مدیریت کارشناسی ارشد فن آوری

NYU Tandon Online

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت کارشناسی ارشد فن آوری

NYU Tandon Online

مدیریت فناوری اینترنتی

حرفه ای خود را به سطح بعدی با استاد آنلاین ما از علوم در مدیریت فناوری، شما را با ارائه تخصص و صنعت مشارکت ماهر برای رسیدگی به نیازهای قرن 21.

اگر شما به دنبال ایجاد اختلاف در اقتصاد دیجیتال جدید، که در آن پل زدن شکاف بین مدیریت و فن آوری بسیار مهم است، شما باید در مدرسه NYU مهندسی آنلاین کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی (MOT) ثبت نام کنند. اگر شما یک مدیر نیمه حرفه ای را یا عضو کادر فنی هستند، برنامه مبتنی بر فن آوری و صنعت محور، اجازه می دهد به شما برای ایجاد و ارائه ارزش به سازمان شما.

MOT مسیر منحصر به فرد خود را به مدیریت، رهبری، نوآوری، کارآفرینی، تفکر طراحی و خلاقیت برای رهبران قرن 21 است. شامل طیف گسترده ای از بخش های صنعت، درجه مسیر سریع خود را به رهبری با تکنولوژی بالا است. همچنین ویژگی های انتخابی البته IBM-درخواست، با تمرکز بر ارتباط و طراحی فن آوری است.

با شروع تابستان امسال 2016 ترم، رفتار سازمانی، سیستم ها و برنامه تجزیه و تحلیل ترافیک به مدیریت کارشناسی ارشد فناوری ادغام شده است. افراد به دنبال تخصص در سرمایه مهندسی انسانی یا سیستم اطلاعات منابع انسانی اطمینان می تواند به این درجه به نوبه خود برای به دست آوردن آخرین دانش و مهارت های و فن آوری در حال تکامل صنعت منابع انسانی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Locations
آمریکا - New York, New York
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات