متخصص پیش بینی و تجزیه و تحلیل بازی آنلاین

عمومی

شرح برنامه

145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpegMBP School of Coaches","author_url":"","source":""}" alt="145604_ESP-EspecialistaenScoutingyAnalisisdeljuego-ONLINE.jpeg" />

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

این دوره آنلاین به شما امکان می دهد تا عمیق به مدل پیشآهنگی MBP و عملکرد و استفاده از پیشآهنگی حرفه ای بپردازید. شما این کار را از طریق چالش ها و مکانیک بازی (گیمیفیکیشن) و داستانی انجام می دهید که شما را جای یک پیشاهنگی نوجوان که به تازگی به یک تیم حرفه ای رسیده است قرار دهید. به طور خلاصه ، به کلیه مطالب برنامه حضوری به روشی راحت ، جذاب و تحریک کننده دسترسی خواهید داشت: شما خواهید آموخت که چگونه انواع موجود Scouting را بشناسید و هم عناصر تجزیه و تحلیل بازیکن را به صورت جداگانه و هم شناسایی کنید. تیم ، و همچنین تمام کلیدهای ایجاد گزارش کلی از حریف.

به طور خاص ، شما با استفاده از ابزارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل پیشرفته آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که چگونه از یکی از آنها برای جمع آوری ، سفارش و تفسیر اطلاعات با توجه به الگوهای روش شناختی و مقابله با رقابت در تیم خود و تجزیه و تحلیل رقیب خود استفاده کنید. همه اینها به صورت خودمختار است اما همچنین آنچه را که یاد می گیرید با جامعه و معلمان MBP به اشتراک می گذارد.

در نهایت ، در این دوره ، شما اصول تجزیه و تحلیل بازی و جمع آوری اطلاعات از مسابقات را می دانید تا بعداً تصمیمات منسجم و مثر بگیرید.

 • وقف: 45 ساعت (9 هفته)
 • نسخه بعدی: 27 نوامبر ، 2020
 • صدور گواهینامه: متخصص پیشاهنگی از مدرسه مربیان MBP
 • با سرعت و زمان مورد نظر خود مطالعه کنید که مناسب شما باشد

چه چیزی یاد می گیرید؟

 1. شناختن ، توصیف و ارزیابی رفتارهای فردی و جمعی.
 2. برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی توانایی ها و مهارت های بازیکنان فوتبال در مرحله عملکرد بالا.
 3. برای درک و مشاوره در مورد پویایی فردی و گروهی در تیم های رقابتی فوتبال.
 4. برای مشاهده جنبه های ساختاری و پویای فوتبال.
 5. برای تحلیل عمیق تمام مراحل بازی و لحظات یک تیم.
 6. برای انتخاب و بکارگیری مناسب ترین استراتژی ها ، تکنیک های روش ها و فن آوری ها برای آنالیز بازی.
 7. برای کسب دانش در مورد ایجاد پانل های تجزیه و تحلیل و استفاده از پروژه ها در نرم افزار تجزیه و تحلیل.
 8. برای به اشتراک گذاشتن داده ها از طریق گزارش ها و پروپوزال های اقدام یا الگوهای روش شناختی.

چگونه یاد می گیرید؟

 • تحلیل زنده. تحلیل ، زندگی کردن ، یکی از تیم های لالیگا که در بارسلونا مستقر هستند: FC Barcelona یا RCD Espanyol.
 • اطلاعات جستجو ، مدیریت ، تجزیه و تحلیل ، جمع بندی و اتصال اطلاعات مستقیم یا غیرمستقیم مربوط به فوتبال رقابتی.
 • گزارش ایجاد کنید. کشف نحوه ایجاد گزارش برای مربیان ، بازیکنان یا تیم و م institutionsسسات ، از جمله استفاده از ابزارهای فناوری.
 • شناختن شناخت جنبه های اصلی در تحلیل عملکرد ورزشی.
 • غرق شدن ورود به جنبه های عمومی و خاص فوتبال.
 • تیم خودمختار و کار تیمی.

ساختار دوره

تبریک می گویم! شما به تازگی به عنوان پیشاهنگی در MBP کرده اید. ما هشت دیدار با فینال فاصله داریم و برای رسیدن به هدف خود به کمک شما نیاز داریم. ما می دانیم که این کار آسان نخواهد بود و برای ساخت آن باید سخت تلاش کنیم ، اما با تلاش همه ، موفق خواهیم شد!

در طول این هشت مسابقه ، کارکرد و استفاده از پیشاهنگی حرفه ای را خواهید آموخت. برای انجام این کار ، شما باید مراحل مختلفی را تشکیل دهید که این روند یادگیری را تشکیل می دهد: مطالعه تئوری در رختکن ، عملی کردن آن در طول جلسه تمرین ، انجام آنچه که در طول مسابقه آموخته اید و پایان ، به اشتراک گذاری آن در کنفرانس مطبوعاتی.

 • مسابقات 1 و 2. مدل پیشاهنگی MBP . ما Scouting و عملکردهای آن را خواهیم شناخت ، به طور خاص روش MBP را خواهیم دید و انواع مختلف تجزیه و تحلیل را شناسایی خواهیم کرد.
 • مسابقه 3. ساختار تیم و تحلیل پویایی. ما مفاهیمی مانند تماس رسمی و سیستم بازی را کشف خواهیم کرد ، بازیکنان را با توجه به موقعیت آنها بررسی خواهیم کرد و اولین قدم را برای تجزیه و تحلیل پویای تیم بر خواهیم داشت.
 • مسابقه 4. تحلیل فاز توهین آمیز. در این ماژول ، مرحله حمله را در سه مرحله فرعی آن تجزیه و تحلیل خواهیم کرد: شروع ، ساخت و پایان کار.
 • مسابقه 5. تحلیل فاز دفاعی. در اینجا ما از مرحله دفاعی به صورت عمیق آگاه خواهیم شد: تجزیه و تحلیل سه نوع بلوک دفاعی و دفاع از بازی مستقیم.
 • مسابقه 6. تجزیه و تحلیل مراحل انتقالی. ما هر دو انتقال از حمله به دفاع و از دفاع به حمله را انجام خواهیم داد.
 • مطابقت 7. تحلیل استراتژی. ما استراتژی مهره های مختلف را تحلیل خواهیم کرد: ضربات کرنر ، ضربات آزاد ، ضربه های آزاد و ضربه پنالتی.
 • مطابقت 8. الگوهای روش شناختی.
 • پروژه بین برنامه های درسی. برای تکمیل دوره ، شما باید به صورت جداگانه ، تجزیه و تحلیل دو مسابقه را که توسط تیم های حرفه ای انجام شده است ، انجام دهید. شما باید ساختار و پویایی ، مراحل مختلف بازی و در آخر استراتژی را تجزیه و تحلیل کنید. برای انجام این کار ، شما از یک برنامه تجزیه و تحلیل فیلم استفاده می کنید ، یکی از مهمترین ابزارها برای پیشاهنگی حرفه ای.

نظرات

"یک دوره 100٪ توصیه شده ، من می توانم آن را به عنوان دوره ای تعریف کنم که در آن از یادگیری لذت خواهید برد. روش MBP و ارائه آن از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است ، برای کشف تمام جزئیات تجزیه و تحلیل یک تیم و یک مسابقه بسیار مفید است. " ژسوس گالیله

"من برای افزایش دانش در مورد اینکه این بازی چگونه است ، دوره پیشآگاهی و تجزیه و تحلیل بازی در MBP School of Coaches را توصیه می کنم. علاوه بر این ، برای درمان همه افراد MBP که همیشه به من کمک کردند بسیار ممنونم " لوئیس عمر تاپیا

"این دوره برای سفارش و تأکید بر بسیاری از مواردی که گاهی اوقات می دیدم بسیار مفید بوده است ، اما در تجزیه و تحلیل متوقف نشدم ، و این امر باعث شد از اهمیت واقعی هر مفهوم جلوگیری کنم. همچنین بتوانم تجزیه و تحلیل و ساختار خود را سازمان دهم آن را در فازها ، که به من کمک کرد تا کار خود را حرفه ای تر و روشن تر کنم. " مانوئل مایو

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in ... اطلاعات بیشتر

MBP School of Coaches’ mission is to “optimize the tactical level of the coaches to their maximum exponent” thanks to the patented MBP Method that is being used by professional coaches and players in more than 15 countries already. اطلاعات محدود