ONLINESTUDIES

‏ ملاحظه کنید 2‏ MSC را برنامه های کارشناسی ارشد علوم مدیریت جهانی آنلاین

کارشناسی ارشد، همچنین معاونت علمی، درجه کارشناسی ارشد است که معمولا پس از کسب مدرک لیسانس به دست می آید. یک کارشناسی ارشد معموال نگاه علمی به حوزه مطالعه می گیرد و می تواند دانشجویان را برای ثبت نام در یک برنامه دکترا آماده کند.

مدرک کارشناسی مدیریت جهانی چیست؟ این برنامه تحصیلی، چالش های منحصر به فردی را که مدیران با آن مواجه هستند در شرکت های بزرگ در مقیاس جهانی، و چگونگی مقابله با این چالش ها بررسی می کند. زمینه های مطالعه می تواند شامل عملیات تجاری، زبان شناسی و کارآفرینی باشد. برنامه های کارشناسی ارشد مديريت جهانی نيز شايان توجه است تا درک عمیق از عملکرد کارکنان رشته ها تحت نظارت مدیر، از جمله حسابداری، فروش، تدارکات و یا امور مالی، تمرکز کند.

مجموعه ای از مهارت هایی که در یک مدرک کارشناسی ارشد در برنامه مدیریت جهانی بوجود می آیند اغلب یکی از مهم ترین روش هایی است که می توانید از مطالعات خود بهره مند شوید. این مهارت ها به طور مستقیم با حرفه شما ناسازگار است و می تواند شامل توانایی های رهبری، ارتباط حرفه ای و دانش تدارکاتی باشد.

هزینه ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد مدیریت جهانی معمولا متفاوت است، به این معنی که برای آماده شدن، ابتدا باید هزینه تحصیل و تحصیل را مطالعه کنید. شما باید به این نکته توجه کنید که چگونه مدرسه و برنامه شما را انتخاب کنید، و همچنین طول و کشور تحصیل، بر هزینه تاثیر می گذارد.

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی شما را برای تبدیل شدن به یک مدیر به طور خاص آماده می کند، به همین دلیل شایع ترین مسیر شغلی برای کسانی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوند در رهبری کسب و کار است. همچنین ممکن است به یک مدیر مسافرت، رئیس بخش، مشاور، یا تحلیلگر تبدیل شود. شما همچنین می توانید مدیریت جهانی را مطالعه کنید، امیدوار باشید که در نهایت به سمت مدیر عامل شرکت تبدیل شوید.

اگر آمادگی خود را برای ادامه تحصیل کسب و کار خود دارید، به دنبال برنامه آنلاین، پردیس یا بین المللی که به نیازهای شما مناسب است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درمدیریت جهانی Filter

MS در مدیریت انرژی جهانی

University of Colorado Denver Online
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
18 ماهها
انگلیسی
آنلاین

کارشناسی ارشد در مدیریت انرژی جهانی (GEM) یک مدرک شغلی و رهبری است که به صورت آنلاین ترکیبی ارائه می شود ، بنابراین می توانید در حین تحصیل کار کنید. این 18 ماهه ، با 36 اعتبار ...

اطلاعات بیشتر

آنلاین کارشناسی ارشد مدیریت جهانی - دانشگاه سالفورد (UK)

Robert Kennedy College
کارشناسی ارشد(MSc)
<
Online & Campus Combined
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این دوره برای فارغ التحصیلان یک رشته غیر کسب و کار که مایل به توسعه مهارت ها و دانش خود را به منظور تبدیل شدن به یک مدیر موفق در یک سازمان کسب و کار جهانی طراحی شده است. شما د ...

اطلاعات بیشتر