مدرک کارشناسی ارشد در تولید موسیقی و ضبط

Los Angeles College of Music

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد در تولید موسیقی و ضبط

Los Angeles College of Music

همانند برنامه های دانشگاه LACM، LACM Online یک برنامه ترکیبی آنلاین در تولید و ضبط موسیقی ارائه می دهد:

این دانشیار برنامه های موسیقی در تولید و ضبط موسیقی یک دوره نیمه وقت دوره کارشناسی حرفه ای است. دانش آموزان زمینه های تاریخی و فنی مورد نیاز برای رقابت در جهان تولید موسیقی را می آموزند و همچنین ابزار و تکنیک های مورد نیاز برای ایده ها را به سطح بعدی می رسانند. دوره های آموزشی ویژه توالی به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری در طول برنامه. این برنامه ترکیبی آنلاین همچنین شامل 2 بازدید برای برنامه های فشرده در پردیس دانشگاه است.

پذیرش مورد نیاز

دبیرستان جوانان، سالمندان و فارغ التحصیلان ممکن است به برنامه های تحصیلات و دیپلم وابسته در LACM Online اعمال شود. لطفا از ما بخواهید صفحه وب پذیرش برای شرح مفصلی از نیازهای برنامه. الزامات شامل مرجع موسیقی و رونوشت رسمی می باشد. دانشجویان بین المللی باید امتیاز TOEFL 70 یا بالاتر را ارائه دهند.

نحوه درخواست برای پذیرش

متقاضیانی که برای درخواست در LACM آماده هستند، باید درخواست پذیرش را تکمیل کنند و رسانه های شنود را از طریق کاربرد پذیرفته شده. متقاضیان باید از دبیرستان رسمی، GED یا رونویسی کالج خود از موسسه ارائه شده خود درخواست دهند و آنها را به LACM ارسال کنند. نمرات TOEFL برای دانشجویان بین المللی نیز باید به LACM ارسال شود. همه متقاضیان هزینه درخواست 60 دلار را پس از تکمیل درخواست ارسال می کنند.

انتقال اعتبار

LACM Online مستقیما اعتبار موسیقی را از موسسه دیگری انتقال نمی دهد مگر اینکه با دانشکده های وابسته که توافقنامه های تفسیری ایجاد کرده اند. دانش آموزان تشویق می شوند تا آزمایش مهارت های حرفه ای انجام دهند. دانش آموزانی که مهارت های لازم برای یک دوره را از طریق آزمون تست اعمال می کنند اعتبار را برای دوره دریافت می کنند و قادر به حرکت به سطح بعدی آموزش می باشند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
آمریکا - Pasadena, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Pasadena, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات