مدرک کارشناسی ارشد M.Mus موسیقی موسیقی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در ارتباط با کالج موسیقی لندن و دانشگاه لندن، عملکرد موسیقی AMSonline M.Mus به منظور رفع نیازهای موسیقی نوازندگان معاصر بر مبنای حرفه ای، علمی و حرفه ای ارائه شده توسط حرفه ای های حرفه ای فعال در موسیقی صنعت.

دوره

  • کاوش در عمق یک منطقه موسیقی دان که به شما علاقه مند است
  • گسترش و توسعه لبه رقابتی خود را
  • به دست آوردن شناخت علمی برای کشف نظریه ها و ایده ها

برای حرفه ای های صنعت:
ما فرصتی را برای دانش آموزان سریع با تجربه صنعت (10 ساله) به ارباب ارائه می کنیم. ما تجربه قبلی خود را در برابر دوسال از دوره پایه گذاری به شما نشان می دهیم که به شما امکان می دهد تا به سال گذشته به سمت پیشرفت و رسیدن به درجه کارشناسی ارشد خود برسید.

عملکرد موزیکال M.Mus

نمونه کارها

با تمرکز بر تفسیر سبک، تکنیک و خلاقیت، مهارت های عملکردی را با تمرکز بر روی مهارت ها تقویت کنید.

مهارت های انسلام و موزیکال

تمرین و انجام با هدف توسعه مهارت های گروه با تاکید بر جهت موسیقی، تفکر خلاق و مهارت فنی.

روش های تحقیقاتی پس از فارغ التحصیلی

انجام چندین وظیفه مرتبط با نظم و انضباط شما، از جمله ساختن مستندات تحقیق و پایان نامه یا طرح با یک کتابشناسی حاوی توضیحات.

چشم انداز انتقادی

با درنظر گرفتن ادبیات کلیدی، درک روشهای مهم انتقادی برای مطالعه موسیقی مردمی ایجاد کنید. از طریق تجزیه و تحلیل و تفکر انتقادی، مجموعه ای از تمرین کنندگان مهم، ژانرها و نقاط عطف را از منظره موسیقی محبوب مطالعه کنید.

نمونه کارها 2

بر پایه کار تکمیل شده در Performance Portfolio 1، مهارت های بیشتری را به عنوان یک خواننده توسعه می دهد. عوامل کلیدی شامل توسعه و گسترش توانایی های فنی پیشرفته، همراه با ویژگی های تفسیری و سبک است.

پروژه MASTER LEVEL

یک پروژه یا پایان نامه بر اساس یک سوال تحقیق در مورد انتخاب شما که در طول ماژول روش تحقیق و با بحث با رهبر ماژول توسعه داده شده است.

گزینه ها

آهنگسازی

مشارکت در توسعه، مدیریت و اجرای نمونه کارها با کیفیت بالا. مواد ممکن است در هر سبک با ارائه نهایی نمونه کارها با ضبط از آهنگ های خود، ورق های سرب و نقد نوشته شده است.

آموزش و پرورش موسیقی

قرار دادن برای شرکت در فعالیت های یادگیری و تدریس بر اساس یک تمرین موسیقی محلی با هدف توسعه و اجرای دو جلسه مشاهده شده.

شرایط ورود

حداقل یک 2: 1 در یک مدرک کارشناسی مرتبط با آن، به همراه یک آزمون و مصاحبه موفق. معدل مدارک خارج از کشور در نظر گرفته خواهد شد.

پیشرفت

تحصیل در این سطح، افق های خود را به عنوان یک موسیقیدان و محقق گسترش می دهد تا از شما در حرفه ای چند گانه حمایت کند. این کارشناسی ارشد شما را قادر می سازد تا زمینه های مورد علاقه خود را در عمق بیشتری، مهارت های جدید و فرصت های جدید تحقیق را از نظر موسیقی و علمی باز کنید.

آزمون

TBC

چقدر طول می کشد؟

تمام وقت 3 × 12 هفته سه گانه

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

AMS online is a pioneering online music college based in the UK. We offer fully validated Foundation Degree, BA Hons and Masters courses, written by and delivered by music professionals entirely onlin ... اطلاعات بیشتر

AMS online is a pioneering online music college based in the UK. We offer fully validated Foundation Degree, BA Hons and Masters courses, written by and delivered by music professionals entirely online. اطلاعات محدود
ادینبورگ , اکستر , گیتسد , گلاسکو , ساوتهمپتون + 4 بیشتر کمتر