Keystone logo

0 آنلاین برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آمریکای لاتین 2024

فیلترها

فیلترها

  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

آنلاین برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات آمریکای لاتین

مطالعات آمریکای لاتین چیست؟
مطالعات آمریکای لاتین تاریخ، جوامع، فرهنگ ها و سیاست آمریکای لاتین را پوشش می دهد.

با مدرک مطالعات آمریکای لاتین چه کاری می توانم انجام دهم؟
دانش‌آموزان با مدرک مطالعات آمریکای لاتین می‌توانند در سازمان‌های آموزشی، دولتی، تجاری یا تحقیقاتی و همچنین نهادهای غیرانتفاعی یا سازمان‌های غیردولتی کار کنند.
چرا مطالعات لارین آمریکا را مطالعه کنید؟ آمریکای لاتین منطقه ای با تاریخ غنی و پیچیده است که با درک تاریخ کشورهای مختلف در آمریکای لاتین، می توان به درک بهتری از زمان حال پرداخت. علاوه بر این، آمریکای لاتین منطقه ای است که اهمیت آن هم از نظر سیاسی و هم از نظر اقتصادی در حال افزایش است و درک فرهنگ ها و جوامع این منطقه برای تعامل بهتر با آنها مهم است. مطالعه مطالعات آمریکای لاتین می تواند به ما کمک کند تا برای مردمی که در این منطقه زندگی می کنند، همدلی و تفاهم ایجاد کنیم که برای رشد شخصی مهم است و برای توسعه روابط سازنده بین آمریکای لاتین و سایر نقاط جهان مهم است.

مدارک تحصیلی آمریکای لاتین
شما می توانید در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و همچنین دکترا در مطالعات آمریکای لاتین تحصیل کنید. برخی از برنامه ها بر روی یک کشور یا منطقه خاص تمرکز دارند، در حالی که برخی دیگر نمای کلی تری از آمریکای لاتین ارائه می دهند. برنامه ها معمولاً شامل دوره های درسی در تاریخ، سیاست، جامعه شناسی، مردم شناسی و ادبیات است. بسیاری از برنامه ها همچنین شامل دوره های زبان هستند که به دانش آموزان اجازه می دهد در زبان اسپانیایی یا پرتغالی مهارت کسب کنند.