ONLINESTUDIES

‏ بیابید ‏ تحصیلات کارشناسی را تحصیلات کارشناسی ارشد علوم مدیریت آنلاین

پس از ورود به نیروی کار، برخی از مردم متوجه است که آنها نیاز به برخی از شکل آموزش کارشناسی ارشد برای کمک به آنها را به اهداف شغلی خود را. برنامه های کارشناسی ارشد می توانید آنها را افزایش آنها نیاز دارند. کارشناسی ارشد است به افرادی که یک سری از درس که در یک رشته خاص از مطالعه متمرکز را تکمیل کرده اند تعلق می گیرد.

کارشناسی ارشد آنلاین در علم مدیریت چیست؟ این برنامه طراحی شده اند برای کمک به دانشجویان و دانش کسب و کار و مدیریت اصولی که آنها را آماده خواهد داد به برگزاری سمتهای اجرایی در سازمان به دست آورید. برنامه را از طریق یک سری از دوره در مورد موضوعات کسب و کار اساسی مانند بازاریابی، امور مالی، اقتصاد، حسابداری و مدیریت پروژه هدایت دانش آموزان است. رشته در این برنامه ها به طور معمول از طریق سیستم های مدیریت یادگیری تعاملی ارائه شده و ممکن است هر دو ماژول البته همزمان و ناهمزمان ترکیب. برخی از برنامه های افزایش انعطاف پذیری با ارائه هر دو گزینه های کامل و پاره وقت ثبت نام.

سود کارشناسی ارشد ممکن است کمک به دانشمندان مهارت های است که در داخل و خارج از محل کار مفید هستند توسعه. مهارت های تکنولوژیکی و سازمانی افزایش قابلیت ارتباط بین فردی و بهبود چند از مزایای بسیاری ثانویه بالقوه برای تکمیل یک برنامه آنلاین کارشناسی ارشد می باشد.

هزینه به دنبال کارشناسی ارشد آنلاین در علم مدیریت می تواند متفاوت باشد. تماس با بخش پذیرش این نهاد که در آن شما علاقه مند به پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد شهریه و هزینه می باشد.

با کارشناسی ارشد در علوم مدیریت، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای پر کردن بسیاری از موقعیت های مدیریت بالایی در بسیاری از حوزه های تجاری متفاوت است. در هر دو بخش دولتی و خصوصی، فارغ التحصیلان می توانند موقعیت های مانند مدیر پروژه، مدیر عملیات، مدیر منابع انسانی، مدیریت نام تجاری و دیگر مواضع مدیریت مشابه را پر کنید. کسانی که می توانند برنامه ریزی و مستقیم سیاست های سازمانی بسیار پس از توسط کارفرمایان به دنبال، و دانشمندان علم مدیریت این قابلیت را داشته باشد.

انتخاب آنلاین برنامه کارشناسی ارشد مناسب می تواند خسته کننده باشد. یافتن کمک کند که شما برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

1نتایج درعلوم مدیریت Filter

استاد مدیریت و مدیریت - حسابداری و مدیریت برنامه درسی

University of Siena
کارشناسی ارشد(MSc)
کارشناسی ارشد(MSc)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

هدف این دوره، ارائه دانش آموزان به دانش عمیق از مفاهیم اصلی نظری و کاربردی در حسابداری و مدیریت، با اشاره خاص به دینامیک اقتصادی و مدیریتی در زمینه بین المللی است. ...

اطلاعات بیشتر