مدیریت امداد و نجات

Leeds Beckett University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت امداد و نجات

Leeds Beckett University

جزئیات دوره

مدیریت امکانات سازمان با خدمات پشتیبانی زیادی را با هزینه مناسب به منظور حمایت از فعالیت های اصلی کسب و کار فراهم می کند. مدیران باید مهارت های خود را در ارائه خدمات موثر و نظارت، و درک استراتژی کسب و کار، کنترل هزینه، مدیریت مردم و مسائل مرتبط با اموال نشان دهند.

شما توانایی خود را برای شناسایی و ارزیابی استراتژی های مناسب تصمیم گیری را افزایش خواهید داد و توانایی تحقیق و مهارت های شناختی خود را گسترش خواهید داد تا بتوانید مشکلات و مشکلات حرفه ای خود را تجزیه و تحلیل کنید.

تعدادی از تکالیف شامل کار عملی و مطالعات موردی است. این فرصت هایی را برای رسیدگی به موقعیت ها و مسائل مربوط به محل کار خود فراهم می کند که پس از آن شما می توانید برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی سازمان خود اعمال کنید.

این دوره یادگیری انعطاف پذیر انعطاف پذیر است اگر شما نیاز به یادگیری خود را در اطراف زندگی کاری خود دارید. ارائه دسترسی به منابع آموزشی گسترده و مواد پشتیبانی، محیط یادگیری مجازی ما را قادر می سازد تا در یک زمان و مکان با توجه به شما مطالعه کنید.

مزایای دوره

این دوره آنلاین است، بنابراین شما می توانید در هر نقطه از جهان تحصیل کنید. مدیریت امکانات اینجا در لیدز بکت دارای شهرت عالی در حرفه است و دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در بسیاری از سازمان های برجسته در بریتانیا و خارج از کشور می توانند پیدا شوند.

طیف وسیعی از موضوعات مورد مطالعه در این دوره به پیشرفت فردی و حرفه شما کمک خواهد کرد. تعدادی از تکالیف بر مبنای کار عملی، از جمله مطالعات موردی مربوطه است که فرصت هایی را برای رسیدگی به شرایطی که به محل کار شما مرتبط است، که ممکن است برای برآورده ساختن نیازهای عملیاتی خاص سازگار باشد، فراهم می کند. شما با اعتماد به نفس بیشتر به کار خود نزدیک می شوید.

شرایط ورود

متقاضیان باید حداقل یک مدرک درجه دوم را کسب کنند یا دارای تجربه یا آموزش معادل آن باشند، به طور معمول از محیط کار مدیریت امکانات. تمام برنامه های کاربردی باید توسط مرجع، یا دانشگاهی یا حرفه ای پشتیبانی می شود. همه متقاضیان باید شرایط دانشگاه زبان انگلیسی ما را برآورده کنند.

آیلتس:

آیلتس 6.0 بدون مهارت زیر 5.5 یا یک معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، به عنوان مثال، تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه را نمی توان جایگزین کرد.

اگر می خواهید از طریق این مسیر درخواست کنید، باید به شناخت دانشگاه از سیاست آموزش قبلی توجه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که همه متقاضیان دانشگاه باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی استاندارد GCSE C یا معادل آن را داشته باشند، تغییرات در این مورد در مورد شرایط ورود به دوره فردی ذکر شده است.

دورنمای شغل

این دوره به توسعه شخصی شما و همچنین حرفه شما کمک خواهد کرد. به عنوان مدیران امکانات، تمرکز خود را بر حفظ فعالیت های اصلی کسب و کار سازمان خود و برآورده شدن نیازهای قانونی، دانش شما در مورد سلامت و ایمنی، مدیریت ریسک و تداوم کسب و کار شما را در جایگاه قوی برای شغل در این بخش قرار می دهد.

  • امکانات و قراردادها
  • مدیر تعمیر و نگهداری
  • هماهنگ کننده امکانات
  • مدیر ساختمان

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. این که آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با اعضای کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که می توانند از طریق نوشتن یک رزومه برای جستجوی شغل توصیه های خود را ارائه دهند.

ماژول ها

ماژول هسته

محیط

ساختمان ها تأثیر زیادی بر محیط زیست دارند. دانش آموزان درباره کنترل اثرات زیست محیطی داخلی و خارجی و راهبردهای ساختمان های کارآمد یاد می گیرند.

تجاری

شما را با ابزارها، تکنیک ها و نظریه های مختلفی که شما را در نقش های مدیریت ارشد کمک می دهد و شما را قادر می سازد تا سیاست های شرکت های خود را در زمینه های مرتبط با املاک و خدمات هدایت کنید.

مدیریت اموال دارایی

ارزیابی راهکارها برای مدیریت شرکت های املاک و مستغلات با در نظر گرفتن و ارزیابی طرح ها، اشغال و دفع. شما نحوه ارزیابی مالی، مدیریت فضای و استفاده از اموال را به عنوان دارایی خواهید آموخت.

اطلاعات امکانات

شما یک درک عمیق از دامنه مدیریت عملیات امکانات در یک سازمان و همچنین سهم خود در کسب و کار اصلی را توسعه خواهید داد.

امکانات استراتژی مدیریت

نقش تسهیلات در حمایت از عملیات اصلی کسب و کار را ارزیابی می کند و با ایجاد آگاهی از طیف وسیعی از گزینه ها و فرآیندهای مناسب برای تدارک موثر آن، توسعه می یابد.

مدیریت پروژه

نقش یک مدیر پروژه را در هماهنگی ورودی های مختلفی از مهارت های حرفه ای مورد نیاز طراحی و تولید پروژه های پیچیده به منظور برآوردن اهداف مشتری بررسی می کند.

پایان پروژه کارشناسی ارشد / پایان نامه

شما یک پایان نامه ساختاری را در رابطه با موضوع مرتبط با دوره خواهید کرد، مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل، بازتاب، کاربرد، سازماندهی و برنامه ریزی افزایش دهید.

هزینه ها

انگلستان

تحصیل در نیمه وقت به شما امکان انعطاف پذیری در سرعت خود می دهد. به همین دلیل، هزینه های تحصیل ما با استفاده از امتیازات اعتبار محاسبه می شود. هر مدلی که مطالعه می کنید دارای ارزش اعتبار اعتباری است. بیشترین مدرک فوق لیسانس تدریس دارای ارزش اعتبار 20 است. هزینه تحصیل برای دانشجویان ورودی در سال 2018/19 در این دوره 661 پوند برای هر 20 واحد اعتباری است. برای ماژول هایی با ارزش نقطه اعتباری متفاوت می توان هزینه های آنها را با ضرب کردن ارزش اعتباری واحد توسط هزینه هر اعتبار از 33.05 پوند محاسبه کرد. مبلغی که پرداخت می کنید، هر ساله با تورم افزایش می یابد.

بین المللی 2018/19

تحصیل در نیمه وقت به شما امکان انعطاف پذیری در سرعت خود می دهد. به همین دلیل، هزینه های تحصیل ما با استفاده از امتیازات اعتبار محاسبه می شود. هر مدلی که مطالعه می کنید دارای ارزش اعتبار اعتباری است. بیشترین مدرک فوق لیسانس تدریس دارای ارزش اعتبار 20 است. هزینه تحصیل برای دانشجویان ورودی در سال 2018/19 در این دوره 661 پوند برای هر 20 واحد اعتباری است. برای ماژول هایی با ارزش نقطه اعتباری متفاوت می توان هزینه های آنها را با ضرب کردن ارزش اعتباری واحد توسط هزینه هر اعتبار از 33.05 پوند محاسبه کرد. مبلغی که پرداخت می کنید، هر ساله با تورم افزایش می یابد.

امکانات

کتابخانه

دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر زمان به صورت آنلاین در دسترس شما باشند و کتابخانه 24/7 باز است، اگر می خواهید بازدید کنید. تیم خارج از کشور همچنین پشتیبانی متخصص برای دانش آموزان از راه دور ارائه می دهد.

تیم پشتیبانی اختصاصی

فقط به این دلیل که شما در محوطه دانشگاه نیستید، به معنای این نیست که شما باید خودتان را کنار بگذارید - شما باید از یک معلم شخصی همراه با مرکز دانشجویی و مرکز سلامت دانشگاه حمایت کنید. آنها در اختیار شما قرار می دهند تا شما را از مسائل علمی به استرس و اضطراب در مورد همه چیز راهنمایی کنند.

محیط یادگیری مجازی

VLE به مواد دوره ای مانند فیلم ها، کتاب های الکترونیک و سایر اسناد دسترسی پیدا می کند. شما همچنین از آن برای ارسال تکالیف خود و دریافت بازخورد استفاده کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
661 GBP
£ 661 برای هر ماژول اعتبار 20 امتیاز
Locations
بریتانیا - Leeds, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Leeds, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات