لیسانس مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی مدیریت از دانشگاه Reinhardt برای کار حرفه ای از زمینه های مختلف حرفه ای برای همکاری و کامل درجه آنلاین طراحی شده است.

دانش آموزان جدید هر هشت هفته به برنامه های آنلاین پذیرفته می شوند. هر ترم پاییز و بهار شامل شانزده هفته می شود و به دو جلسه هشت هفته ای تقسیم می شود. ترم تابستان چهارده هفته است و به دو جلسه هفت هفته ای تقسیم می شود. اگر یک دانش آموز تمام وقت را بخواهد، دانش آموزان هر جلسه را برای هر جلسه در مجموع چهار کلاس در هر ترم به دو کلاس خواهند برد.

دوره کار 51 ساعته BBA Major را می توان در 16 ماه به پایان برساند، در صورتی که دانش آموز در هنگام ورود به برنامه دارای مدارک تحصیلی عمومی و آزاد است.

شما با مدرک مدیریت آنلاین در دانشگاه Reinhardt تحقق خواهید یافت!

ما بار دیگر از دانش آموزانمان می شنویم که آنها در حرفه خود به مراتب رسیده اند؛ زیرا آنها دارای مدرک نیستند. گزینه های درجه آنلاین Reinhardt می تواند به شما کمک کند که از طریق این مانع از بین برود و حرفه خود را پیش ببرید.

تاریخ شروع برنامه بعدی

  • مارس 12، 2018
  • 7 مه 2018

لیسانس مدیریت بازرگانی

برنامه اتمام دوره لیسانس کسب و کار برای کارفرمایان متوسطه، کارکنان حرفه ای، مدیران، مدیران، مدیران و صاحبان کسب و کار / کارآفرینان طراحی شده است. دوره کار در برنامه دوره شامل ضروریات کسب و کار، کسب و کار و جامعه، ارتباطات و فرهنگ، بازاریابی استراتژیک و رفتار خریدار، مدیریت منابع انسانی، اقتصاد و پیش بینی، حسابداری و مالی، مسائل اخلاقی و حقوقی، مدیریت استراتژیک و رهبری مدیریت جهانی است.

این برنامه 100٪ برنامه های آنلاین برای کارکنان بزرگسال طراحی شده است که شما را به سرعت طی می کند و برای کسی که با یک شغل تمام وقت کار می کند طراحی شده است اما می خواهد مدرک خود را به طور کامل تکمیل کند. دوره های ما توسط رهبران در زمینه کسب و کار توسعه و آموزش داده می شود. آنها نه تنها شما را با تئوری و عمل فعلی ارائه می کنند، شما از تجربیات زندگی واقعی خود یاد خواهند گرفت.

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... اطلاعات بیشتر

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. اطلاعات محدود