ONLINESTUDIES

‏ بیابید ‏ برنامه کارشناسی ارشد علوم را برنامه های MSc مدیریت عمومی آنلاین

یک استاد از برنامه علوم توسط دانش آموزان به دنبال آموزش در عمق در یک رشته از علم حضور داشتند و معمولا یک تا دو سال طول می کشد تا کامل شود. دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود اغلب پیشرفت به رهبری ارائه مسئولیت بیشتر و حقوق و دستمزد بیشتر پیدا کردن.

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت عمومی چیست؟ این نوع برنامه بر افزایش مهارت های رهبری دانش آموزان برای اطمینان از آنها می توانید چالش های پیش روی سازمان های بخش دولتی امروز رسیدگی متمرکز است. درسها ممکن است به مدیریت مالی، سیاست عدالت کیفری و یا سیاست های بین المللی را پوشش میدهد. آموزش رهبری واکنش های اضطراری نیز ممکن است پوشش داده شود. دانش آموزان اغلب توانایی انتخاب تخصص از جمله مدیریت عدالت کیفری، سیستم های بهداشتی دولت و مدیریت عمومی داشته باشد. دانشجویانی که به دنبال این درجه باید تاکید بر خدمات عمومی انتظار می رود.

چندین مزایای به تکمیل کارشناسی ارشد مدیریت عمومی وجود دارد.به عنوان مثال، دانش آموزان آموزش پیشرفته در مهارت های رهبری دریافت، ارزیابی ریسک و درک پیامدهای سیاست. اغلب افراد پیدا کردن فرصت های پیشرفت شغلی خود را افزایش دهد با درجه پیشرفته در این زمینه.

هزینه این درجه بسته به نوع برنامه، موسسه و حتی کشوری که در آن دانشگاه واقع شده است متفاوت خواهد بود. این مهم است که برای دانشجویان آینده نگر برای رسیدن به دفتر پذیرش از مدرسه ارائه برنامه های مورد علاقه به یک شکست کامل از هزینه است.

فرصت های شغلی در مدیریت عمومی منعکس تعهد قوی به خدمات عمومی و در دسترس هستند، بسته به دوره خود را از مطالعه، در زمینه های مختلف از عدالت کیفری به مدیریت بحران اضطراری.فارغ التحصیلان با این نوع از درجه اغلب اشتغال پیدا کردن در زمینه هایی از قبیل هدایت سیاست گذاری دولت، کمک به شرکت های درک بهتر محیط نظارتی در آن عمل و یا کمک به هماهنگی تلاش های امدادی بعد از اورژانس.

مدیریت عمومی است که چشم انداز شغلی نسبتا روشن و درآمد یک کارشناسی ارشد می تواند کمک به مطمئن شوید که شما در یک موقعیت برای استفاده از فرصت های آمده است که راه خود هستید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

1نتایج درمدیریت عمومی Filter

مدرک مدیریت دولتی و مدیریت (آنلاین)

SOAS University of London
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
انگلیسی
آنلاین

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان به درک مفهومی از اصول اصلی سیاست عمومی و مدیریت عمومی و با ابزارهایی برای اعمال دانش برای حل مشکلات در بخش عمومی است. این مهارت ها و مهارت ...

اطلاعات بیشتر