های مختلف از یک محیط کسب و کار.

• نشان دادن توانایی یکپارچه سازی فن آوری های مختلف مدیریت در عملکردهای مدیریت.

• درک مسائل اخلاقی مرتبط با تصمیمات کسب و کار.

• نشان دادن توانایی به طور موثر مدیریت منابع انسانی و اهمیت تمرکز بر هر دو مشتری داخلی و خارجی.

• شناسایی و عوامل به برنامه ریزی استراتژیک، از جمله اصول اقتصادی مرتبط با رفتار سازمانی مهم تجزیه و تحلیل.

• ارتباط از دانش و تجربه لازم را برای فکر انتقادی و خلاقانه با توجه به تصمیمات کسب و کار.

رئيس

دکتر محمد Almasry مدیر برنامه مدیریت بازرگانی در دانشگاه آموزش الکترونیکی مصر (EELU) است.

او مسئول برای مدیریت عملیاتی و پیاده سازی از جنبه های علمی از این برنامه است.

او در سیستم حسابداری و اطلاعات تخصصی است.

اون یک دکتری در سیستم های اطلاعاتی حسابداری از دانشگاه Alazhar، قاهره، مصر.

علاوه بر این، او عضو انجمنهای علمی از جمله انجمن آمریکایی تجارت (AAE)، ایالات متحده، موسسه مشاوران تجارت الکترونیکی (خبره تجارت الکترونیک مشاور ™)، ایالات متحده آمریکا، انجمن مصری برای تکنولوژی آموزشی (EAET) است و انجمن مصر برای روش های برنامه درسی و تدریس (ECCI).

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2017

درباره این دانشگاه

EELU provides high-quality education and training services with affordable price to supply labor-market with ready industry workers able to deal with advanced technologies, and to create and continuou ... اطلاعات بیشتر

EELU provides high-quality education and training services with affordable price to supply labor-market with ready industry workers able to deal with advanced technologies, and to create and continuously improve teaching and learning environment. اطلاعات محدود
مصر آنلاین , جیزه + 1 بیشتر کمتر