هسته

Harvard Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هسته

Harvard Business School

مهارت ها و اعتماد به نفس مورد نیاز برای فصل بعدی خود را با CORE

اعتبار آمادگی (CORe) ابتکار ما در بنیاد تفکر تجاری است - یک برنامه آنلاین سه دوره ای که برای آماده سازی شما برای شرکت در دنیای کسب و کار به طور کامل طراحی شده است. CORE توسط اعضای هیات علمی HBS توسعه داده شد تا درک عمیق مفاهیم کسب و کار و مهارت های حل مسئله را به وجود آورد. تسلط بر سه دوره CORE - تجزیه و تحلیل کسب و کار، اقتصاد برای مدیران، و حسابداری مالی - به شما زبان رسمی کسب و کار را به شما می دهد.

این برنامه که Harvard Business School برای دانشجویان ورودی ارائه می دهد برای آمادگی برای کلاس MBA ارائه می دهد و شما را برای مشارکت در بحث های تجاری و تصمیم گیری آماده می کند، آیا شما به دنبال پیشرفت کار فعلی خود هستید، با توجه به مدرسه فارغ التحصیل، یا کاوش مسیرهای شغلی جدید

شما در کنار یک گروه همگانی از دیدگاه های به اشتراک گذاشتن همکاران و درک بینش ها از طریق برنامه در پلت فرم دوره HBX پیشرفت خواهید آموخت. شما همچنین با گذراندن امتحان نهایی مورد نیاز خود، فرصتی برای نشان دادن مهارت تسلط بر مطالب خود خواهید داشت.

شرکت در COR می تواند به شما اجازه دهد تا:

 • تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها برای تصمیم گیری های کسب و کار
 • اعمال اصول اقتصادی به شرایط واقعی کسب و کار
 • آنچه که در اعداد در صورتهای مالی وجود دارد، کشف کنید
 • مفاهیم کارشناسی ارشد به شما در مورد مطالعات موردی چند رسانه ای از سازمان های متنوع مقابله می کنند
 • شهود کسب و کار را از طریق تماس های سرد و ویژگی های تعاملی
 • پیوستن به گروهی از همسالان با تجربه های متنوع در پلت فرم دوره HBX
 • به برنامه خود اجازه دهید که آنلاین بمانید

دوره های اصلی

تجزیه و تحلیل کسب و کار

با پروفسور جان هاموند

تجزیه و تحلیل کسب و کار معرفی روش های کمی مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل داده ها و تصمیم گیری بهتر مدیریت است. شما درک خود را از مفاهیم کلیدی، قضاوت مدیریتی و توانایی شما برای اعمال مفاهیم درس به مشکلات واقعی کسب و کار خواهید کرد.

اقتصاد برای مديران

با پروفسور برات آناند

اقتصاد برای مدیران به اصول اقتصادی اساسی مانند عرضه و تقاضا، هزینه، بازار، رقابت و تمایز غرق می شود. شما دانش و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد استراتژی کسب و کار موفق را به دست خواهید آورد.

حسابداری مالی

با پروفسور VG نارایانان

این دوره به شما اصول حسابداری مالی را آموزش خواهد داد. با شروع مبانی تراکنش های ضبط شده به عنوان ورودی های مجله و ارسال آنها به حساب های T، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک ترازنامه، بیانیه سود و جریان نقدی را تهیه کنید.

ساختار برنامه

CORE بر روی پلت فرم نوآورانه HBX تحویل داده می شود که دانشجوی شما را در مرکز فرایند یادگیری قرار می دهد. شما دوره کار خود را براساس برنامه خود تکمیل می کنید در حالی که مقررات ملاقات منظم هفته ای را می گذرانید. با HBX، یادگیری فعال، اجتماعی و مبتنی بر مورد است. ما از شما می خواهیم که به نقش یک رهبر کسب و کار بپردازد و با همسالان خود همکاری کند تا با چالش های کسب و کار واقعی روبرو شوند. با انجام این کار، بیشتر یاد می گیرید. شما از CORe با چشم انداز جدیدی در جهان و نحوه کسب و کار کار می کنید.

ساختار برنامه CORE به روش های مختلفی متمایز است:

1. برنامه اعتبار

به عنوان یک برنامه معتبر، COR شامل سه دوره، دارای امتحان نهایی است و بر اساس آزمون و امتحان، کیفیت، و به موقع بودن کار و کمک به جامعه یادگیری درجه بندی می شود. درباره درجه بندی CORe بیشتر بدانید.

امتحان پایان ترم سه ساعته چند گزینه ای است یک کتاب بسته، یک ارزیابی مبتنی بر کامپیوتر است که توسط هیئت مدیره HBS ایجاد شده است و در یکی از 4800 مرکز آزمون PUE در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد اینکه چگونه امتحان نهایی اداره می شود و در آنجا می توانید برای امتحان نهایی در صفحه سوالات متداول سوالات خود بپرسید بیشتر بدانید. نمره امتحان گذر در هر سه دوره ضروری است تا اعتبار اصلی را بدست آوریم.

2. CORE را به برنامه خود اضافه کنید

ما CORE را در طول سال ارائه می دهیم که دوره های مختلف تحصیلی را از همجنسگرایان 8 هفته ای افزایش یافته تا گروه های 17 هفته ای افزایش یافته است. با این حال، محتوای دوره و برنامه مورد نیاز بدون در نظر گرفتن طول برنامه، یکسان هستند. هدف ما در ارائه برنامه های مختلف برنامه این است که به شما گزینه هایی را برای تعادل سختی برنامه با شیوه زندگی و دیگر مسئولیت های خود بدهید.

متوسط ​​زمان لازم برای تکمیل برنامه تقریبا 150 ساعت است، البته این زمان یادگیری به طور گسترده ای متفاوت است. بعضی از شرکت کنندگان وقت بیشتری را در این پلت فرم صرف می کنند تا درک مفاهیم درس خود را افزایش دهند و با همسالان خود همکاری کنند. این بار شامل کار بررسی در خارج از پلت فرم و یا آماده شدن و گرفتن امتحان نهایی سه ساعته CORE نیست.

 • هماهنگی های گسترده

طول برنامه: 17 هفته

تعهد زمان: 8-10 ساعت در هفته

شروع بعدی: فوریه 2019

 • گروه های استاندارد

طول برنامه: 12 هفته

تعهد زمان: 10-15 ساعت در هفته

شروع بعدی: ژانویه 2019

3. گزینه اعتباری کارشناسی

ممکن است با انتخاب گزینه اعتبار کارشناسی در گروه های اصلی ژانویه، می، و یا سپتامبر، اعتبار آکادمیک برای COR را کسب کنید. شرکت کنندگان می توانند 8 مدرک کارشناسی را از طریق مدرسه انضباطی هاروارد کسب کنند. محتوای دوره، مهلت و فرایند درجه بندی برای کسانی که انتخاب اعتبار دوره کارشناسی (3600 دلار) را انتخاب می کنند، یکسان است. هنگامی که برنامه خود را شروع می کنید، می توانید انتخاب کنید که آیا شما در جستجوی ورود به گزینه اعتبار کارشناسی هستید.

چه کسی می تواند سود ببرد

افراد از بسیاری از زمینه های مختلف آموزشی و حرفه ای از HBX CORE بهره مند شده اند. هیچ پیش شرطی برای برنامه وجود ندارد. ما متوجه شدیم که بیشتر شرکت کنندگان در یکی از سه زیر قرار دارند:

 • دانشجویان کالج و فارغ التحصیلان اخیر به دنبال ایستادگی کردن از جمعیت و تحت تاثیر قرار دادن در مصاحبه ها
 • کسانی که با برنامه MBA یا سایر برنامه های فارغ التحصیلی که مایلند درخواست خود را تقویت کنند و در روز اول آماده شوند،
 • حرفه ای ها به دنبال درک عمیق خود از مفاهیم کسب و کار ضروری، ارزش دادن به سازمان های خود را، و پیشرفت شغلی خود را

اگر شما برای یک تجربه یادگیری غریزی گرسنه باشید که می تواند طرز فکر شما را در مورد جهان تغییر دهد و فصل بعد را آماده کند، CORe ممکن است فقط چیزی است که شما دنبال آن هستید.

نکته: با ثبت نام در برنامه CORe، شرکت کنندگان به ثبت نام در تجزیه و تحلیل کسب و کار، اقتصاد برای مدیران، و یا حسابداری مالی به عنوان برنامه های گواهی های فردی غیرمجاز خواهد شد. با ثبت نام در تجزیه و تحلیل کسب و کار، اقتصاد برای مدیران، و یا حسابداری مالی به عنوان برنامه های صدور گواهینامه های فردی، شرکت کنندگان در برنامه CORE ثبت نام نکنند.

تاریخ کوهورت

ژانویه 2019

 • طول: 12 هفته
 • تاریخ برنامه: 1/8/19 - 4/4/19
 • هزینه: 2،250 دلار (یا 3600 دلار برای اعتبار)
 • مهلت درخواست: 31 دسامبر

فوریه 2019

 • طول: 17 هفته
 • تاریخ برنامه: 19/2/19 - 6/6/19
 • هزینه: 2،250 دلار
 • مهلت درخواست: ژانویه 28

پذیرش

هنگام بررسی برنامه های کاربردی CORE، ما برای دو چیز، توانایی و انگیزه نمایش می دهیم. این مقاله پنجره ای برای انگیزه شما برای کمک به جامعه یادگیری CORe فراهم می کند و برنامه را کامل می کند.

این برنامه رایگان است و باید حدود 10 دقیقه طول بکشد. تمام متقاضیان باید 18 سال داشته باشند و مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند.

برنامه های کاربردی به طور مستقل با تصمیمات پذیرش در عرض یک تا دو هفته ارسال می شود. برنامه های کاربردی باید تا ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت ایالات متحده در تاریخ مهلت درخواست ارسال شوند مگر اینکه خلاف آن ذکر شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
Harvard Business School

آخرین به روز رسانی November 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 9, 2019
فوریه 6, 2019
Duration
مدت زمان
10 - 17 
پاره وقت
Price
قیمت
1,950 USD
هزینه: 1،950 دلار / 3600 دلار
Information
Deadline
ژانویه 1, 2019
for January start
Locations
آمریکا - Cambridge, Massachusetts
تاریخ شروع : ژانویه 9, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 1, 2019
for January start
تاریخ پایان آپریل 5, 2019
تاریخ شروع : فوریه 6, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 29, 2019
for February start (Extended CORe)
تاریخ پایان ژوئن 7, 2019
Dates
ژانویه 9, 2019
آمریکا - Cambridge, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 1, 2019
for January start
تاریخ پایان آپریل 5, 2019
فوریه 6, 2019
آمریکا - Cambridge, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 29, 2019
for February start (Extended CORe)
تاریخ پایان ژوئن 7, 2019