Keystone logo

7 آنلاین برنامه ها که در آموزش هدایت آموزشی مدیریت آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

  • آموزش
  • هدایت آموزشی
  • مدیریت آموزش
رشته های تحصیلی
  • آموزش (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین برنامه ها که در آموزش هدایت آموزشی مدیریت آموزش

آیا به دنبال شغلی هستید که به شما امکان می دهد در زندگی دانش آموزان و مربیان تغییر ایجاد کنید؟ اگر چنین است، مدرک مدیریت آموزش ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد!

یک برنامه درجه مدیریت آموزشی یک برنامه درسی جامع ارائه می دهد. شما می توانید انتظار داشته باشید که در موضوعاتی مانند قانون مدرسه، نظریه و رفتار سازمانی، روش های تحقیق آموزشی، بودجه و بودجه مدرسه، و فناوری آموزشی تحقیق کنید.

دنبال کردن مدرک مدیریت آموزش، دنیایی از فرصت های شغلی هیجان انگیز را باز می کند. می توانید به عنوان مدیر یا دستیار مدیر در مدارس یا حتی مؤسسات در سطح کالج کار پیدا کنید. شما همچنین می توانید نقش هایی در مدیریت آموزش عالی مانند رئیس یا استاد دانشگاه ها یا کالج ها داشته باشید. یا شاید بخواهید فرصت‌هایی را در سازمان‌های دولتی که بر برنامه‌های آموزشی نظارت می‌کنند یا سازمان‌هایی که خدمات پشتیبانی برای مدارس ارائه می‌کنند، دنبال کنید.

اگر آماده شروع یک مسیر شغلی هیجان‌انگیز هستید که به شما امکان می‌دهد زندگی دانش‌آموزان و مربیان را به طور یکسان تحت تأثیر قرار دهید، وقت آن رسیده است که مدرک مدیریت آموزش را دنبال کنید.