مهندسی کامپیوتر MS

NYU Tandon Online

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مهندسی کامپیوتر MS

NYU Tandon Online

کامپیوتر آنلاین مهندسی

شرکت در یک استاد آنلاین پر رونق علوم در برنامه مهندسی کامپیوتر، به شما در خط مقدم ارتباط از راه دور، شبکه ها و میکرو الکترونیک صنعتی.

مهندسین کامپیوتر در برخی از کارهای ترین جلو، به دنبال در صنعت و دولت امروز، به خصوص ارتباطات از راه دور، شبکه های کامپیوتری و میکرو الکترونیک شرکت کنند. شما تبدیل به یک متخصص کاردان در چنین زمینه های پویا به عنوان شبکه های کامپیوتری و طراحی VLSI و تست، طراحی سیستم های جاسازی شده و معماری کامپیوتر. تمرکز بر روی اصول و مفاهیم اساسی طراحی و یکپارچه سازی اجزا و سیستم های سخت افزار و نرم افزار، این استاد آنلاین در مهندسی کامپیوتر شما می دهد آنچه شما باید بدانید برای تبدیل شدن به یک حرفه ای، دندانه جدی باهم Fi در سیستم های کنترل الکترونیکی و دستگاه های.

برنامه تحصیلی

مورد نیاز دوره

یکی باید در مجموع 30 اعتبار کامل، به شرح زیر با میانگین کلی 3.0، به کسب یک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشکده مهندسی. علاوه بر این، به طور متوسط ​​3.0 نیز در میان تمام دوره به طور منظم مورد نیاز، شمارش مطالعات مستقل از جمله پایان نامه، پروژه ها و دوره های خواندن نیست. حداقل 15 از 30 اعتبارات باید اعتبار ECE تکمیلی (دوره های با EL-پیشوند) باشد. البته باقی مانده را می توان یا EL یا CS دوره پیشوند.

دوره های هسته ای (6 واحد)

دوره های هسته ای را پوشش مواد اساسی و باید در اسرع وقت گرفته شده است. دوره های پیشرفته پس از آن به یک دوره هسته ممکن است به جای البته هسته گرفته شده، پس از تصویب توسط مشاور برنامه. همه دانش آموزان باید دو نفر از دوره های هسته ای زیر را انتخاب کنید:

  • معماری کامپیوتر من CS-GY 6133 3 واحد
  • طراحی سخت افزار و جوی پیشرفته EL-GY 6463 3 واحد
  • اصول حالت جامد الکترونیکی دستگاه ها EL-GY 6513 3 واحد
  • مقدمه ای بر سیستم VLSI طراحی EL-GY 6473 3 واحد
  • نانوالکترونیک دستگاه EL-GY 6523 3 واحد

دروس اختیاری (21 واحد)

دیگر ECE فارغ التحصیل و CSE دوره (دوره با EL و CS پیشوندها) از جمله کسانی که در این فهرست، البته هسته ای است که استفاده می شود برای برآوردن نیاز های اصلی را می توان در ارائه دوره یافت آنلاین. حداقل 15 از 30 اعتبارات باید اعتبار ECE تکمیلی (EL دوره شماره) می باشد. تا دو دوره فوق لیسانس را می توان از علم دیگر، مهندسی، و یا بخش مدیریت در دانشگاه نیویورک گرفته شده است. تعداد کل اعتبار برای سطح 5000 دوره EL و دوره غیر EL / CS می توانید 12 واحد تجاوز نمی کند. توجه داشته باشید که از دوره های سطح 5000 از بخش های دیگر اعتبار به سوی کارشناسی ارشد / EE محسوب می شود، به جز با تایید توسط مدیر برنامه.

توجه داشته باشید در مورد CS-GY 6843 شبکه های کامپیوتری: ما انتظار داریم که اکثر دانش آموزان این مواد در دوره کارشناسی را پوشش داده اند. بنابراین دانش آموزان تنها می تواند این درس را در موارد استثنایی و تنها اگر توسط پروفسور یونگ لیو تایید شده است.

مورد نیاز پروژه (3 واحد)

یکی از این پروژه پیشرفته 3-اعتبار در ECE / CSE (EL-GY 9953 یا CS-GY 9963) required.Certain است دوره با جزء پروژه مهم ممکن است استفاده شود تا بخشی از نیاز پروژه، موکول به تصویب مدیر برنامه را برآورده سازد.

  • پیشرفته پروژه من EL-GY 9953 3 واحد
  • پروژه پیشرفته در علوم کامپیوتر CS-GY 9963 3 واحد

پایان نامه کارشناسی ارشد گزینه: (6 واحد)

پایان نامه در ECE / CSE (EL-GY 997X / CS-GY 997X) ممکن است انتخاب به جای 3-اعتبار پروژه پیشرفته و البته از گروه انتخابی بالا.

  • پایان نامه کارشناسی ارشد در مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده EL-GY 997X
  • پایان نامه کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر CS-GY 997X

درجه مورد نیاز: 30 اعتبار

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Locations
آمریکا - New York, New York
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات