مدیریت کسب و کار، برنامه بنیاد دانشگاه (سطح 3)

Online Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت کسب و کار، برنامه بنیاد دانشگاه (سطح 3)

Online Business School

برنامه پایه دانشگاهی سطح 3 یک 120 معیار اعتبار "A-Level" است که به دانش آموزان کمک می کند مفاهیم کلیدی و طیف وسیعی از روش های مدیریتی مورد نیاز برای کار در یک کسب و کار را یاد بگیرند؛ این به طور خاص توسعه داده شده است تا دانش لازم برای دانش آموزان برای کارآمد، به عنوان افراد و در تیم های درون کسب و کار، ارائه شود. داشتن توانایی برای توسعه مهارت های مدیریت کسب و کار خوب برای هر شرکت ضروری است.

مدرک دیپلم سطح 3 مدیریت کسب و کار شامل 6 ماژول و 6 تکلیف نوشته شده است، هر یک از ماژول ها شامل تقریبا 40 ساعت یادگیری هدایت می شود. درحالیکه تکمیل دیپلم، دانش آموزان به منابع مختلف تحصیلی مانند پشتیبانی از معلم و وبینار، اجتماعی انجمن آموزش، و مواد اضافی برای کمک به تکمیل دوره کسب و کار خود را فارغ التحصیل.

پس از اتمام این دوره، دانش آموزان دارای مدرک مدیریت کسب و کار سطح 3 ATHE می باشند که توسط Ofqual کاملا تنظیم شده است. دانش آموزان پس از این فرصت برای درخواست برای پذیرش در یک دوره کامل کارشناسی ارشد از تعدادی از دانشگاه های انگلستان. به علاوه، دانش آموزان می توانند تحصیلات دیپلم سطح 4/5 خود را در مدرک تحصیلی مطالعه کنند و سپس در یک رشته دانشگاه های انگلستان به تکمیل یک دوره کارشناسی ارشد کمک کنند.

هزینه دوره

هزینه ثبت نام در سطح 3 دوره 1200 پوند است .

دانشجویان می توانند با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنند:

 • کارت اعتباری
 • انتقال بانك
 • اقساط ماهیانه بدون بهره
 • پی پال
 • وسترن یونیون

پیشرفت دانشگاه

پس از اتمام این دوره، دانش آموزان فرصت دارند تا از یک رشته دانشگاه های انگلستان برای پذیرش در یک دوره کامل تحصیلات تکمیلی برخوردار شوند. در عوض، دانش آموزان می توانند تحصیلات دیپلم سطح 4/5 خود را در مدرک تحصیلی مطالعه کنند و سپس در یک رشته دانشگاه های بریتانیا به تکمیل BA Up Up پرداختند.

دانشگاه ساندرلند - در پردیس

BA (Hons) کسب و کار و مدیریت (سال 1) - £ 9250

دانشگاه ایالتی بیرمنگام - در پردیس

BA (Hons) بازاریابی (تمرین حرفه ای) هزینه £ 9،000، مدت زمان کامل 3 سال

BA (Hons) کسب و کار - پیشرفت از ATHE سطح 3 دیپلم در کسب و کار، هزینه £ 9،000 (UK یا اتحادیه اروپا) و یا 12،000 £ (بین المللی)، مدت زمان کامل 3 سال / ساندویچ 4 سال

کارشناسی ارشد (Hons) حسابداری کسب و کار، هزینه £ 9،000 (UK یا اتحادیه اروپا) یا £ 12،000 (بین المللی)، مدت زمان کامل 3 سال / ساندویچ 4 سال

بررسی دوره

سطح 3 دوره 6 مدول و 6 تکلیف نوشته شده است. هر کدام از ماژول ها شامل 40 ساعت یادگیری هدایت شده از مواد با 30-50 ساعت اضافی مواد اختیاری است که شامل تمرین های توصیه شده، خواندن توصیه شده، منابع اینترنتی و تمرینات خود تست است.

آیا من برای این برنامه واجد شرایط هستم؟

این دوره مناسب افرادی است که حداقل 16 سال دارند، دارای تحصیلات دبیرستان هستند و مایلند در یک مدرک دانشگاهی پیشرفت کنند یا دیپلم Online Business School 4/5 مدرک مدیریت Online Business School .

سطح 3 فهرست ماژول

مدیریت عملیات تجاری

مدیریت موثر عملیات تجاری که در داخل یک سازمان انجام می شود کلید موفقیت کلی آن است. هیچ سازمان قادر به دستیابی به اهداف خود بدون مدیریت موثر عملیات آن نخواهد بود. این ماژول به شش بخش تقسیم شده است، که هر کدام با یکی از جنبه های مدیریت عملیات تجاری سروکار دارند.

حداکثر سازی منابع

سازماني كه نتواند توجه كافي به استفاده از منابع خود داشته باشد، در طول زمان ثابت خواهد ماند. با احترام و محتاطانه، هر سازمانی می تواند دستاوردهای قابل توجهی از مدیریت منابع خود کسب کند.

محیط کسب و کار

یک درک صحیح از محیط زیست که در آن یک سازمان عمل می کند، یک دارایی ارزشمند برای مدیریت است. به منظور تصمیم گیری موثر، مدیران باید از عوامل موثر بر محیط زیست و منافع حاصل از استفاده از طبیعت محیط برای تأثیر مثبت آگاه باشند. بدون چنین دانشی، آسان است که نتیجه هرگونه اقداماتی را که انجام شده، اشتباه گرفته شود.

مدیریت افراد در سازمان ها

مدیریت اهداف افراد در یک سازمان ضروری است اگر اهداف سازمان به دست می آید. مردم تنها مهمترین منبع سازمان هستند و نیازهای آنها باید مورد احترام و احترام قرار گیرد.

کار در تیم

سازمان های مدرن با استفاده از فرصت هایی که برای کار تیم به حداکثر ممکن می رسانند، به عنوان یک روش موثر و اثبات شده برای به دست آوردن بهترین عملکرد از اعضای نیروی کار است. تیم ممکن است در تمام فعالیت های یک سازمان دخیل باشد - از طریق حق تولید به تصمیم گیری های مالی. این ماژول به نقش تیم های درون سازمان و نحوه ارتباط آن با عناصر انسان می پردازد.

ارتباطات موثر کسب و کار

ارتباطات خوب در هر سازمان ضروری است تا اطلاعات را از یک نفر به دیگری منتقل کند. این ماژول نیاز به ارتباط موثر دارد و نشان می دهد که چگونه می توان در محیط کاری آن را به دست آورد.

تخصیص های نوشته شده

ATHE سطح 3 دیپلم در کسب و کار دارای 6 مدول و 6 تکلیف نوشته شده است. پس از اتمام ماژول ها، دانش آموزان به تخصیص ها دسترسی خواهند داشت. تکالیف تقریبا 3000-5000 کلمه در هر کدام است. دانش آموزان از طریق بخش "Tutor" در پلت فرم یادگیری پشتیبانی از ماژول ها و تکالیف ارائه می شود.

عنوان واحد اختصاصی که دانشجویان نیاز به تکمیل دوره 3 را دارند عبارتند از:

 1. مدیریت عملیات تجاری
 2. حداکثر رساندن منابع برای موفقیت کسب و کار
 3. محیط کسب و کار
 4. مدیریت افراد در سازمان ها
 5. کار در تیم
 6. ارتباطات تجاری موثر

اطلاعات بیشتر در مورد سطح 3 واحد را می توان در اینجا https://athe.co.uk/level-3-business/

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
420 - 540 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,200 GBP
Locations
بریتانیا - Coventry, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Coventry, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات