Read the Official Description

APOLLON برنامه تعلیم و تربیه مدرک لیسانس مدیریت (BA) شما ترکیبی از دانش فنی کسب و کار و دیدگاه علمی از کار اجتماعی است که اغلب در بازار مورد نیاز است. این شامل به دست آوردن دانش صنعت و شرایط چارچوب اقتصاد اجتماعی است. علاوه بر این، آن را به شما می دهد گزینه های کاربردی خاص، که شما را به زمینه های مختلف از نرم افزار متفاوت است. به عنوان مثال، برنامه درسی مبتنی بر نوآوری به ماژول اقدامات جامعه مدنی، مانند کار داوطلبانه است که به طور فزاینده ای سیستم اجتماعی رفاه را در آینده شکل می دهد. اما همچنین مباحث جاری مانند ادغام با کار مهاجرت ماژول مورد استفاده قرار می گیرد.

مدارک کلیدی

به عنوان یک مدیر اجتماعی APOLLON، نه تنها به خوبی برای چالش های اجتماعی فعلی، بلکه برای آینده نیز آمادگی دارید. شما دریافت می کنید:

 • دانش صنعت صدا و دانش صحیح از شرایط چارچوب قاطع
 • شایستگی مدیریت گرا
 • دانش کسب و کار به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری های کسب و کار هدفمند
 • مبانی علمی برای کارهای اجتماعی به صورت جداگانه دانش تمرکز را برای زمینه های کاربردی مرکزی انتخاب کرده اند
 • دانش در پیش رو در موضوعات جامعه مدنی، مانند کمک های خود، کار داوطلبانه و محله و توسعه جامعه

مطالب این دوره

این مطالعه بر مهارت های فنی اصلی که برای ایجاد همکاری نهادهای اجتماعی ضروری است، تمرکز دارد. علاوه بر این، دوره های انتخابی یک برنامه منحصر به فرد را ارائه می دهد و بنابراین انتقال عالی از دانش به عمل حرفه ای شما:

 • Alten- und Behindertenhilfe
 • کودک، جوانان و خانواده کمک می کند
 • بهداشت و کار اجتماعی
 • محله و توسعه جامعه
 • جمع آوری کمک مالی
 • مهاجرت

تدریس مهارت های روش شناختی و اجتماعی، علاوه بر مبانی فنی از تجارب اجتماعی و مدیریت کسب و کار، نقش مهمی از کار علمی و خود سازمانی تا رهبری و روش های مدیریت به مهارت های ارتباطی و همکاری و همچنین مدیریت منازعات دارد. این به شما یک ترکیبی جامع از مهارت ها و توانایی ها می دهد که کار روزمره شما را ساده تر می کند و کار شما را افزایش می دهد.

شرایط پذیرش

پیش نیازهای پذیرش در رشته کارشناسی توسط قانون دانشگاه برمن (BremHG) تنظیم می شود. سپس، تحت شرایط خاص، می توانید بدون دیپلم دبیرستان یا مدرک تحصیلی کالج تحصیل کنید.

پایه

هر زمان

اتمام

شما لیسانس هنرهای بین المللی را کسب می کنید. با این درجه شما به شدت برای مدیریت و نقش رهبری در صنعت مراقبت های بهداشتی واجد شرایط هستید.

دوره مطالعه

دوره استاندارد مطالعه 36 ماه یا 48 ماه (180 اعتبار).

مطالعه آزمون

با ثبت نام خود در Apollon Hochschule می توانید به صورت رایگان برای 4 هفته تست کنید. در این زمان می توانید ثبت نام خود را در هر زمان لغو کنید. هیچ هزینه ای برای شما وجود ندارد

مجوز رسمی

برنامه مدیریت مدرک لیسانس (BA) توسط آژانس بین المللی تضمین کیفیت و اعتباربخشی برنامه های آموزشی و موسسات (FIBAA) تأیید شده است.

فرمت آزاد

تا 50٪ از نوع مطالعه انتخاب شده (18 یا 24 ماه).

http://www.apollon-hochschule.de/redirect.php؟id=1245

Program taught in:
آلمانی

See 4 more programs offered by Apollon Hochschule »

Last updated June 13, 2018
این دوره Online
Start Date
Open Enrollment
Duration
36 - 48 
پاره وقت
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment