لیسانس هنرهای مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

شما لازم نیست که یک نتیجه آزمون TOEFL را برای درخواست و پذیرش در دانشگاه ارائه کنید.

بررسی اجمالی

برنامه CalSouthern لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) طراحی شده است تا دانش و مهارت های عملی لازم برای موفقیت در محیط کسب و کار، رقابتی و تکنولوژی مدرن ارائه دهد. علاوه بر به دست آوردن یک پایه علمی جامع در مدیریت و مدیریت کسب و کار، می توانید مطالعات خود را برای ایجاد مهارت های ویژه در یک منطقه خاص تمرکز کنید. تمرکز در مدیریت منابع انسانی، رهبری، تجارت بین الملل، حسابداری، مدیریت، کارآفرینی و بازاریابی در دسترس است. همه دوره ها توسط مربیان ماهر و تمرین حرفه ای های کسب و کار آموزش داده می شود.

طول برنامه

4 سال (وضعیت تمام وقت)

با حداکثر اعتبار انتقال و با در نظر گرفتن دوره ها به طور همزمان، Learners می توانند برنامه تحصیلی را تا 10 ماه کامل کنند. یا، Learners می توانند با سرعت بیشتری انجام دهند و در شش سال یا بیشتر کامل شوند.

تعالی علمی و تعهد به موفقیت شما: انتخاب CalSouthern برای کسب مدرک آنلاین BBA شما

دلیلی وجود دارد که مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) یکی از محبوب ترین برنامه های تحصیلی کشور است: هیچ مدرک کارشناسی دیگر برای آموزش حرفه ای در کسب و کار، آموزش های چند منظوره را فراهم نمی کند. با مدرک BBA شما یک بنیاد جامع و پایه ای علمی قوی برای حرفه ای در مدیریت یا مدیریت کسب و کار در شرکتی با هر اندازه ای خواهید داشت.

علاوه بر این، در CalSouthern، با گذراندن 15 ترم تحصیلی دوره کارآموزی انتخابی، می توانید مطالعات خود را در یک رشته خاص کسب و کار متمرکز کنید که برای شما مهم است. برای مثال، شما می توانید درجه BBA با تمرکز در حسابداری، کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی، کسب و کار بین المللی، رهبری، مدیریت، بازاریابی، و یا فن آوری کسب کنید. به این ترتیب، می توانید یک برنامه آموزشی پایه قوی را در مفاهیم اصلی کسب و کار با تمرین های تخصصی تر ترکیب کنید که می تواند به شما کمک کند تا زمین را در زمینه کسب و کار مورد علاقه خود قرار دهید.

آنلاین CalSouthern

مربیان دانشکده CalSouthern مدرسان و رهبران ثابت شده در دنیای کسب و کار هستند. آنها مشتاق هستند تا دانش خود را با شما به صورت یک به یک به اشتراک بگذارند، زیرا آنها به شما در پیاده سازی موفقیت آمیز برنامه BBA شما کمک می کنند. آنها، همراه با بقیه اداره و کارکنان CalSouthern، در هر مرحله از این راه برای شما هستند - و با موفقیت شما اندازه گیری می کنند. لطفا با برنامه BBA آشنا شوید و صفحات هیئت علمی و فارغ التحصیلان را مرور کنید. ما اطمینان داریم که شما برنامه درسی قوی و دائمی به روز شده، اعضای هیات علمی و کارکنان و تعهد دانشگاه در مورد موفقیت خود را با هم ترکیب خواهید کرد تا CalSouthern را انتخاب خوبی برای برنامه تحصیلی BBA خود کنید.

عواقب

نتایج برنامه های یادگیری برنامه کارشناسی کارشناسی عبارتند از:

ارتباطات

توانایی برقراری ارتباط با دیگران را با استفاده از ارتباطات نوشتاری و خوراکی نشان می دهد که در نتیجه درک و درک در یک سازمان درک می شود.

تفکر انتقادی

اعمال تفکر انتقادی و مهارت های استدلال برای تبعیض در میان درجه اعتبار، دقت و اطمینان از نتیجه گیری های داده شده داده شده برای تجزیه و تحلیل موقعیت در محیط کسب و کار.

تفکر فرهنگی و اجتماعی

شناسایی اهمیت تنوع اجتماعی و فرهنگی در جوامع جهانی و ایجاد یک دیدگاه مبتنی بر دانش محیط و فرهنگ های تجاری خارجی.

سواد اطلاعاتی

تعیین ماهیت و میزان اطلاعات مورد نیاز و نشان دادن توانایی تعیین موقعیت، ارزیابی و استفاده از آن در سازمان های شرکت های مدرن مدرن.

توسعه شخصی

ادغام آموزش رسمی تحصیلی با تجارب شخصی به طوری که یادگیری معنادار، شخصی و مربوط به اهداف شخصی و حرفه ای است.

استدلال کمی

توانایی استفاده از مهارت های تحلیلی برای درک شرایط کسب و کار و تصمیم گیری های آگاهانه را نشان می دهد.

دلیل علمی

یک سیستم تحقیق را نشان دهید که وابسته به شواهد تجربی است که برای ایجاد راه حل های یکپارچه برای بهبود نتایج کسب و کار است.

مسائل اخلاقی، حقوقی و حرفه ای

اصول اخلاقی و قانونی را به محیط کسب و کار بسپارید و دیدگاههای اخلاقی مختلف را ارزیابی کنید.

دوره های آموزشی

در زیر، شما می توانید تمام دوره های دوره های کارشناسی آنلاین ارائه شده توسط School of Business CalSouthern را پیدا کنید. با در نظر گرفتن 15 ترم تحصیلی دوره های کارشناسی ارشد آنلاین، می توانید مطالعات خود را در زمینه های مورد علاقه خود متمرکز کنید، کسب مدرک لیسانس کسب و کار خود را با تمرکز در مدیریت، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، کسب و کار بین المللی و یا عدالت کیفری .دوره های مورد نیاز هسته

دوره های پایین تر
 • UNIV 2000 University Success Online - 3 اعتبار
 • ACT 2102 اصول حسابداری I - 3 اعتبار
 • BUS 2300 معرفی کسب و کار - 3 اعتبار
 • اخلاق کسب و کار BUS 2110 - 3 اعتبار
 • BUS 2301 کسب و کار قانون - 3 اعتبار
 • ECO 2300 اقتصاد کلان - 3 اعتبار
 • IB 2100 مدیریت بین المللی - 3 اعتبار
 • MGT 2325 سیستم های اطلاعات کسب و کار - 3 اعتبار
 • MGT 2404 مدیریت معاصر - 3 اعتبار
دوره های فوق لیسانس
 • BUS 2413 آمار کسب و کار - 3 اعتبار
 • BUS 2414 ارتباطات تجاری - 3 اعتبار
 • ECO 2403 Microeconomics - 3 اعتبار
 • FIN 2404 Fundamentals of Finance - 3 اعتبار
 • MGT 2404 مدیریت معاصر - 3 اعتبار
 • MKT 2400 ملزومات بازاریابی - 3 اعتبار
 • CAP 2400 Capstone Project - 3 اعتبار
دوره های انتخابی تجاری

شروع شدن

شروع کار در لیسانس کسب و کار شما یک فرایند سریع و ساده است. هیچ آزمون ورودی وجود ندارد و دوره ها ماهانه در طول سال شروع می شوند؛ شما می توانید برنامه خود را در اسرع وقت به برنامه اجازه دهید. فقط چهار مرحله را تکمیل کنید:

 • درخواست ثبت نام خود را کامل کنید
 • تکمیل و امضای یک فرم تأییدیه تأیید مدارک تحصیلی شما در دبیرستان
 • هزینه درخواست 75 دلاری را پرداخت کنید
 • پس از پذیرش، موافقت نامه ثبت نام خود را امضا کنید

هنگامی که موافقت نامه ثبت نام امضاء پذیرفته می شود، با تیم پشتیبانی آموزشی خود، از جمله مشاور ارشد و مشاور دانش آموزان، تماس می گیرید. آنها تاریخ شروع را برای اولین دوره خود را تأیید می کنند و شما را از طریق یک روند سریع اما برجسته جهت گیری می کنند که به شما تمام اطلاعاتی را که برای شروع نیاز دارید، می دهد. و آنها برای شما در هر مرحله از راه وجود خواهند داشت تا اطمینان حاصل شود که شما موفقیت آمیز برنامه تحصیلی خود را کامل کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... اطلاعات بیشتر

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. اطلاعات محدود