هوش مصنوعی MBA آنلاین - دانشگاه کامبریا (انگلستان)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBA، مدرک مدیریت اولیه است. برای موفقیت شما طراحی شده است، MBA، مدیران متمایز را با دانش جامع از آخرین شیوه های کسب و کار ایجاد می کند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به عنوان ابزار اصلی در کسب و کار رانندگی تبدیل شده اند ، زیرا در صنایع مختلف برای اهداف مختلفی از جمله کاهش هزینه ها ، افزایش تجربه مشتری ، افزایش سود استفاده می شود - به طور خلاصه ، هزینه کمتری برای انجام کارهای بیشتر. هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی قبلاً انقلابی در دنیای تجارت ایجاد کرده اند ، زیرا بسیاری از مشاغل قبلاً از چنین فناوری هایی برای دستیابی به مزیت رقابتی استفاده می کنند. هوش مصنوعی MBA طراحی شده است تا شما را با مهارت و دانش لازم برای مدیریت پیچیدگی های ناشی از یک دنیای هوش مصنوعی محور تجهیز کند. به شما فرصتی داده شده است که مطالب اصلی را که ناشی از بکارگیری فناوریهای هوش مصنوعی ، تأثیرگذاری هوش مصنوعی در مدیریت و استراتژی تجارت است ، و عملکردهایی که مدیران باید هنگام ایجاد استراتژی برای شرکت خود داشته باشند ، از طریق ماژول های مدیریت اطلاعات ، انجام دهد. هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها.

این برنامه فرصتی برای مطالعه هوش مصنوعی MBA با استفاده از یک محیط یادگیری انعطاف پذیر و توزیع شده است که تجربه یادگیری شما را ارتقا می بخشد زیرا Robert Kennedy College مجموعه ای از ماژول های MBA را از طریق آموزش از راه دور فراهم می کند که در یک بازه زمانی مشخص امکان مطالعه با سرعت را فراهم می کنند. ، مکان و مکانی که مناسب شما باشد

برنامه های MBA به میزان قابل توجهی از بین المللی به دست آمده از استخدام دانش آموزان از سراسر جهان و استفاده از آموزگاران خوب واجد شرایط در زمینه خود بهره مند شوند.

در کالج خصوصی برتر سوئیس بیاموزید و با دانشجویان بیش از 130 کشور مختلف و از دانشگاه کامبریا فارغ التحصیل شوید.

مدت زمان

حداقل 12 ماه ، حداکثر 5 سال.

روش تحویل

100٪ آنلاین از طریق OnlineCampus (یک محیط یادگیری تعاملی آنلاین) با بحث و همکاری در کلاس.

رتبه بندی

در یک مطالعه انجام شده توسط هیتاچی سرمایه فاکتور مالی (2020) در مورد بیش از 9،500،000 دانشجوی قبلی دانشگاه در انگلستان ، دانشگاه کامبریا در سه موسسه آموزش عالی در شمال انگلستان برای دانشجویانی که شروع به کار می کنند یا مدیریت یک تجارت.

مقررات

چهار اصطلاح در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

اعتباربخشی و شناخت

برنامه های MBA University Cumbria که بصورت آنلاین و با همکاری انحصاری با Robert Kennedy College می شود ، در سراسر جهان شناخته می شوند. پس از اتمام تحصیلات خود در Robert Kennedy College ، مدرک دانشگاهی کامبریا دریافت خواهید کرد. دانشگاه کامبریا عنوان دانشگاه و اختیارات اعطای مدرک را از شورای عالی افتخارآمیز اعلیحضرت دریافت کرد. این امر توسط دولت انگلیس کاملاً شناخته شده است و بطور شایسته در فهرست موسسات تجاری ، نوآوری و مهارت های انگلستان از موسسات اعطا شده بریتانیا شناخته شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. اطلاعات محدود
زوریخ , سوئیس آنلاین , یورک , سالفورد , UK آنلاین , شهر کارلایل + 5 بیشتر کمتر