Filter
کارشناسی ارشد(MA)
سرعت: پاره وقت

‏ مقایسه کنید ‏ M.A. را رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی مدیریت استراتژیک آنلاین

درجه کارشناسی ارشد یک درجه فوق لیسانس است که دانشجویان می توانند زمانی که برنامه درسی مورد نظر در رشته منتخب خود را به اتمام رساندند، آن را اخذ نمایند. دوره های MA در تخصص های بسیار مختلف وجود دارد که به دانشجویان امکان می دهد تا تحصیلات خود را با توجه به حرفه آتی و اهداف زندگی خود شخصی سازی کنند.

رشته تحصیلی مدیریت استراتژیک موضوعات و مباحثی را مورد مطالعه قرار می دهد که به افراد کمک می نماید خود را برای تقبل سمت های مدیریتی در دنیای بازرگانی و کسب و کار آماده نمایند. دانشجویان درباره اهمیت ارتباط و ساختار کسب و کار به انضمام موضوعاتی مانند روانشناسی سازمانی و حقوق خواهند آموخت.

‏ برنامه MA را مدیریت استراتژیک آنلاین

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمدیریت استراتژیک

Texas Tech University Worldwide eLearning

برنامه کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک و نوآوری، ارائه شده توسط کالج رسانه ها و ارتباطات، بر آمادگی دانش آموزان برای موقعیت های سطح بالا به عنوان ارتباطات استراتژیک د ... [+]

استاد هنر در ارتباطات استراتژیک و نوآوری

برنامه کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک و نوآوری، ارائه شده توسط کالج رسانه ها و ارتباطات، بر آمادگی دانش آموزان برای موقعیت های سطح بالا به عنوان ارتباطات استراتژیک در محیط جهانی و دیجیتال متمرکز شده است.

بررسی اجمالی برنامه

برنامه ما به طور انحصاری به صورت آنلاین ارائه می شود تا نیازهای دانش آموزان ما را برآورده کند، اکثر آنها متخصصان ارتباطات هستند. دانش آموزان ما کارهای شغلی و زندگی شخصی دارند - آنها تقاضای دسترسی به یک برنامه عالی فارغ التحصیلی را با روش تحویل انعطاف پذیر و راحت در دسترس می کنند.... [-]

آمریکا USA Online
ژوئن 2019
پاره وقت
30 hours
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی