مدرک لیسانس در رشته فلسفه، سیاست و اقتصاد است. (آنلاین) بین دانشگاه Deusto و Comillas با

bachelor116

درجه کارشناسی در فلسفه، سیاست و اقتصاد را تضمین می کند آموزش های پایه در سه رشته و به نظر می رسد در مطالب اضافی مهم در زمینه های حقوق، جامعه شناسی و روابط بین المللی است. این آموزش ترکیب کمک می کند تا برای روشن مکانیزم تصمیم گیری، پرورش ورزش ضروری مسئولیت در چنین فرایندهایی، ساخت یک درک این موضوع که مردم و حفظ کرامت خود هستند، و باید باشد، که هدف واقعی از کل اجتماعی-سیاسی و چارچوب اقتصادی و، در نهایت، به منظور جلب پیشنهادات از دیدگاه است که می تواند از طریق یک رشته و یا حتی چند نمی توان به دست آورد.

این برنامه آنلاین است که در دانش آموزان که در حال حاضر مشغول به تحصیل درجه دیگر که علاقه مند به غنی سازی آموزش های خود را در تمام یا برخی از مناطق هدف. در دانش آموزان از کشور های دیگر که می خواهند به مطالعه، از طریق آموزش از راه دور، دارای مدرک کارشناسی با دو دانشگاه (دانشگاه دئوستو و دانشگاه Comillas با پاپی)؛ و در افراد علاقه مند به مطالعه یک مدرک لیسانس که می تواند به در دسترس بودن آنها به منظور تکمیل آن را بیش از یک دوره از زمان اقتباس شده است.

پذیرش

مشخصات متقاضی:

برای اینکه قادر به اندازه کافی مدرک لیسانس را در فلسفه، متقاضیان توصیه به اطمینان حاصل شود که پروفایل خود را پوشش ویژگی های زیر:

  • فرمان کافی از زبان اسپانیایی به طوری که برای موفقیت انجام فعالیت های یادگیری پایه در برنامه فلسفه، مانند زیر توضیحات نظری داده شده توسط استادان و متون فلسفی درک.
  • کنجکاوی فکری و گرایش به انعکاس روش ها و تجزیه و تحلیل انتقادی از مسائل مربوط به وجود انسان است که در فلسفه بوجود می آیند.
  • تمایل به شرکت در بحث، احترام نقطه افراد دیگر از مشخصات و توسعه نظرات مستقل است.

شرایط پذیرش:

همانطور که در مربوطه دانشگاهی مقررات (هنر است. 1)، به دست آوردن ورود به عنوان دانشجو سال اول به دانشکده های دانشگاه که درجه کارشناسی ترکیب فلسفه، سیاست و اقتصاد، تحقق تمام الزامات مورد نیاز برای مطالعه مدارک تحصیلی رسمی کارشناسی در دانشگاه های اسپانیایی آموزش باید به تایید صورت گرفته و در حال حاضر مجموعه ای قانون.

علاوه بر این، به پذیرفته می شود بر روی درجه کارشناسی در فلسفه، سیاست و اقتصاد، نرم افزار مربوطه باید در شیوه و در زمان مشخص شده ارسال می شود، و یک علامت پاس باید برای امتحانات پذیرش ایجاد شده توسط پذیرش کمیته به دست آمده باشد درجه مربوطه کارشناسی. تصمیم گیری در مورد پذیرش تحت اقتدار رسمی از رؤسای دانشکده مسئول درجه کارشناسی قرار می گیرند.

تبادل علمی

دانشگاه Comillas با پاپی:

دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی است موافقت نامه های مبادله با بیش از 60 دانشگاه های خارجی در 4 قاره (موافقتنامه های دوجانبه در چارچوب سقراط، اراسموس) و با 6 دانشگاه های ملی (چارچوب SICUE).

اگر چه این درجه آنلاین آموزش داده، پیش بینی که دانش آموزان زندگی در مادرید (و یا کسانی که مایل به تکمیل روند دولت در مادرید) می توانید از شرکت در یک تبادل علمی با استفاده از ساختار فعلی در دانشکده بهره مند شوند.

دانشگاه دئوستو:

اراسموس و SENECA / موافقت SICUE فعلی، و همچنین به عنوان کسانی که با دانشگاه های خارجی و ملی، تجدید نظر و تجدید به منظور بررسی ارتباط این درجه با توجه به اهداف درجه کارشناسی در فلسفه، سیاست و اقتصاد در دانشگاه از Deusto. در این راستا، درجه اند بررسی شده است با توجه به نوع آنها، مدت زمان در سال و اعتبارات، به تاکید ویژه بر مقایسه پیش بینی، چشم انداز شغلی و مهارت های، همراه با محتوای هر یک.

توافقات ترجیحی با 2 دانشگاه های اروپا و 1 دانشگاه های آمریکا به منظور توسعه یک طرح تحرک است که اجازه می دهد تا درجه به همکاری با این دانشگاه تاسیس تاسیس شده است. این موافقت ترجیحی شامل دوره مطالعه که حداقل یک سال و تحرک متقابل از 5 دانش آموز در هر سال تحصیلی.

کمک های مالی و کمک های مالی

دانشگاه، به عنوان یک نهاد از کلیسای کاتولیک اختصاص داده شده به تمام اعضای جامعه، ارائه می دهد طیف وسیعی از کمک های مالی و کمک های مالی به دانش آموزان خود را، برای کمک به هزینه های تحصیل و برای اطمینان از فرصت های برابر و بر اساس نیازهای فردی هر دانش آموز.

این کمک می آید به طور مستقیم از دانشگاه، از کمک های ساخته شده توسط بنیاد دانشگاه Comillas با-ICAI، صندوق کلیسای کمک های مالی، بنیاد غیر مستقل نامزد به روحانیت و از دیگر سازمان ها و افراد.

دانشگاه ارائه می دهد کمک های مالی خود را به دانش آموزان مدرک لیسانس با منابع محدود، در قالب کاهش جزئی شهریه.

دانشجویان دانشگاه واجد شرایط برای منافع همان دانشجویان دیگر دانشگاه اسپانیایی با توجه به بیمه مدرسه، کمک های مالی رسمی است و سایر کمک های مالی می باشد.

Comillas با ارائه می دهد برنامه کارشناسی برای دانش آموزان آغاز آموزش در سطح بالاتر است. ما همچنین برنامه کارشناسی ارشد برای فارغ التحصیلان و متخصصان ارائه دهد.

حرفه ای و چشم انداز دانشگاهی

مسیرهای اصلی دانشگاهی ناشی از درجه کارشناسی هستند برنامه مستر رسمی مدرک در فلسفی پژوهش (بشود نسبت به دکترای فلسفه) و مدرک کارشناسی ارشد رسمی شرکت در آموزش متوسطه و آموزش قبل از دانشگاه (فارغ التحصیلان می توانید انتخاب کنید برای تدریس فلسفه و تاریخ). علاوه بر این، درجه کارشناسی در فلسفه درب باز می شود به فارغ التحصیلان، در اصل، به درجه هر استاد دیگر در دانشگاه های اسپانیایی، به شرطی که متقاضیان دیدار با الزامات مطالعه اضافی که داده می شود مستلزم سطح خود را از آموزش های تخصصی به عنوان یک فارغ التحصیل.

مجموعه ای از مهارت های حرفه ای از فارغ التحصیلان درجه کارشناسی در فلسفه باید به تغییر تدریجی در مشخصات این درجه وفق دهند.

مشخصات فارغ التحصیل

و همچنین آموزش و پژوهش، انضباط مبتنی بر و بین رشته، دیگر چشم انداز شغلی عبارتند از: مدیریت فرهنگی، چاپ و نشر، رسانه های جمعی و یا در کمیته اخلاق.

در بالای ردیف بنده مدنی مدیریت عمومی، با عبور امتحانات رقابتی، و در نقش های فنی و یا متخصص: دارندگان درجه کارشناسی نیز قادر به کار در حرفه های دیگر، از جمله می باشد.

  • مشاور اجتماعی-سیاسی و مشاور
  • تحلیلگر سیاسی-اجتماعی
  • مدیر سازمان
برنامه آموزش در:
  • اسپانیایی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Universidad Pontificia Comillas »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019