توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس مدیریت بازرگانی

این درجه به توسعه حرفه ای از فارغ التحصیلان مطالعات کسب و کار در دو راه اصلی کمک می کند. اول، آن را توسعه هر دو مهارت شناختی - تفکر انتقادی، تجزیه و تحلیل، نقل و ارزیابی - و مهارت های ارائه همراه با حساب ساده است.

دوم، نامزد دریافت به کشف چگونگی کسب و کار سازمان فکر می کنم و کار، و توسعه درک خود را از عملکرد و سهم تخصص مانند بازاریابی، منابع انسانی، عملیات و امور مالی. این مهارت ها و دانش از سوی کارفرمایان به عنوان ارزش زیادی برای کار در مدیریت و کسب و کار و یا در مناطق متخصص در رابطه با ارائه راهنمایی به مدیران شناخته شده است. درجه مقدمه نوآورانه و قابل دسترس به دنیای کسب و کار است که مجهز به یک را انتخاب کنید تعدادی از مسیرهای شغلی است.

حرفه ای ارتباط و استخدام

دانش آموختگان BBA بسیار استخدام و پیدا کردن آن را آسان تر برای پیشبرد به سطح بالایی از مدیریت کسب و کار. کارفرمایان به دنبال کسب و کار فارغ التحصیلان دولت برای طیف گسترده ای از مواضع از سرمربی کسب و کار و نمایندگی فروش به مدیر منابع انسانی و برنامه ریز پروژه می باشد.

شایستگی

  • داوطلبانی که کلاس XII در هر جریان گذشت و یا
  • داوطلبانی که گذشت کلاس X و با موفقیت سه سال دوره دیپلم کامل از دولت بدن شناخته شده است.

مدت

این برنامه از 24 دوره که ممکن است در را حداقل به مدت 3 سال و حداکثر مدت زمان 6 سال به اتمام ساخته شده است.

ارزیابی داخلی

هر دوره در برنامه باید یک ارزیابی داخلی نمره بر اساس تکالیف ارائه شده در طول دوره (هر دوره دو)، مشارکت در کلاس، بحث و آزمایش داخلی.

حداقل درصد مورد نیاز در ارزیابی داخلی 40٪ در هر دوره است. هر دانش آموز تامین امنیت کمتر از 40٪ در یک دوره خاص نمی خواهد واجد شرایط در نظر گرفته شود به نوشتن مدت آزمون پایان
برای آن دوره و باید به ظهور برای تکالیف در ترم بعد.

امتحانات خارج

مدت آزمون پایان خواهد دو بار در سال توسط دانشگاه، و همچنین دو دوره آزمون تکمیلی انجام شود.امتحانات به صورت آنلاین انجام شده، با استفاده از آزمون سیستم Proctored وب Proctored آنلاین. این امتحانات را می توان از هر نقطه در جهان گرفته شده است.

دانش آموزان یک PC / لپ تاپ با یک دوربین وب، میکروفون و بلندگو یا هدست، و همچنین به عنوان یک اتصال به اینترنت پهن باند قابل اعتماد (512K / 1MBPS) نیاز، قادر به شرکت در این امتحانات.

مدت آزمون پایان باید از سوالات چند گزینه ای و دیگر سوال هدف تشکیل شده است. و درصد حداقل مورد نیاز برای روشن شدن یک آزمون 40 درصد است.

شهریه

هند روپیه Candidates-.54000 / -، USD هند در خارج از کشور-1545، اتباع خارجی-1830 USD

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Don Bosco University »

این دوره Online
Start Date
جولای 2019
Duration
Price
1,830 USD
دانشجویان بین المللی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019