وب مستر - HTML & CSS البته

عمومی

شرح برنامه

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک طراح وب و یا به سادگی می خواهید برای ایجاد وب سایت خود را، و یا شاید یک وب سایت برای شرکت یا سازمان شما، پس از HTML مدیر سایت و البته CSS برای مبتدی فقط این دوره برای شما است.

با استفاده از این دوره شما یک مقدمه کامل به HTML و CSS توسعه سیستم عامل، و همچنین به عنوان مقدمه به جاوا اسکریپت، که با هم تثلیث مقدس طراحی وب فرم دریافت خواهید کرد. به شما خواهد آموخت که چگونه برای ایجاد یک صفحه خانگی خیره کننده با عکس، گالری، یک فرم تماس نوآورانه به شما اجازه می بازدید کنندگان به شما، و فروشگاه آنلاین خود را تماس بگیرید، با استفاده از انیمیشن، انتقال، و تکنیک های تحول قانع کننده برای ایجاد محتوای وب سایت های برجسته.

این دوره شامل مباحث زیر است: (من) شروع به کار با HTML و CSS؛ (ب) یک پرایمر HTML جامع برای مبتدیان. (III) پرایمر CSS گسترده برای کسانی که تازه به CSS؛ (IV) اعتبار سنجی کد و اشکال زدایی تکنیک؛ (V) مقدمه ای بر اصول اساسی طراحی وب؛ (VI) ترکیب عناصر چند رسانه ای را به صفحات وب. (VII) از جمله جلوه های ویژه، مانند سایه متن، و پر شور منوهای کشویی. (هشتم) مقدمه ای بر زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت. (IX) مقدمه ای بر رابط های برنامه کاربردی قدرتمند HTML5؛ و (X) ایجاد یک فروشگاه آنلاین.

البته در مدرن، چند رسانه ای، فرمت آنلاین است، خواهد شد و مداوم به روز شده به عنوان فن آوری وب تکامل می یابد، پس از آن است که همیشه به روز با آخرین تحولات. همچنین، در تکمیل موفقیت آمیز این دوره، دانش آموز جوایز گسترش سطح گواهی 3 در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده با 8 مدال گسترش اعتبارات دریافت خواهد کرد.

این دوره شامل درس های زیر:

  • درس 1 - شروع
  • درس 2 - پرایمر HTML برای مبتدی ها
  • درس 3 - پرایمر CSS برای مبتدی ها
  • درس 4 - کد اعتبار سنجی و اشکال زدایی
  • درس 5 - مقدمه ای بر طراحی وب سایت
  • درس 6 - ترکیب چند رسانه ای
  • درس 7 - معرفی جلوه های ویژه
  • درس 8 - آشنایی با جاوا اسکریپت
  • درس 9 - معرفی HTML5 API در
  • درس 10 - ایجاد یک فروشگاه آنلاین

نرم افزار مورد نیاز

مدیر سایت - HTML و CSS دوره را می توان در یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز و یا بر روی یک کامپیوتر اپل مکینتاش به پایان رسید. این دوره شامل لینک به بسته های نرم افزار های مختلف، اگر چه تنها نرم افزار مورد نیاز برای تکمیل این در واقع البته دفترچه یادداشت ++ (یا یک ویرایشگر متن معادل آن) و یک مرورگر سازگار با HTML5 است. ما Google Chrome به عنوان مرورگر توصیه مناسب برای اتمام دوره، اما دانش آموزان نیز باید صفحات وب خود را در مرورگرهای دیگر مانند فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، لبه، سافاری و اپرا تست کنید.

پیش نیازها

بدون نیاز به ورود خاص وجود دارد، اگر چه توصیه می شود که دانش آموزان به درک خوبی از استفاده از کامپیوتر دارند، دانش کار با استفاده از ویرایشگرهای متنی، تجربه از دانلود و نصب بسته های نرم افزاری، یک دانش پایه از فایل زیپ نرم افزار و تجربه با استفاده از مرورگرهای وب و نرم افزار ایمیل.

مدت دوره و پشتیبانی

دانش آموزان ممکن است در هر زمان برای یک مجوز آموزش یک ساله به طور کامل پشتیبانی ثبت نام و دسترسی مداوم به یک معلم خصوصی از طریق ایمیل است. به عنوان دوره خود مطالعه است، شما می توانید در کمتر از شما در دوره مجوز یک سال ترجیح کامل و یا تا زمانی یک زمان.

ارزیابی

شما خواهد شد در تکالیف تکمیل موجود در برنامه های آموزشی ارزیابی شده است. ترم شامل صفحات وب است. کار شما می تواند به معلم دوره خود را از طریق ایمیل یا از طریق پست از اتمام آموزش های خود را ارسال می شود.

آخرین به روز رسانی فوریه 2017

درباره این دانشگاه

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... اطلاعات بیشتر

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. اطلاعات محدود