Read the Official Description


این آنلاین استاد هنر در روابط بین الملل به طور خاص طراحی شده است تا دانش آموزان را با مبانی در موضوعات روابط بین المللی پیشرفته، و همچنین تخصص در رشته حرفه ای بین رشته ای ارائه دهد. کنش های فعلی شامل حل و فصل مناقشات جهانی و امنیت جهانی و توسعه پایدار بین المللی است.

دانش آموزان و اعضای هیئت علمی در زمان واقعی در کلاس های آنلاین زنده زندگی می کنند که با استفاده از یک پلت فرم کنفرانس ویدئویی نوآورانه، در زمان واقعی ارتباط برقرار می کنند. انتظار میرود که دانشجویان پیش از این جلسات بحث و گفتگو کوچک و زنده، درسهای کار و خواندن را تکمیل کنند.

با استفاده از فن آوری های نوآورانه و تجربیات همه جانبه در دنیای واقعی، روابط بین الملل آنلاین انعطاف پذیری یک برنامه آنلاین جهانی را با تعامل دقیق، کیفیت و کلاس درس یک تجربه دانشگاهی ترکیب می کند. دانشجویان برنامه از:

  • کلاس های زنده، میزبان آنلاین توسط دانشکده مشهور دانشگاه آمریکایی

<li> محتوای گشت و گذار به صورت خودپرداز، محتوای بسیار محدود تولید شده در 24 ساعته 7</li> <li> تعاملات اجتماعی با همتایان و استادان تاثیرگذار</li> <li> یادگیری دنیای واقعی از طریق یک تجربه سنگ کوهستانی و غوطه وری DC</li> <li> ارتباطات طول عمر با جوامع AU و SIS</li>

دانشکده خدمات بین المللی

مدرسه خدمات بین المللی (SIS) در دانشگاه آمریکایی می داند که چالش های پیچیده جهانی نیازمند راه حل های میان رشته ای و همکاری است. جامعه متمایز SIS با ایده خدمات تلفیق شده است. اعضای هیات علمی، کارکنان حمایتی و شبکه همکارانی که انجام می شوند دانشجویان را برای مشاغل در امور بین الملل آماده می کنند، با توجه به حساسیت و درک متقابل فرهنگی، تخصص حرفه ای و مهارت های تحلیلی قوی. SIS توسط مجله سیاست خارجی به طور مداوم به عنوان یک مدرسه عالی در سطح بین المللی به شمار می رود.

تمرکز مطالعه

قطعنامه امنیت جهانی و اختلافات دانشجویان را برای درک تفاوت های ظلم و ستم صلح و امنیت آماده می کند و در نقش هایی که مانع، مدیریت و حل اختلافات متنوعی می شود، هدایت می شود. دانش آموزان تئوری و عمل را برای کار در برنامه ریزی دفاعی، حل اختالف بین المللی و امنیت از درون دولت ادغام خواهند کرد.

توسعه پایدار بین المللی شامل سیاست و عمل برای حل چالش های فقر، برنامه ریزی محیط زیست، تغییرات اقلیمی و جریان منابع است. ادغام مطالعات محیط زیست پایدار و برنامه توسعه بین المللی به طور منحصر به فرد دانشجویان را برای درک و حل مسائل نابرابر در زمین محدود به منابع آماده می کند.

شرایط پذیرش

دانشکده بین المللی خدمات دانشگاه آمریکایی به دنبال دانشجویان روابط بین الملل می باشد که برای خدمت به خیر جهانی اهمیت می دهند. متقاضیان مجاز به ارسال یا ارسال هستند:

  • مدرک لیسانس از دانشگاه معتبر
  • نمرات آزمون رسمی و فعلی GRE (کد موسسه 0812)
  • رونوشت رسمی از همه مؤسسات دانشگاهی
  • سه توصیه نامه
  • رزومه فعلی CV
  • بیانیه دقیق هدف
  • ارائه نتایج آزمون امتحان TOEFL، IELTS یا PTE (اگر نه یک زبان مادری انگلیسی)

کاندیداهای بین المللی برای پذیرش روابط بین الملل استقبال می شود و تافل، آیلتس و یا شرایط آزمون PTE ممکن است لغو شود اگر یک دانش آموز دارای مدرک لیسانس یا بالاتر از یک دانشگاه معتبر است که زبان آموزش انگلیسی در کشور است که انگلیسی نیز رسمی زبان

Program taught in:
انگلیسی
American University - School of International Service (SIS)
این دوره Online
Start Date
Duration
Price
Contact school
Deadline
By locations
By date