Read the Official Description

بررسی اجمالی

زمینه مراقبت های بهداشتی امروز یکی از قوی ترین و مداوم ترین صنایع است. یک نیاز فزاینده ای برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ماهر وجود دارد که آموزش مناسب برای مدیریت موفق کسب و کار را دارند. بنیاد دانش قوی ارائه شده توسط یک آموزش جامع برای بسیاری از کارفرمایان هنگام جستجو برای نامزدها ضروری است. یک مدرک لیسانس در اداره مراقبت های بهداشتی یک پیشرفت قابل توجه است که متخصصان ماهر را از بقیه بسته ها جدا می کند. با برنامه تحصیلی معتبر California Intercontinental University ، شما می توانید مهارت های مورد نیاز خود را از هیئت علمی با سال ها تجربه عملی کسب کنید.

این مدرک لیسانس در برنامه مدیریت برنامه های بهداشتی ما، اطلاعات و تکنیک های جدید ترین اطلاعات را برای درک مبانی سیستم های بهداشتی و موسسات پزشکی ارائه می دهد. دانش آموزان اصول تجزیه و تحلیل آماری در سیاست و مدیریت بهداشتی، نحوه تفسیر نتایج مطالعه را یاد خواهند گرفت. کارآموزی نیز اصول اولیه کمک های پزشکی، حسابداری و صدور صورت حساب در محیط بالینی را همراه با فناوری اطلاعات به عنوان حرفه ای در رابطه با مراقبت های بهداشتی بررسی خواهد کرد. سازمان بهداشت و درمان و رفتار مبتنی بر یک مدل سازمانی بالینی است که شرایط و چالش های واقعی را برای دانش آموز ارائه می کند. این دوره های هدفمند، نامزدها را با تخصص متمایز مورد نیاز برای شروع یا پیشرفت حرفه ای در عملیات مراقبت های بهداشتی فراهم می کنند.

چشم انداز حرفه ای برای حرفه ی مراقبت های بهداشتی همواره مثبت است. کارهای اداری در بیمارستان ها، کلینیک ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی در تقاضای بالا، و همچنین شغل در سازمان و برنامه ریزی و مدیریت بهداشت و درمان است. شرکت های مراقبت های بهداشتی به دنبال فارغ التحصیلان برتر با مهارت های رهبری قوی و انگیزه برای موفقیت هستند. برنامه درسی برای برنامه California Intercontinental University کمک می کند تا فارغ التحصیلان در یک چشم انداز حرفه ای رقابتی بسیار قابل فروش باشند.

مهارت های برنامه و اهداف یادگیری

 • نشان دادن استفاده مناسب از موثر ارتباطات دهی و کتبی و ارائه های حرفه ای.
 • اهمیت رهبری، فرهنگ سازمانی و روابط انسانی را در یک سازمان بهداشتی درمانی توضیح دهید.
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازهای اطلاعات مدیریتی و سازمانی و استفاده از فناوری اطلاعات مناسب برای کمک به تصمیم گیری در کسب و کار در محیط سلامت
 • مهارت های کمی و کیفی را برای حل مسائل کسب و کار بکار گیرید و از ارزش تکنیک های آماری و فناوری اطلاعات در تصمیم گیری های کسب و کار قدردانی کنید.
 • اصول برنامه ریزی، سازماندهی و هدایت عملیات مراقبت های بهداشتی را اعمال کنید.
 • اهمیت یکپارچگی و اخلاق حرفه ای را در یک محیط مراقبت بهداشتی توضیح دهید.
 • طراحی، توسعه و اجرای استراتژی هایی که بازاریابی محصولات و خدمات را افزایش می دهند.
 • تعریف اقتصاد خرد و کلان و تحلیل و تصمیم گیری مالی
 • شناسایی شیوه های مدیریت منابع انسانی و مسائل رفتاری مانند انگیزه و تنوع.

دوره های آموزشی

 • HCA 301 اصول سیستم های مراقبت بهداشتی
 • HCA 315 کمک پزشکی
 • HCA 337 آمار برای سیاست های بهداشت و درمان و مدیریت
 • HCA 425 سازمان بهداشت و درمان و رفتار
 • HCS 430 IT برای حرفه ای بهداشت و درمان

برنامه درس

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی مستلزم تکمیل 120 واحد کار درسی است که عبارتند از:

دوره های آموزش عمومی: 33 واحد / 11 دوره

California Intercontinental University از عناصر برنامه درسی انتقال آموزش عمومی California Intercontinental University (IGETC) برای تعیین وسعت الزامات برای دوره های آموزش عمومی استفاده می کند. در این تصمیم گیری، دوره هایی که توسط IGETC به رسمیت شناخته می شوند که توسط California Intercontinental University ارائه نمی شود، ممکن است برای لغو دوره های آموزش عمومی خاص مورد توجه قرار گیرد.

انتخاب کنندگان عمومی:

با هماهنگی با برنامه آزمایشی لیبرال و وعده آمریکا (LEAP)، دانش آموزان می توانند از طریق انتقال دوره ها دانش دانش چندرسانه ای را نشان دهند یا دانشجویان همچنین می توانند با اتخاذ دوره های عمومی انتخابی و یا دوره های دیگر دوره های کارشناسی ارائه شده توسط CALUNIVERSITY

دوره های پایه کسب و کار: 72 واحد / 24 دوره

دوره های تخصصی: 15 واحد / 5 دوره

مقررات پذیرش

علاوه بر شرایط لازم برای پذیرش اولیه، متقاضی برنامه تحصیل در رشته کارشناسی باید پیش شرط های پذیرش پذیری زیر را ارائه دهد:

 1. رسمی رسمی که نشان دهنده تکمیل دیپلم دبیرستان یا GED است (بدون کار در کالج). مدارک DD 214 که نشان دهنده تکمیل دبیرستان می باشد ممکن است به عنوان مدرک برای دانش آموزان نظامی پذیرفته شود.
 2. اگر متقاضی تکلیف برخی از کارهای کارشناسی ارشد مدرک معتبر را تایید کرده باشد، یک کپی مهر و موم شده از اسناد رسمی خود (مورد نیاز در این مورد لازم نیست)
 3. مدارک تحصیلی کالج تحصیلات تکمیلی باید متوسط ​​درجه متوسط ​​نمره (GPA) C (2.0 در مقیاس 4.0) یا بالاتر باشد

شرایط فارغ التحصیلی

مدرک کارشناسی به کسانی که شرایط زیر را برآورده می کنند، اعطا می شود:

 1. دوره های GE، مورد نیاز، و تأکید برنامه های درسی مناسب (یا معادل آن) را به صورت کامل تکمیل کرده و دوره یادگیری حداقل مورد نیاز برای هر درس و برنامه را برآورده کرده اید
 2. شرایط تحصیلی زمان اقامت برای اتمام دوره و جایزه
 3. دستاوردهای حداقل 2.0 درجه تجمعی میانگین (CGPA) را برای تمام دوره های برگزار شده در California Intercontinental University
 4. قبل از اعطای مدرک، از تمام بدهی ها و تعهدات دیگر به California Intercontinental University
 5. برای دوره تحصیلات توسط دانشکده و دانشگاهی توصیه می شود
Program taught in:
انگلیسی
California Intercontinental University

See 18 more programs offered by California Intercontinental University »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
- 345 دلار در هر اعتبار
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019