توضیحات رسمی را مطالعه کنید

همانند برنامه های دانشگاه LACM، LACM Online یک برنامه ترکیبی آنلاین در عملکرد درام ارائه می دهد:

این دانشیار برنامه هنر در عملکرد درام یک دوره نیمه وقت دوره کارشناسی حرفه ای است. برنامه درام برای برنامه LACM Online توسط رالف هامفری و جو پوکرارو، مدیران اجرایی معروف جهان، برای بهبود مهارت های حرکتی، تکنیک و صدا، ارائه مفاهیم ریتم معاصر و ایجاد طیف گسترده ای از رپرتویوار در تمام سبک ها ایجاد شده است. دوره های آموزشی ویژه توالی به حداکثر رساندن پتانسیل یادگیری در طول برنامه. علاوه بر این، مهارت های ضبط استودیو مدرن را توسعه می دهد و دانش آموزان را از شیوه های مهم کسب و کار موسیقی می آموزد. این برنامه ترکیبی آنلاین همچنین شامل 2 بازدید برای برنامه های فشرده در پردیس دانشگاه است.

پذیرش مورد نیاز

دبیرستان جوانان، سالمندان و فارغ التحصیلان ممکن است به برنامه های تحصیلات و دیپلم وابسته در LACM Online اعمال شود. لطفا از ما بخواهید صفحه وب پذیرش برای شرح مفصلی از نیازهای برنامه. الزامات شامل مرجع موسیقی و رونوشت رسمی می باشد. دانشجویان بین المللی باید امتیاز TOEFL 70 یا بالاتر را ارائه دهند.

نحوه درخواست برای پذیرش

متقاضیانی که برای درخواست در LACM آماده هستند، باید درخواست پذیرش را تکمیل کنند و رسانه های شنود را از طریق کاربرد پذیرفته شده. متقاضیان باید از دبیرستان رسمی، GED یا رونویسی کالج خود از موسسه ارائه شده خود درخواست دهند و آنها را به LACM ارسال کنند. نمرات TOEFL برای دانشجویان بین المللی نیز باید به LACM ارسال شود. همه متقاضیان هزینه درخواست 60 دلار را پس از تکمیل درخواست ارسال می کنند.

انتقال اعتبار

LACM Online مستقیما اعتبار موسیقی را از موسسه دیگری انتقال نمی دهد مگر اینکه با دانشکده های وابسته که توافقنامه های تفسیری ایجاد کرده اند. دانش آموزان تشویق می شوند تا آزمایش مهارت های حرفه ای انجام دهند. دانش آموزانی که مهارت های لازم برای یک دوره را از طریق آزمون تست اعمال می کنند اعتبار را برای دوره دریافت می کنند و قادر به حرکت به سطح بعدی آموزش می باشند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Los Angeles College of Music »

این دوره Online
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019