Read the Official Description

تقویت رهبری شما و پتانسیل پیشرفت با کارشناسی آنلاین هنر در مدیریت از دانشگاه نوعی کنیاک مقوی. رشته کارشناسی این آنلاین در مدیریت ایده آل برای حرفه ای ها که می خواهند کسب و کار برای پیشبرد به نقش های مدیریتی است. این برنامه درجه آنلاین شما فراهم می کند با درک جامع از مدیریت کسب و کار و عملیات برای کمک به شما تبدیل شدن به یک مدیر بیشتر موثر است.
برنامه درسی به بررسی عملکرد کسب و کار های بزرگ از جمله: - حسابداری - آمار کسب و کار - مدیریت پروژه - منابع انسانی - مدیریت عملیات - بازاریابی

دو غلظت مدیریت منحصر به فرد موجود

بازاریابی و یا مدیریت منابع انسانی - به عنوان یک دانش آموز در این برنامه، به شما این فرصت را از دو غلظت انتخاب داشته باشد.بعد از آن شما خواهد کشف این مناطق حیاتی در عمق بیشتر و به دست آوردن تجربه و تخصص با ارزش است که می تواند شما را جدا از همکاران خود را در بازار تعیین شده است.

چرا انتخاب نوعی کنیاک مقوی آنلاین؟

- توسط درآمد کارشناسی خود را از هنر در مدیریت آنلاین در نوعی کنیاک مقوی، شما تمام مزایای که نوعی کنیاک مقوی ارائه می دهد با تاریخ غنی خود پوشا بیش از 127 سال از برتری آکادمیک دریافت - کامل درسی خود را با توجه به برنامه خود خود را از طریق تعاملی، فرمت آنلاین ما - کسب اعتبار احترام همان دانش آموزان در برنامه دانشگاه سنتی - دریافت کمک از شخصی مشاور تمام وقت خود را هنگامی که شما به آن نیاز - بر اساس ارزیابی متن خارجی خود را، شما ممکن است قادر به دست آوردن اعتبار برای برخی از دوره ها شما را در گرفته موسسات دیگر است.

پذیرش مورد نیاز

- دانش آموزان باید، باید آموزش و پرورش است که معادل به رسمیت شناخته شده از یک مدرسه دیپلم بالا (RED) دارند - دانش آموزان باید 22 سال یا مسن تر، پذیرفته شود باشد. - دانشجویان بین المللی باید ارزیابی های آموزشی مدارک تحصیلی ارزیابی (ECE) و یا دیدگاه آموزشی به ارزیابی یادگیری قبل در کشورهای دیگر به عنوان آن را به آموزش و پرورش ایالات متحده مقایسه کامل است. - همه دانشجویان بین المللی باید نشان دهد آنها از شرایط تسلط به زبان انگلیسی برای رشته را ملاقات کرده اید که به آنها در حال استفاده. دانشجویان متقاضی پذیرش در برنامه های تحصیلات تکمیلی باید الزامات زیر را برآورده سازد: TOEFL آزمون مبتنی بر کاغذ: 550. آزمون تافل اینترنتی: 78. IELTS آزمون: 6.0

چرا نوعی کنیاک مقوی آنلاین؟

بدون نیاز به ویزا: نوعی کنیاک مقوی ارائه می دهد برنامه های آنلاین به شما این امکان کسب آموزش و پرورش ایالات متحده در راحتی از خانه خود.درجه احترام: دانش آموزان آنلاین ما کسب درجه احترام همان دانش آموزانی که در محوطه دانشگاه معتبر شرکت: دانشگاه نوعی کنیاک مقوی است منطقه ای که توسط کمیسیون آموزش عالی از انجمن شمال مرکزی از مدارس و کالجها (NCA) معتبر شناخته شده است: به نام دانشگاه سریعترین رشد در ایالات متحده توسط کرونیکل آموزش عالی و رتبه در میان امریکا 'ثانیه بالا کالج های مجله فوربز مقرون به صرفه:. دانشگاه نوعی کنیاک مقوی آنلاین ارائه می دهد شهریه و کمک هزینه تحصیلی فرصت مقرون به صرفه کلاس اندازه کوچک: دانشگاه نوعی کنیاک مقوی ' درجه اساتید آنلاین 'ثانیه ارائه کلاس های کوچک، و توجه شخصی انتظار می رود از بالا ردیف، دانشگاه خصوصی سهولت: دسترسی به ترم را در هر کجا از طریق راحت است، دوره های آنلاین پشتیبانی شده توسط پشتیبانی فنی 24X7 برجسته.بسیار تعاملی: تعامل به طور کامل با استادان خود و دانش آموزان دیگر در تنظیم منحصر به فرد مجازی کلاس درس ما شبکه جهانی:. ما دانشجویان و فارغ التحصیلان از 50 ایالت و بیش از 17 کشور جهان است.
Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Benedictine University »

این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline