مقدمه ای در آموزش دوره واژگان - آموزش بابکاک

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

استراتژی های آموزش واژگان را کاوش کنید و توانایی خود را در آموزش واژگان با این دوره برای معلمان و مربیان توسعه دهید.

مهارت های آموزش واژگان خود را تقویت کنید

در این دوره ، اصول آموزش واژگان را خواهید فهمید. شما تحقیق کلیدی مربوط به آموزش واژگان را کشف کرده و استراتژیهای آموزش واژگان را می آموزید که می توانید در متن خود به کار ببرید.

شما به عنوان یک متخصص تدریس پیشرفت خواهید کرد زیرا نه تنها از متخصصان آموزش واژگان بلکه از همسالان خود نیز یاد خواهید گرفت. شما باید از مهارت خود برای کمک به دانش آموز خود در توسعه واژگان خود ، اطمینان حاصل کنید.

ما می دانیم که در شرایط فعلی شما ممکن است قادر به انجام برخی فعالیت های مربوط به کار با کودکان نباشید. با این حال ، ما اطمینان داریم که محتوای این دوره هنوز هم مرتبط است و از شما برای برنامه ریزی برای کارهای آینده حمایت خواهد کرد.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

این دوره شامل آموزش واژگان است که در گفتار ، خواندن و نوشتن دانش آموزان تأثیر خواهد گذاشت.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • برخی از تحقیقات متمرکز بر آموزش واژگان و کلمه شکاف را کاوش کنید.
 • راهکارهای مؤثر برای آموزش واژگان را مشخص کنید و آنها را در متن خود استفاده کنید.
 • در مورد نتایج کارهایی که در متن خود انجام می دهید بحث و گفتگو کنید.
 • در نقش و اهمیت فراشناخت در آموزش واژگان تأمل کنید.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای مربیان درگیر در آموزش واژگان است. این شامل معلمان در تمام سطوح ، رهبران مدرسه ، رهبران موضوع برای انگلیسی ، هماهنگ کنندگان سواد آموزی ، دستیاران تدریس ، کتابداران ، دست اندرکاران سالهای اولیه و کسانی که هم اکنون در حال آموزش معلمان هستند ، می باشد.

چه نرم افزاری یا ابزار نیاز دارید؟

باید بتوانید به Google Docs دسترسی پیدا کنید.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

ربکا Cosgrave

من برای آموزش Babcock در سطح ملی به عنوان مشاور انگلیسی اصلی و مدیر تعدیل KS2 کار می کنم. تیم مشاوره انگلیسی ما در سطح ملی شناخته شده است و ما منابع گسترده ای را برای معلمان منتشر می کنیم.

آلیسون جونز

من برای آموزش Babcock به عنوان مشاور انگلیسی کار می کنم ، Reading Recovery TL & KS1 Moderator از معلمان / TA پشتیبانی می کند تا تمرین خود را توسعه دهد ، از جمله کار آنها با کودکانی که با سواد مشغولند.

ربکا جدید

من با تیم انگلیسی Babcock Education مشاور هستم ، از مدارس و معلمان با کلیه جنبه های انگلیسی اولیه (و KS3) پشتیبانی می کنم ، و برخی از انتشارات محبوب ما را با هم همکاری کرده ام.

جنی کور

من به عنوان یک مشاور انگلیسی برای Babcock LDP کار می کنم. کار من شامل حمایت از مدارس محلی و ملی ، پیشبرد برنامه های آموزشی در سراسر انگلستان و نوشتن انتشارات برای آموزش اولیه انگلیسی است.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

آموزش Babcock

Babcock Education ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات یکپارچه برای بهبود آموزش و خدمات مداخله تخصصی در انگلستان.

به این دوره بپیوندید

رایگان
0 دلار

ارتقا
44 دلار

نامحدود
259.99 دلار برای یک سال

بصورت رایگان بپیوندید و دریافت خواهید کرد:

 • به مدت 6 هفته به این دوره دسترسی پیدا کنید

این دوره را ارتقا دهید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره تا زمانی که در FutureLearn
 • پس از واجد شرایط بودن ، گواهی چاپ و دیجیتال دستیابی به موفقیت را کسب می کنید

نامحدود را بخرید و دریافت خواهید کرد:

 • دسترسی به این دوره و صدها دوره کوتاه و تست های کوتاه دیگر FutureLearn مدت یک سال
 • گواهی دیجیتال قابل دستیابی قابل دستیابی در تمام دوره های کوتاه هنگامی که واجد شرایط باشید
 • آزادی دسترسی به هر دوره ای که شما موفق به دریافت یک گواهی دیجیتال دستیابی شوید ، تا زمانی که این دوره در FutureLearn وجود داشته FutureLearn
 • انعطاف پذیری برای تکمیل انتخاب رشته های کوتاه مدت در زمان خود در طی سال
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 70 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید