مدرک کارشناسی ارشد آنلاین

عمومی

شرح برنامه

تخصص در مدرک کارشناسی ارشد آنلاین!

مديريت بازرگانی مديريت از راه دور استاد فرصت بسياری برای پيشبرد پتانسیل شما فراهم می کند. از آنجایی که این یک برنامه مطالعه آنلاین است، شما می توانید شرایط حرفه ای و انعطاف پذیر برای موقعیت های مدیریتی و مسئولیت خود را با سرعت خود یادگیری بدست آورید. مهارت های حل مسئله تحلیلی و خلاقانه و همچنین دانش تخصصی و مهارت های نرم افزاری، مرجع مرکزی هستند.

شما پنج گزینه تخصص آینده گرا در برنامه آنلاین استاد در مدیریت کسب و کار: زمینه مورد علاقه خود را از تخصص های زیر را انتخاب کنید:

  • بازار یابی
  • حسابداری
  • تجارت
  • انرژی
  • بانکداری و صنعت بیمه

مدرک کارشناسی ارشد ما: بسیار شناخته شده است!

شما در دانشگاه های دولتی علوم کاربردی ما مدیریت آنلاین کسب و کار خود را مطالعه می کنید. به همین دلیل است که او به طور سنتی توسط کارفرمایان مورد احترام است. با مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار، شما حق دریافت و ارتقاء و ورود به سرویس عالی را به دست می آورید.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی: مکان های تحصیلی موجود

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد در اداره امور تجاری در دانشگاه های شریک دولتی مختلف ارائه می شود. اطلاعات بیشتر در مورد استاد را می توانید در صفحات محل مربوطه پیدا کنید:

  • دانشگاه علوم کاربردی کیل
  • دانشگاه علوم کاربردی جید دانشگاه ویلهلمشاهن / اولدنبورگ / الصفلت
  • دانشگاه علم و صنعت وستفالیا دانشگاه ولفسبورگ

این برنامه بخشی طراحی شده، با واحدهای آموزشی آنلاین است که می تواند در هر زمان نامیده می شود، با چت آنلاین در شب، یک فاز حضور (بیش از چند روز) در هر ترم و یک تاریخ حضور در هر ترم برای امتحانات است.

پس از کسب و کار موفقیت آمیز کسب و کار آنلاین خود را در رشته تحصیلات تکمیلی دانشگاه خود را به مدرک کارشناسی ارشد (MA) می دهد . شما 4 ترم را به صورت تمام وقت مطالعه می کنید و یا با سرعت خود در یادگیری بخشی از زمان مطالعه می کنید.

این برنامه از نظر فنی و سازمانی توسط OnCampus پشتیبانی می شود. OnCampus شرکت تابعه FH Lübeck برای یادگیری از راه دور و یادگیری الکترونیکی است.

این برنامه توسط ZEvA تأیید شده است.

تخصص ها / دروس انتخابی

شما می توانید از 5 تخصص مختلف انتخاب کنید:

57552_78cd8a1f38.png

ویدئو کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (فیلم های بیشتر را می توان در زیر صفحات از مکان ها یافت می شود):

آیا علاقه ای به مطالعه تلخ دارید؟

در حال حاضر امکان استفاده از یک دوره تحصیلی رایگان و غیرقابل پذیرش را دارید. شما یاد خواهید گرفت چگونه به آنلاین مطالعه کنید، اولین نگاهی به زندگی دانشجویان آنلاین داشته باشید و از تمام سوالات خود بپرسید.

و پایان نامه کارشناسی ارشد؟

در دوره برنامه کارشناسی ارشد، پس از پایان ترم چهارم، تکلیف پایان نامه کارشناسی ارشد مورد نیاز است. در صفحه زیر یک نمای کلی از موضوعاتی که قبلا نوشته شده است را پیدا خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

oncampus gibt Ihnen die Möglichkeit an ausgewählten staatlichen Fachhochschulen berufsbegleitende Online-Fernstudiengänge und Online-Weiterbildungskurse zu belegen. Wir sind eine 100%ige Tochter der F ... اطلاعات بیشتر

oncampus gibt Ihnen die Möglichkeit an ausgewählten staatlichen Fachhochschulen berufsbegleitende Online-Fernstudiengänge und Online-Weiterbildungskurse zu belegen. Wir sind eine 100%ige Tochter der Fachhochschule Lübeck und haben uns in über 15 Jahren Firmengeschichte zu einem der europäischen Megaprovider im E-Learning entwickelt. اطلاعات محدود