لیسانس هنر در مطالعات بین رشته ای

Royal Roads University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس هنر در مطالعات بین رشته ای

Royal Roads University

بررسی اجمالی

زندگی شروع نمی شود. لیسانس هنر در مطالعات بین رشته ای برنامه ای را برای منافع و برنامه های منحصر به فرد ارائه می دهد. ارتباطات حرفه ای، عمل زیست محیطی، مطالعات عدالت، کسب و کار - هر آنچه که تاکید می کنیم، ما متعهد به اهداف آموزشی آکادمیک هستیم. از راه دور متقاعد نشوید زیرا BA در مطالعات بین رشته ای به طور کامل به صورت آنلاین یا از طریق ترکیبی از آموزش های آنلاین و جلسات در محوطه دانشگاه قابل دستیابی است. مدل یادگیری تحولات حرفه ای و شخصی را بدون وقفه زندگی به منظور دستیابی به اهداف آموزشی تحقق می بخشد؛ تعهدات نباید مانع تحصیل در دنیای واقعی شود. لیسانس هنر در برنامه مطالعات بین رشته ای ارائه می دهد BA با تاکید بر ارتباط حرفه ای، عمل زیست محیطی، مطالعات عدالت، و یا کسب و کار - و یا ترکیبی از آنها. شما آموزش خود را با تکمیل این دوره های RRU با دوره های انتخاب شده از دیگر موسسات پس از دوره متوسطه شخصی.

اهرم یادگیری شما

کارشناسی مطالعات بین رشته ای دانشجویان را قادر می سازد تا نقش مهمی در طراحی آموزش خود داشته باشند. با برنامه ای که بر روی تجربه حرفه ای، تجربه تحصیلی گذشته و اهداف شغلی ایجاد می شود، دانش آموزان در پنج حوزه دانش به شایستگی دست می یابند: رهبری و کار گروهی؛ ارتباطات؛ دانش؛ تفکر انتقادی و آگاهی جهانی. علاوه بر این، انتخاب دوره و کار آکادمیک، مشارکت بحرانی با مفاهیم اصلی در حوزه مورد علاقه، مانند آموزش بومی، آموزش جوانان در معرض خطر، مدل مراقبت های بهداشتی جایگزین، رهبری جامعه، عدالت اجتماعی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکت را نشان می دهد. دانش آموزان تمرکز خود را تعیین می کنند؛ Royal Roads University برای ایجاد این برنامه کمک می کند.

دوره های آموزشی

فهرست های زیر لازم است، دوره های اصلی که دانش آموزان را در ابتدای و پایان BA در برنامه مطالعات بین رشته ای می گیرند. این دوره ها با مجموعه های انتخابی RRU تعیین شده آنلاین و یا در محدوده دانشجویی تکمیل می شود، به علاوه دانش آموزان می توانند تا 12 واحد از 300/400 گزینه انتخابی را از هر مؤسسه ای که در مقطع فوق لیسانس واجد شرایط دریافت می کنند، برای کسب تخصص بیشتر در موضوع. قبل از انجام هرگونه دوره های خارجی باید تصویب شود.

 • INDS300: نوشتن در رشته ها
 • INDS310: مقدمه ای بر مطالعات بین رشته ای
 • INDS400: دیدگاه های جهانی در مورد روش های بومی شناختن
 • INDS417: مطالعه مستقل
 • INDS480: کارآموزی
 • INDS490: پروژه پژوهشی ارشد / مقاله
 • ITAI: معرفی یکپارچگی تحصیلی

ساختن موفقیت شما

 • دوره های پایه مفاهیم هسته ای بین رشته ای را معرفی می کنند
 • تمرکز آکادمیک شما را در منطقه مورد علاقه خود غوطه ور می کند
 • تمرکز حرفه ای به دنیای واقعی، تاکید حرفه ای فردی کمک می کند
 • فرصت برای حل مسائل جاری از طریق یادگیری و تحقیق کاربردی

با توجه به نیاز به تحصیلات دو تا چهار ساله، این برنامه تحصیلی به دانش آموزان اجازه می دهد که دوره های Royal Roads را با اعتبارات دریافت شده در موسسات دیگر ترکیب کنند. بسته به انتخاب دوره، کار ممکن است تمام آنلاین انجام شود، یا دانشجویان ممکن است برای اقامت یا دوره رو در رو به پردیس می روند. بسته به سطح تجربه حرفه ای، دانش آموزان یک کارآموزی را برای تکمیل مهارت هایشان کامل خواهند کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 4, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 10, 2019
Duration
مدت زمان
2 - 4 
پاره وقت
Price
قیمت
31,992 CAD
31992 دلار (بین المللی)؛ $ 17،640 (داخلی) تکمیل دوره (سال 3
Information
Deadline
ژوئن 10, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
Locations
کانادا - Victoria, British Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 10, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژوئن 10, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 10, 2019
کانادا - Victoria, British Columbia
آخرین مهلت تقاضا ژوئن 10, 2019
2 or 3 Years Degree Completion | Blended Delivery
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

How we're different