مدرک کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی

عمومی

شرح برنامه

با این آموزش رسمی در زمینه امنیت خصوصی از دانشگاه پگاسو ، شما قادر خواهید بود دیدگاه جهانی امنیت را در تمام جنبه های آموزشی آن ، توسعه ظرفیت های حرفه ای برای ایجاد برنامه های اضطراری در سطح ملی و بین المللی ، برنامه های اقدام اضطراری ، تجزیه و تحلیل خطرات ، امنیت در زندانها و نظارت در موزه ها ، برای ذکر برخی اقدامات مرتبط.

این 9 ماه به طول می انجامد و 100٪ بصورت آنلاین است که به شما امکان می دهد برنامه های خود را مطابق با سبک زندگی فعلی خود مدیریت کنید.

هنگام مطالعه این آموزش رسمی امنیت خصوصی ، چه نوع محتوایی خواهید دید؟

برخی از مهمترین مطالبی که می توانید با این آموزش مطالعه کنید ، موارد زیر است:

 • مدیریت جامع امنیت
 • پدیدارشناسی بزهکار
 • بنیاد تحقیقات خصوصی
 • روش تحقیق در علوم اجتماعی

اهداف آموزش کارشناسی ارشد رسمی در امنیت خصوصی

هدف اصلی دوره رسمی کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی ، آموزش دانشجویان در جنبه های نظری ، عملی و روش شناختی است ، به شما تمام ابزارهای لازم را برای شما امکان می دهد تا بتوانید در محیط کار به عنوان یک حرفه ای جامع و کارآمد فعالیت کنید.

علاوه بر این ، فلسفه اصلی ما این است که شما در تعلیم و تربیت مناطق مختلف امنیتی در سطح جهانی به تعالی دست پیدا می کنید ، شما را در این همه چالش هایی که حرفه های فعلی در این زمینه به وجود می آورد ، آماده می کنید.

تاریخ شروع کلاسها

از آنجا که تماس های مربوط به مدارک رسمی ما باید حداقل تعداد دانشجویان را داشته باشد تا برنامه دانشگاهی انجام شود ، INISEG این حق را برای خود دارد که تاریخ مکالمه خاصی را که از طریق ایمیل به هر دانشجویی اطلاع می دهد ، تغییر دهد ، تعلیق یا حذف کند. یا از طریق تلفن که به روزرسانی تاریخ است.

این هدف INISEG به هیچ وجه ایجاد مشکل یا ناراحتی با تغییرات احتمالی که ممکن است در این فرآیندهای مکالمات ثابت ایجاد شود ، نیست و قبل از هرگونه مشکلی که پیش بیاید ، این وظیفه ماست و خواهد بود که می توانیم آن را به بهترین شکل ممکن حل کنیم و به دنبال مطلوب باشیم. راه حل برای دانش آموزان ما.

برنامه درسی کارشناسی ارشد رسمی در امنیت خصوصی

 • اصول امنیت خصوصی
 • مدیریت امنیت
 • مدیریت رویداد. برنامه های امنیتی
 • وزارت امنیت حمایت از خطرات کار
 • جرم و امنیت سایبری
 • حفاظت غیرنظامی و اضطراری
 • زیرساخت های بحرانی
 • منابع انسانی ، منابع مادی و استخدام
 • روش تحقیق در علوم اجتماعی
 • استاد

مدرک رسمی کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی

درجه دو

دانشجویانی که با مدرک دانشگاهی ، لیسانس یا معادل آن به مدرک رسمی کارشناسی ارشد امنیت خصوصی دسترسی پیدا کرده اند:

عنوان رسمی دانشگاه پگاسو ایتالیا (Master di II Livello)

"استاد دانشگاه در امنیت خصوصی"

عنوان INISEG

"استاد در امنیت خصوصی"

دانشجویانی که بدون داشتن مدرک دانشگاهی ، لیسانس یا معادل آن به کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی دسترسی پیدا کرده اند:

عنوان INISEG

"استاد در امنیت خصوصی"

شرایط تحصیل استاد رسمی در امنیت خصوصی

برای دسترسی به این کارشناسی ارشد امنیت خصوصی لازم نیست که مدرک دانشگاهی (لیسانس ، مدرک یا مدرک دانشگاهی) تکمیل شود. شما می توانید از 2 گزینه به همان اندازه معتبر به این برنامه دسترسی داشته باشید:

 • با مدرک دانشگاهی
  با داشتن مدرک دانشگاهی قبلی می توانید مستقیماً به یک مدرک دوگانه ، عنوان رسمی دانشگاه پگاسو (که به شما امکان دسترسی به دکترا را می دهد) و عنوان شخصی INISEG دسترسی پیدا کنید.
 • بدون مدرک دانشگاهی
  اگر مدرک دانشگاهی ندارید ، می توانید با اخذ مدرک INISEG به این کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی نیز دسترسی پیدا کنید ، که از نظر حرفه ای دانشجو همان مطالب ، معلمان و شیوه ها را به عنوان مدرک رسمی به دست می آورد ، تفاوت در این است که شما ندارید. دسترسی به دکترا ، اما در صورت امکان تخصص در این بخش و بهبود جایگاه شغلی و مطالبات جدید.

کارشناسی ارشد در امنیت خصوصی عمدتاً مربوط به مدیران امنیتی ، نیروهای امنیتی و ارگانها ، کارشناسان امنیتی ، متخصصان امنیت خصوصی و کلیه افراد علاقمند به این حوزه است.

فرصت های حرفه ای کارشناسی ارشد رسمی در امنیت خصوصی

زمینه کار این استاد در امنیت خصوصی شامل شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

این حرفه ای قادر خواهد بود در حوزه امنیت خصوصی کار کند و تمام دانش خود را در زمینه های مختلف شغلی عملی می کند.

دستیار ، رئیس ، مدیر یا رئیس بخش امنیتی امکاناتی است که این آموزش رسمی امنیت خصوصی آنلاین به شما می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... اطلاعات بیشتر

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. اطلاعات محدود
مادرید , زامورا + 1 بیشتر کمتر