$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ برنامه کارشناسی ارشد علوم را برنامه های کارشناسی ارشد علوم مدیریت استراتژیک آنلاین

برنامه های کارشناسی ارشد مجموعه درسی پیشرفته تمرکز بر روی یک موضوع خاص و یا مهارت های حرفه ای ارائه شده به کسانی که قبلا به دست آورده مدرک کارشناسی هستند. کارشناسی ارشد یک نوع از مدرک کارشناسی ارشد که برخی از دانشگاه ها بر… اطلاعات بیشتر

برنامه های کارشناسی ارشد مجموعه درسی پیشرفته تمرکز بر روی یک موضوع خاص و یا مهارت های حرفه ای ارائه شده به کسانی که قبلا به دست آورده مدرک کارشناسی هستند. کارشناسی ارشد یک نوع از مدرک کارشناسی ارشد که برخی از دانشگاه ها برنامه های آنلاین است.

کارشناسی ارشد آنلاین در رهبری استراتژیک چیست؟ از آنجا که این برنامه های طراحی شده برای توسعه همه جنبه های قدرت رهبری یک محقق، بسیاری از آنها را یک رویکرد میان رشته به ارائه دانش آموزان با یک بنیاد جامع در اصول رهبری. رشته ممکن است موضوعاتی مانند روانشناسی، جامعه شناسی و کسب و کار را پوشش میدهد. برنامه های آنلاین کار استفاده از برنامه های مدیریت یادگیری مبتنی بر وب برای ارائه محتوای دوره. برخی از برنامه های کارشناسی ارشد افزایش انعطاف پذیری از برنامه های آنلاین با گزینه ثبت نام تمام وقت و پاره وقت.

این برنامه بهره وری دانشجویان فراتر از تلاش شغلی خود را.رهبری، طراحی تیمی و حل مسئله مهارت هایی که در حالی که به دنبال مدرک رهبری استراتژیک نوردی دقیق و همچنین در زندگی روزمره دانشمندان مفید هستند.

هزینه به کسب مدرک کارشناسی ارشد بسته به عوامل متفاوت است. اطلاعات بیشتر در مورد شهریه و هزینه باید از دفتر پذیرش از مدرسه که در آن یک دانش آموز علاقه مند است به دست آورد.

فارغ التحصیلان یک برنامه کارشناسی ارشد در رهبری استراتژیک اغلب آماده است تا در هر رهبری یا مدیریتی موقعیت در تمام زمینه ها می باشد. علاوه بر بخش کسب و کار، فارغ التحصیلان ممکن است فرصتهای شغلی در آموزش و پرورش و یا مراقبت های بهداشتی را پیدا کارفرمایان اغلب به افراد با مدرک تحصیلات تکمیلی نگاهی به پر کردن موقعیت مانند مدیریت حساب، مدیر منابع انسانی، مدیر عملیات و مدیر اجرایی. سود کارشناسی ارشد در رهبری استراتژیک نشان می دهد که یک محقق تا به سطح مورد نظر از تجربه و تخصص مورد نیاز برای گرفتن در نقش های قدرتمند در سازمان است.

به دنبال برنامه ای آنلاین بهترین انتخاب برای دانش آموزان آینده نگر که ممکن است گزینه ثبت نام در برنامه های سنتی در دانشگاه ندارد. برای کمک در انتخاب یک برای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
Central Christian College Of Kansas
McPherson, آمریکا

کارشناسی ارشد علوم در رهبری استراتژیک بر افراد و فرایندهای استراتژی ، رهبری و مدیریت تیم متمرکز است و اطمینان حاصل می کند که دانش آموز مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک ... +

کارشناسی ارشد علوم در رهبری استراتژیک بر افراد و فرایندهای استراتژی ، رهبری و مدیریت تیم متمرکز است و اطمینان حاصل می کند که دانش آموز مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک عامل تغییر آگاه را دارد نه فقط یک مدیر رویه. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
پاره وقت
18 ماهها
انگلیسی
آنلاین