مدرک واحد سطح تکمیلی

عمومی

شرح برنامه

این برنامه تحصیلات تکمیلی به تازگی در پروسه اعتباربخشی با مدرسه کسب و کار DCU توسط انجمن پیشرو دانشکده های انسانی (AACSB)، قدیمی ترین و معتبر ترین مدارس جهانی مدارس کسب و کار در جهان، شرکت کرده است. اعتباربخشی AACSB به طور کلی به عنوان برجستهی برتر در آموزش و پرورش کسب و کار شناخته شده است و کمتر از 5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان به دست آورده است.

مقدمه

به عنوان یک دانشآموز واحد تکمیلی (PGSM)، شما باید مدرک کارشناسی ارشد (سطح 9 در چارچوب ملی مدارک تحصیلی) را برای دستیابی شخصی یا پیشرفت حرفه ای مستمر (CPD) بدون نیاز به تحصیل به سمت جایزه خروج انجام دهید. این بدان معنی است که شما می توانید به صورت آنلاین در برنامه خود، برای یک ترم در یک موضوع مورد علاقه، از جمله فناوری اطلاعات، مدیریت عملیات و مدیریت زیست محیطی، مطالعه کنید.

برای مثال شما در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار هستید، اما مایل هستید که در مورد فن آوری اطلاعات بیشتر بیاموزید و یا برای دستیابی به اهداف شخصی تحصیل کنید، واحد ماژول تک تک کارشناسی DCU (سطح PGSM) 9) برنامه به شما ابزارهایی را برای دستیابی به اهداف شما می دهد. قدرت این برنامه در انعطاف پذیری آن، از لحاظ زمان، مکان و سرعت مطالعه است. واحد ماژول تک تک کارشناسی (PGSM) به شما امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را از طریق آموزش از راه دور، بدون نیاز به برنامه تمام وقت یا نیمه وقت، برنامه دانشگاهی ارائه می دهد.

DCU

برنامه

ساختار برنامه:

شما می توانید ماژول انتخابی خود را از فهرست 15 ماژول اعتبار زیر نشان داده شده انتخاب کنید.

OSC10: مدیریت عملیات (15 واحد)

هدف از این ماژول، ارائه یک درک عمیق از نقش خدمات در دیدار با نیازهای مشتری، ارائه رضایت مشتری و ایجاد یک پایه ثابت در مفاهیم و اصول مدیریت عملیات مدرن است. این ماژول شامل سه عنصر (مدیریت عملیات، استراتژی عملیات و مدیریت خدمات) با یک تخصیص در هر عنصر است.

OSC11: استراتژی سیستم های اطلاعاتی (15 واحد)

هدف از این ماژول، ارائه مدیریت به درک عمیق از نقش استراتژیک که سیستم های اطلاعاتی در سازمان، عملکرد و مدیریت شرکت های تجاری و قدردانی از فرصت های مشترک خود را برای مهندسی مجدد مسئولیت های مدیریت خود را به مزایای این سیستم ها را به حداکثر می رساند.

OSC12: مدیریت سیستم های اینترنتی اینترنتی (15 واحد)

این ماژول شما را قادر می سازد با اطمینان مدیریت سیستم های اینترنتی را در دانش تکنولوژی، معماری، پروتکل ها و برنامه های معاصر خود مدیریت کنید. این ماژول شامل سه عنصر (فن آوری های اینترنتی از جمله ابر و وب 2.0، زیرساخت های سیستم های اینترنت و برنامه های کاربردی اینترنت) با یک تخصیص در هر عنصر است.

OSC14: مدیریت توسعه پایدار (15 واحد).

هدف کلی این ماژول این است که شما را در درک چالش های موجود در بهترین شیوه های موجود برای تحویل شیوه های مدیریت پایدار در زمینه های مختلف از موضوعات عملیاتی، مدیریت زباله و محیط زیست، مدیریت انرژی و مدیریت آب و مدیریت خرید، درک کنید.

OSC15: مدیریت فن آوری های پاک (15 اعتبار)

فلسفه اصلی این ماژول این است که برای کسب و کار موفقیت آمیز و رقابتی در درازمدت، تمام منابع کسب و کار، از جمله منابع زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی، باید از یک چشم انداز که یکپارچه سازی اهمیت رو به رشد پاک فن آوری ها و سهم آنها برای ایجاد رقابت اقتصادی. این ماژول شامل مدیریت پاک از زباله های آب و انرژی می شود. این در درجه اول با افرادی با پس زمینه مهندسی یا فنی هدف قرار می گیرد.

اطلاعات کامل در مورد نتایج یادگیری و محتوای هر یک از ماژول را می توان با انتخاب لینک ماژول در بالا پیدا کرد.

همه ماژول های تک تک کارشناسی ارشد از نیمه ی پایانی / پایان ماه سپتامبر تا اواسط / پایان ماه ژانویه به صورت پاره وقت اجرا می شوند.

به عنوان یک دانش آموز PGSM شما دسترسی به مواد آموزشی خواهید داشت و از طریق آموزش آنلاین با استفاده از تکنولوژی فعلی، آنلاین، زندگی "کلاس درس، یک محیط یادگیری مجازی به نام حلقه، ایمیل و غیره و یک سرویس پشتیبانی ویژه متقاضی پشتیبانی می شود. فرمت ارزیابی به ماژول مورد مطالعه بستگی دارد، اما معمولا شامل سهمیه بندی بحث های آنلاین، مطالعات موردی و تکالیف فردی می شود.

چرا DCU

دانشگاه ایالتی دوبلین از سال 1990 ارائه شده است. برنامه های ما به کارفرمایان متعهد هستند که مایل به درک عمیق تر در یک منطقه تخصصی و ایجاد یک پایه محکم برای کار طولانی مدت خود، بدون وقفه در کار و یا سایر تعهدات خود هستند. به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه های ما، شما با دانش، مهارت ها و انعطاف پذیری برای موقعیت های مناسب مدیریت ارشد در منطقه متخصص شما انتخاب می شود.

همه ماژول ها در یک کلاس مجازی Loop آموزش داده می شوند که می توانید با همکاران و آموزگاران خود از طریق ایمیل، چت، اسکایپ، در هر زمان مناسب برای شما تعامل داشته باشید.

ارزیابی مستمر با هیچ آزمون نیست

تجهیزات و مهارت های IT مورد نیاز:

شما باید به طور منظم به یک کامپیوتر (با مایکروسافت آفیس)، یک اتصال به اینترنت پهنای باند، یک چاپگر و یک هدست اساسی و یک وب کم دسترسی داشته باشید. به طور خاص، به دسترسی به مایکروسافت ورد، اکسل و دسترسی نیاز خواهید داشت.

فرصت های شغلی

واحد ماژول تک تک کارشناسی (PGSM) به دانش آموزان اجازه می دهد تا بدون نیاز به تحصیل به سمت جایگاه خروج از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سطح تحصیلات تکمیلی و یا پیشرفت حرفه ای مستمر (CPD) شرکت کنند. مطالعه ماژول های فردی مهارت هایی مانند تفکر انتقادی، بیان با کیفیت بالا و مهارت های قابل انتقال مانند سازمان و مدیریت زمان را توسعه می دهد. دانش، توانایی ها و مهارت هایی که شما توسعه می دهید، توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است. علاوه بر این، اگر بخواهید مطالعات بیشتری را در این زمینه دنبال کنید، شما 15 اعتبار ECTS به سمت یک مدرک فوق لیسانس کسب خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مدارک، لطفا به صفحات مربوطه این پروانه مراجعه کنید.

پذیرش مورد نیاز

ورودی عمومی مورد نیاز

پنج راه ورود به این برنامه وجود دارد: یک سطح 8 یا بالاتر در رشته مربوط (مهندسی، علم، تجارت یا فناوری اطلاعات) از موسسه عالی آموزشی.

عضویت در موسسه ای مانند موسسه مهندسان ایرلند یا یک سازمان حرفه ای مانند موسسه حسابداران مجاز.

یک سطح 7 در یک موضوع در رشته مربوطه یا عضویت غیرمستقیم یک سازمان حرفه ای، همراه با حداقل سه سال تجربه مربوط به کار مدیریتی.

سطح تحصیلات 8 در رشته های غیر مرتبط و حداقل سه سال تجربه کاری مرتبط با مدیریت.

شواهدی از تجربه کار مدیریتی مهم مربوطه. چنین متقاضیان باید درخواست CV و بیانیه شخصی خود را برای حمایت از درخواست خود ارسال کنند و ممکن است لازم باشد برای مصاحبه شرکت کنند.

در مورد همه متقاضیان دانشگاه دانشگاه دوبلین، گواهی باید از شایستگی در زبان انگلیسی ارائه شود. الزامات زبان انگليسی DCU را می توان در اینجا یافت.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to pr ... اطلاعات بیشتر

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to provide flexible access to fully accredited DCU programmes. Not only will you be able to take courses regardless of your location, but you’ll also have opportunity to connect first-hand to an increasingly international network of students. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited