توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت فناوری اینترنتی

حرفه ای خود را به سطح بعدی با استاد آنلاین ما از علوم در مدیریت فناوری، شما را با ارائه تخصص و صنعت مشارکت ماهر برای رسیدگی به نیازهای قرن 21.

اگر شما به دنبال ایجاد اختلاف در اقتصاد دیجیتال جدید، که در آن پل زدن شکاف بین مدیریت و فن آوری بسیار مهم است، شما باید در مدرسه NYU مهندسی آنلاین کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی (MOT) ثبت نام کنند. اگر شما یک مدیر نیمه حرفه ای را یا عضو کادر فنی هستند، برنامه مبتنی بر فن آوری و صنعت محور، اجازه می دهد به شما برای ایجاد و ارائه ارزش به سازمان شما.

MOT مسیر منحصر به فرد خود را به مدیریت، رهبری، نوآوری، کارآفرینی، تفکر طراحی و خلاقیت برای رهبران قرن 21 است. شامل طیف گسترده ای از بخش های صنعت، درجه مسیر سریع خود را به رهبری با تکنولوژی بالا است. همچنین ویژگی های انتخابی البته IBM-درخواست، با تمرکز بر ارتباط و طراحی فن آوری است.

با شروع تابستان امسال 2016 ترم، رفتار سازمانی، سیستم ها و برنامه تجزیه و تحلیل ترافیک به مدیریت کارشناسی ارشد فناوری ادغام شده است. افراد به دنبال تخصص در سرمایه مهندسی انسانی یا سیستم اطلاعات منابع انسانی اطمینان می تواند به این درجه به نوبه خود برای به دست آوردن آخرین دانش و مهارت های و فن آوری در حال تکامل صنعت منابع انسانی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط NYU Tandon Online »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019