مدیریت ریسک آنلاین دیپلم m.sc./postgraduate و تغییر سیستم

Trinity College Dublin Online Education

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت ریسک آنلاین دیپلم m.sc./postgraduate و تغییر سیستم

Trinity College Dublin Online Education

این دوره آموزشی آنلاین مربوط به ایمنی صنعتی مهم در سراسر جهان است و بر مردم در حال حاضر در کار، که مسئولیت مدیریت دارند تمرکز دارد: خطر؛ تغییر دادن؛ ایمنی؛ با کیفیت؛ برنامه ریزی؛ طراحی سیستم. به ارمغان می آورد که نسل بعدی از ایمنی، ریسک و مدیریت تغییر برای شما، در کار خود را، در عمل روزمره خود را با یک سیستمیک، تمرکز فعال و عملکرد تعبیه شده است.

هدف کلی از این برنامه آنلاین کارشناسی ارشد این است که برای تمرکز دقیق اما عملی در معرض خطر، تغییر و طراحی سیستم در عملیات، تولید و خدمات، با یک رویکرد یکپارچه نوآورانه به نقش مردم در این سیستم. این یک چارچوب هسته ای است که در تحقیقات صنعتی مشترک و عمل برای مدیریت و توسعه افراد، طراحی و یکپارچه سازی فن آوری های جدید، مدیریت ریسک و پیاده سازی از تغییر مورد آزمایش قرار فراهم می کند. تیم های بین المللی در سطح جهانی که از طریق تحقیقات صنعتی همکاری کرده اند تا بسیج شده است به ارائه بالاترین کالیبر تحقیقات منجر آموزش، نظارت و تخصص حرفه ای.

دانشجویان همچنین بخشی از یک جامعه جهانی از عمل، یک جامعه از زبان آموزان حرفه ای تبدیل شده است، سراسر طیف وسیعی از ایمنی بخش های حیاتی، جایی که آنها نه تنها از کارشناسان دانشگاهی و صنعتی ارائه دوره بلکه از شبکه گسترده از دانشجویان همکار بهره مند .

تحویل البته

این دوره دانش آموزان با یک تجربه یادگیری آنلاین تحریک کننده با ایجاد یک رویکرد یادگیری عین حال انعطاف پذیر ساختار فراهم می کند. محل مطالعه انعطاف پذیر است به عنوان تحویل آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان به شرکت در فعالیت های یادگیری در خانه و یا در محل کار و بدون نیاز به حضور در دانشگاه ترینیتی در دوبلین است. دانش آموزان برای دسترسی به مواد هفته با استفاده از یک محیط یادگیری مجازی و این فرصت را به تعامل با دیگر دانشجویان و استادان با استفاده از انواع تخته های بحث آنلاین داریم.

این دوره شامل هفت ماژول هسته و اجرا می شود از سپتامبر تا اواسط ماه مه در یک سال. سال تحصیلی در سراسر سه دوره، عید فرشته ميكائيل، هیلاری و مدت ترینیتی تقسیم می شود. در سال 1 البته سخنرانی معمولا به 19.30 (GMT) را در روز سه شنبه (برخی از برنامه ریزی پنج شنبه) شب از 17.30.

این دوره برای چه کسانی است؟

دانشجویان فعلی در این دوره در حال کار در طیف متنوعی از صنایع که شامل؛ امور مالی، بهداشت و درمان، IT، نیروهای دفاع، خدمات اورژانس، حمل و نقل هوایی و داروسازی. این دوره خواهد شد مدرک عالی برای تکمیل آموزش و پرورش بیشتر و توسعه حرفه ای از پرسنل که مسئولیت مدیریت را داشته باشد: خطر، تغییر؛ عملیات؛ با کیفیت؛ ایمنی؛ منابع انسانی؛ برنامه ریزی؛ و طراحی سیستم. دانش و مهارت های عمومی در مدیریت ریسک و تغییر افزایش شایستگی های کلیدی سازمان و انعطاف پذیری سیستم های تولید و خدمات را افزایش می دهد.

شرایط پذیرش

  • متقاضیان به طور معمول مورد نیاز خواهد بود برای برگزاری یک درجه یا معادل آن افتخارات و حداقل 3 تا 4 سال تجربه حرفه ای مناسب است.
  • متقاضیان همچنین به در (یا دسترسی داشته باشند) به یک محیط اشتغال است که تسهیل متقاضی قادر به برآوردن جنبه تحقیقات کاربردی از این دوره خواهد شد.
  • در شرایط استثنایی، دوره باید توصیه های مناسب به دین تحصیلات تکمیلی برای داوطلبانی که به طور کامل با معیارهای بالا نیست، بلکه ایجاد یک مورد مناسب برای پذیرش در غیر این صورت.
  • دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیست یک مدرک زبان انگلیسی شناخته شده در خط با الزامات عنوان در تقویم کارشناسی ارشد قسمت 3 بخش 1.5 زبان آموزش گذاشته نیاز دارند.

هزینه: 6925 دانش آموزان اتحادیه اروپا؛ غیر اتحادیه اروپا دانش آموزان: 8925 €

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
- دانشجویان غیر اروپایی
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات