close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ (MSc) کارشناسی ارشد علوم را درجه های کارشناسی ارشد علوم مدیریت تدارکات آنلاین

برای هر کسی که علاقه مند به دنبال تحصیلات بالاتر است پس از مدرک لیسانس، یک مدرک کارشناسی ارشد علوم ممکن است یک گزینه خوب باشد. این اجازه می دهد تا دانش آموزان عمیق تر به یک منطقه تمرکز با کلاس های تخصصی و پژوهش. اکثر دانشگا… اطلاعات بیشتر

برای هر کسی که علاقه مند به دنبال تحصیلات بالاتر است پس از مدرک لیسانس، یک مدرک کارشناسی ارشد علوم ممکن است یک گزینه خوب باشد. این اجازه می دهد تا دانش آموزان عمیق تر به یک منطقه تمرکز با کلاس های تخصصی و پژوهش. اکثر دانشگاه ها نیازمند یک پایان نامه نوشتاری هستند که خلاصه یافته های تحقیق برای تکمیل مدرک.

کارشناسی ارشد مدیریت تدارکات چیست؟ این برنامه کارشناسی ارزیابی زنجیره تامین کسب و کار و نحوه خرید و فروش کالاها در سراسر جهان را بررسی می کند. دوره های انبارداری، برنامه ریزی موجودی، مدیریت فروشگاه ها، و حمل و نقل و حمل و نقل ممکن است وجود داشته باشد. بعضی از مدارس در زمینه موضوعاتی مانند مدیریت کسب و کار بین المللی استراتژیک بین المللی و عملیات و مدیریت اطلاعات ارائه می دهند.

دانش آموزان ممکن است مهارت های فراوانی را در هنگام ثبت نام در مدرک مدیریت تدارکات، از جمله برنامه ریزی، حسابداری، تفکر تحلیلی، ارتباط موثر و حل مشکل، یاد بگیرند. همه اینها می توانند برای هر حرفه ای و کمک به موفقیت در زندگی روزمره باشند.

هر مدرسه هزینه های خود را پرداخت می کند، بنابراین هزینه های کسب مدرک مدیریت تدارکات متفاوت خواهد بود. سایر عواملی نظیر محل تحصیل و تعداد اعتبارات مورد نیاز نیز بر هزینه تاثیر خواهد گذاشت. دانش آموزان باید برنامه ها را با دقت مقایسه کنند تا انتخاب کنند که بهترین نیازشان را برآورده کند.

کارشناسی ارشد مدیریت تدارکات به طور کلی دانش آموزان را برای ورود به دنیای شرکت های بزرگ به عنوان مدیران خرید، مدیران زنجیره تامین، خرید مدیران، تامین منابع و مدیریت خریداران آماده می کند. ممکن است فرصت هایی برای کار با سازمان های غیر دولتی وجود داشته باشد. سازمان هایی مانند افسران تدارکات استخدام سازمان ملل متحد، مدیران تدارکات منطقه ای و مدیران عملیات زنجیره تامین برای کار در کشورهای در حال توسعه.

دانش آموزان می توانند در مدرک مدیریت تدارکات در موسسات خوب در سراسر جهان ثبت نام کنند. ممکن است دوره های آنلاین برای کسانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر تر دارند وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Robert Kennedy College
Zürich, سویس +2 بیشتر

این دوره توسط آخرین تحقیقات دانشگاهی مطلع و شما فراهم می کند با درک عمیق از تدارکات، انبارداری، مدیریت فروشگاه، حمل و نقل و حمل و نقل، برنامه ریزی موجودی و مدیریت قرارداد. ... +

این دوره توسط آخرین تحقیقات دانشگاهی مطلع و شما فراهم می کند با درک عمیق از تدارکات، انبارداری، مدیریت فروشگاه، حمل و نقل و حمل و نقل، برنامه ریزی موجودی و مدیریت قرارداد. -
کارشناسی ارشد(MSc)
Online & Campus Combined
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید