لیسانس مدیریت بازرگانی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

لیسانس مدیریت بازرگانی

این درجه به توسعه حرفه ای از فارغ التحصیلان مطالعات کسب و کار در دو راه اصلی کمک می کند. اول، آن را توسعه هر دو مهارت شناختی - تفکر انتقادی، تجزیه و تحلیل، نقل و ارزیابی - و مهارت های ارائه همراه با حساب ساده است.

دوم، نامزد دریافت به کشف چگونگی کسب و کار سازمان فکر می کنم و کار، و توسعه درک خود را از عملکرد و سهم تخصص مانند بازاریابی، منابع انسانی، عملیات و امور مالی. این مهارت ها و دانش از سوی کارفرمایان به عنوان ارزش زیادی برای کار در مدیریت و کسب و کار و یا در مناطق متخصص در رابطه با ارائه راهنمایی به مدیران شناخته شده است. درجه مقدمه نوآورانه و قابل دسترس به دنیای کسب و کار است که مجهز به یک را انتخاب کنید تعدادی از مسیرهای شغلی است.

حرفه ای ارتباط و استخدام

دانش آموختگان BBA بسیار استخدام و پیدا کردن آن را آسان تر برای پیشبرد به سطح بالایی از مدیریت کسب و کار. کارفرمایان به دنبال کسب و کار فارغ التحصیلان دولت برای طیف گسترده ای از مواضع از سرمربی کسب و کار و نمایندگی فروش به مدیر منابع انسانی و برنامه ریز پروژه می باشد.

شایستگی

  • داوطلبانی که کلاس XII در هر جریان گذشت و یا
  • داوطلبانی که گذشت کلاس X و با موفقیت سه سال دوره دیپلم کامل از دولت بدن شناخته شده است.

مدت

این برنامه از 24 دوره که ممکن است در را حداقل به مدت 3 سال و حداکثر مدت زمان 6 سال به اتمام ساخته شده است.

ارزیابی داخلی

هر دوره در برنامه باید یک ارزیابی داخلی نمره بر اساس تکالیف ارائه شده در طول دوره (هر دوره دو)، مشارکت در کلاس، بحث و آزمایش داخلی.

حداقل درصد مورد نیاز در ارزیابی داخلی 40٪ در هر دوره است. هر دانش آموز تامین امنیت کمتر از 40٪ در یک دوره خاص نمی خواهد واجد شرایط در نظر گرفته شود به نوشتن مدت آزمون پایان
برای آن دوره و باید به ظهور برای تکالیف در ترم بعد.

امتحانات خارج

مدت آزمون پایان خواهد دو بار در سال توسط دانشگاه، و همچنین دو دوره آزمون تکمیلی انجام شود.امتحانات به صورت آنلاین انجام شده، با استفاده از آزمون سیستم Proctored وب Proctored آنلاین. این امتحانات را می توان از هر نقطه در جهان گرفته شده است.

دانش آموزان یک PC / لپ تاپ با یک دوربین وب، میکروفون و بلندگو یا هدست، و همچنین به عنوان یک اتصال به اینترنت پهن باند قابل اعتماد (512K / 1MBPS) نیاز، قادر به شرکت در این امتحانات.

مدت آزمون پایان باید از سوالات چند گزینه ای و دیگر سوال هدف تشکیل شده است. و درصد حداقل مورد نیاز برای روشن شدن یک آزمون 40 درصد است.

شهریه

هند روپیه Candidates-.54000 / -، USD هند در خارج از کشور-1545، اتباع خارجی-1830 USD

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

دان Bosco بازارهای سلام، و به مرکز جهانی دانشگاه دان Bosco آنلاین و آموزش از راه دور خوش آمدید. تاسیس در 2008 مارس 29، دانشگاه آسام دان Bosco هدف به قالب افراد متعهد اجتماعی و معنوی الهام فکری صالح، ا ... اطلاعات بیشتر

دان Bosco بازارهای سلام، و به مرکز جهانی دانشگاه دان Bosco آنلاین و آموزش از راه دور خوش آمدید. تاسیس در 2008 مارس 29، دانشگاه آسام دان Bosco هدف به قالب افراد متعهد اجتماعی و معنوی الهام فکری صالح، از نظر اخلاقی ایستاده در خدمت هند و جهان امروز و فردا، با ترویج آموزش جامع و شخصی. برای رسیدن به این چشم انداز، دانشگاه تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود برتری در آموزش و شکل گیری، دادن با کیفیت برای هر و هر دانش آموز و مستمر و در حال ارزیابی هر فرایند در سیستم. برنامه وزارت پردیس پر جنب و جوش، ارائه یک سبد از مهارت های مدرسه به پایان رساندن و یک انجمن فارغ التحصیلان فعال موجب افزایش کیفیت ذاتی در سبک عملکرد از دانشگاه. دان Bosco به جامعه، و کار خود را در شمال شرق و همچنین سایر نقاط هند، همچنین حمایت از Dr.Manmohan سینگ، نخست وزیر هند، که همچنین یک نماینده از آسام و تلاش جامعه کمک کرده لذت می برد با بودجه از صندوق محلی خود MP توسعه منطقه، و همچنین دیگر ایالتی، ملی و رهبران بین المللی. انجمن همچنین وضعیت مشاوره ویژه در سازمان ملل متحد برخوردار است، کار در سراسر جهان با آن است. بازدید دان Bosco در یونسکو. UBS با برخی از مترقی ترین ذهن در دانشگاه هند برای طراحی و کمک به ارائه برنامه های آن است. همکاری های علمی با افراد و همچنین این امکان را برای UBS به منظور جلب بر دانش، تجربه و تخصص افراد زیر برخی از موسسات برتر از ملت است. دان دانشگاه Bosco به انجام برنامه های خود را با استفاده از پلت فرم آنلاین University18 است، اعمال نفوذ آن را به کمال، ارائه برنامه های آنلاین MBA درجه به دانش آموزان سراسر جهان است. از آن است که دانش آموزان از سراسر شبه قاره هند، علاوه بر امریکا، شرق میانه، بریتانیا، و آفریقا است. تشخیص و اعتباربخشی دانشگاه اعتباربخشی دانشگاه Bosco به آسام دان، یک دانشگاه خصوصی دولت، که با 'قانون دانشگاه دان Bosco آسام' از دولت آسام (بدون IX سال 2009) به تصویب رسید در مجلس قانون گذاری آسام دولت در سال 2009 تاسیس شده است، توسط کمیسیون کمک های مالی دانشگاه به رسمیت شناخته شده (UGC) از هند، و همچنین به عنوان شورای آموزش از راه دور، هند (DEC). سعی کرد مباحثی نیز به رسمیت شناخته و به یک عضو از انجمن جامعه دانشگاهیان، هارمونیک، UK، به آن رسمیت شناختن بین المللی. اطلاعات محدود
گورگورام , گووااتی + 1 بیشتر کمتر