هدف

فارغ التحصیلان این بخش مهارت ها و شایستگی به دست آوردن در زمینه های کارآفرینی و مدیریت، برای راه اندازی موفق و مدیریت یک شرکت، سازمان یا نهاد ضروری است. برنامه ما این است که به همه کسانی که علاقه مند در بهبود شایستگی شخصی در انتخاب کسب و کار حاد، بدون در نظر گرفتن یک شغل می شود.

BSM

شرح

تغییرات اقتصادی پویا در سازمان راه بازار عمل در حال حاضر به افزایش سطح تجاری بر اساس قوانین از مدل اقتصاد بازار آزاد اشاره می کنند. در نتیجه، در حال رشد است تقاضا برای تحصیلکرده، مدیران حرفه ای قادر به عمل و تطبیق سریع با تغییرات سریع در محیط کسب و کار است. مدیریت نوآورانه برای توسعه کسب و کار تخصص که ما ارائه به دانش آموزان فراهم می کند با یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن مهارت ها و شایستگی های مربوط به یک کار به عنوان یک مدیر حرفه ای. دانش آموختگان خواهد در مهارت های تفکر خلاق و نوآور اجازه می دهد آنها را در راه حل های مبتکرانه و بهینه را بر اساس کار گروهی پروژه وارد آموزش داده است.

تخصص البته هدف به ویژه در ارائه جنبه های عملی برای نوآورانه مدیریت سازمان در بازار، آماده سازی برای انجام نقش های مدیریتی و رهبری در تمام سطوح عملیاتی در سازمان دارند. تاکید بر کسب مهارت های عملی در تجزیه و تحلیل و حل مسئله در سطح مدیریت و در گرفتن تصمیمات استراتژیک، به دنبال راه حل های نوآورانه به چالش های مدیریت، یک رویکرد خلاق، برنامه ریزی کارآمد و کار پروژه قرار داده شده. مطالعات بر روی جنبه های دنیای واقعی از مدیریت سازمانی تمرکز، توسعه مهارت های تحلیلی عملی، روش های برای حل مشکل نوآورانه و ساخت انتخاب های استراتژیک صدا. برنامه درسی ما تساوی در روش تسهیل توسعه انواع مهارت های از جمله مربیگری، تیم و کار پروژه، شایستگی فردی، تفکر خلاق، مدیریت پروژه، روابط مشتری، اطلاعات و امور مالی در جریان بین اپراتورهای بازار

دانش آموختگان خواهد مهارت ها و شایستگی های لازم برای انجام یک نقش مدیریتی در هر سطح در شرکت در کسب و کار در یک محیط تجاری و سازمان های غیر انتفاعی، در بخش های خصوصی یا عمومی به دست آورد. علاوه بر این، از فارغ التحصیلی از مدیریت نوآورانه برای تخصص توسعه کسب و کار شما را با تمام دانش و مهارت های لازم برای تدوین و مدیریت پروژه های تجاری، راه اندازی شرکت خود را و در حال اجرا یک کسب و کار تجهیز.

برنامه ما این است که به کسانی که علاقه مند در بهبود شایستگی های شخصی در انتخاب کسب و کار حاد خطاب، صرف نظر از شغل است.

مناطق مقصد تحصیلات تکمیلی

· بازاریابی، منابع انسانی، مالی، · کسب و کار سازمان و نهادهای دولتی محلی، · شرکت ها و موسسات در موقعیت یک مدیر بالا یا متوسط ​​رتبه بندی، · موسسات خارجی و بین المللی مرتبط با کسب و کار، · موسسات تحقیق و توسعه، · مشاوره سازمان ها، · آموزش و پرورش.

دیپلم

مشارکت در مدیریت نوآورانه برای برنامه توسعه کسب و کار نتایج در کسب مدرک کارشناسی در مدیریت. با این سند به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده ممکن است شما حرفه ای بین المللی خود را با موفقیت توسعه.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط AHE - The University of Humanities and Economics »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,400 EUR
شهروندان غیر اتحادیه اروپا، تمام وقت است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019