مدیریت ریسک MBA آنلاین - دانشگاه کامبریا (انگلستان)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBA، مدرک مدیریت اولیه است. برای موفقیت شما طراحی شده است، MBA، مدیران متمایز را با دانش جامع از آخرین شیوه های کسب و کار ایجاد می کند. این MBA تخصصی در مدیریت ریسک، طیف وسیعی از مفاهیم و توابع مدیریت ریسک و شیوه های مرتبط در بخش کسب و کار را بررسی می کند، ارزیابی فرآیندهای مدیریت ریسک موثر و رویه ها و چگونگی رفع آنها در کسب و کار در زمینه جهانی می شود (اگرچه وجود دارد ممکن است بعضی از رفتارهای مربوط به انگلستان به ویژه با توجه به بحث های موردی مورد توجه قرار گیرد، برنامه از نظر پوشش پوشش باید جهانی باشد).

برنامه های MBA به میزان قابل توجهی از بین المللی به دست آمده از استخدام دانش آموزان از سراسر جهان و استفاده از آموزگاران خوب واجد شرایط در زمینه خود بهره مند شوند.

در کالج خصوصی برتر سوئیس تحصیل کنید و با دانش آموزان بیش از 130 کشور مختلف و از دانشگاه کامبریا فارغ التحصیل شوید.

مدت زمان

حداقل 12 ماه، حداکثر 5 سال.

طرح کلی برنامه

این طرح برای رسیدن به اهداف MBA آنلاین به شیوه ای انعطاف پذیر طراحی شده و می تواند به ترجیحات فردی هر دانش آموز متناسب باشد. MBA شما نیاز به پر کردن شش دوره به علاوه پایان نامه نهایی.

روش تحویل

به طور عمده از طریق OnlineCampus (محیط آموزشی تعاملی آنلاین) آنلاین با بحث و همکاری در کلاس های فشرده و همچنین اقامت دائمی یک هفته ای آنلاین است. اقامت در انگلیس برگزار می شود و توسط دانشگاه کامبریا برگزار می شود.

مقررات

چهار اصطلاح در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

اعتباربخشی و شناخت

دانشگاه کامبریا برنامه های MBA ارائه شده آنلاین در همکاری منحصر به فرد با Robert Kennedy College در سراسر جهان شناخته شده است. پس از تکمیل تحصیلات خود در Robert Kennedy College ، مدرک دانشگاه کامبریا را دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. اطلاعات محدود
زوریخ , سوئیس آنلاین , یورک , سالفورد , UK آنلاین , شهر کارلایل + 5 بیشتر کمتر