پیشرفته مایکروسافت اکسل 2016 دوره آموزشی

Global Edulink

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیشرفته مایکروسافت اکسل 2016 دوره آموزشی

Global Edulink

در حال جستجو برای یک دوره پیشرفته اکسل؟ این دوره آنلاین برای پیشرفته مایکروسافت اکسل طراحی شده است و چیزی برای همه دارد، شامل درس های مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته در اکسل.

مایکروسافت اکسل 2016 نرم افزار صفحه گسترده در مجموعه MS Office 2016 است. کمک در سازماندهی و محاسبه داده ها در این آموزش Excel 2016. یادگیری نحوه استفاده از اکسل سرمایه گذاری در زندگی شخصی و حرفه ای شما است. اکسل امکان نظارت بر عملکرد مالی مانند سود و زیان کسب و کار را کاهش میدهد، پرداختها را برای خریدهای بزرگ محاسبه میکند، برنامهریزی بودجه میکند یا با چک لیستها سازماندهی شود.

به عنوان یک کارمند، یادگیری نحوه استفاده از اکسل به طور موثر ارزش را فراهم می کند، زیرا اکثر شغل ها از این برنامه استفاده می کنند. این فرصت های بیشتری را برای اشتغال و پیشرفت حرفه ای باز می کند. کارکنانی که می دانند چگونه می توانند کارهای دقیق، فاکتورها، نمودارها و فرمول های پیچیده ایجاد کنند، نتایج کمی را به دست می آورند. این مایکروسافت اکسل 2016 آنلاین شامل دوره های اساسی برای دوره های پیشرفته است.

این دوره آنلاین شامل کار با نرم افزار صفحه گسترده مایکروسافت اکسل برای ایجاد، ویرایش و ذخیره کارنامه ها و کتاب های درسی است. در پایان این دوره مایکروسافت اکسل مجموعه مهارت های خود را در محل کار بهبود خواهد بخشید.

این دوره شامل ماژول های آموزش الکترونیکی حرفه ای، مباحث تعاملی، آزمون ها و امتحانات است. همه از طریق سیستم تحویل داده می شود که به مدت 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته به مدت 365 روز (12 ماه) دسترسی خواهید داشت. خدمات پشتیبانی موثر و مواد مطالعه از جمله فیلم های آموزش گام به گام هدایت اعتماد به نفس خود را ایجاد و شما را راهنمایی برای تضمین صلاحیت خود را.

برای کیست؟

مایکروسافت آفیس اکسل به طور گسترده ای در کسب و کار در همه صنایع استفاده می شود و این برنامه آموزش آنلاین برای کسانی که مایل به توسعه مهارت های خود را از استفاده از نرم افزار مایکروسافت آفیس اکسل طراحی شده است.

شرح دوره:

این دوره آموزشی آنلاین جامع است و برای پوشش موضوعات کلیدی ذکر شده در برنامه درسی طراحی شده است.

مدت دوره:

شما از 12 ماه زمان دسترسی به پلت فرم مطالعه آنلاین خود را از تاریخ خریداری کرده اید. البته گام به گام است، بنابراین شما تصمیم می گیرید که چقدر سریع یا آهسته آموزش می رود. شما می توانید دوره را در مراحل بازبینی آموزش در هر زمان کامل کنید. این دوره برای 25 ساعت یادگیری هدایت شده است.

روش ارزیابی:

در انتهای دوره، دانش آموزان همچنین یک آزمون ارزیابی سؤالات چندگانه آنلاین را می پذیرند. این آزمون سوالات چند گزینه ای آنلاین به صورت خودکار نشان داده می شود، بنابراین شما یک امتیاز فوری دریافت خواهید کرد و می دانید که آیا شما دوره را گذرانده اید.

صدور گواهینامه:

نامزدهای موفق به اخذ گواهینامه "Microsoft Office Excel 2016 Advanced Training" اعطا خواهند شد .

شرایط ورود:

  • این دوره در دسترس همه دانش آموزان است، هرچند داشتن دانش و مهارت اساسی مایکروسافت اکسل مزیت است.
  • یادگیرندگان باید سن 16 یا بیشتر را برای کسب مدرک تحصیلی بگیرند.
  • درک اصلی در مورد زبان انگلیسی، سواد آموزی، حسابداری و ICT برای حضور در این دوره ضروری است.

مسیر شغلی:

تکمیل این دوره آموزشی هر کارفرمای احتمالی را نشان می دهد که شما با استفاده از برنامه های مایکروسافت اکسل راحت و مطمئن هستید و برای موقعیت های زیر مفید می باشید:

  • معاون اداری
  • PA
  • دبیر، منشی
  • مدیر
  • سر دفتراسناد رسمی

لطفا توجه داشته باشید:

شما باید از نرم افزار MS Office 2016 برای این شیوه ها به کامپیوتر خود نصب کنید. این بسته نرم افزاری نیست و شما باید این نرم افزار را به طور جداگانه نصب کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 1, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
16 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
49 GBP
قیمت با تخفیف قیمت کامل دوره: 249 پوند
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات