Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 23 آنلاین کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) برنامه ها که در حسابداری 2023/2024

23 آنلاین کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در حسابداری 2023/2024

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد ارائه می دهد دانش آموزان در مطالعه عمیق را به زمینه های مربوط به ریاضیات یا علوم. درجه در یک یا دو سال به پایان رسید. این، فارغ التحصیلان برای ورود به حرفه هایی که چالش های بیشتر و حقوق بالاتر را ارائه دهد.

آنلاین کارشناسی ارشد حسابداری چیست؟ این مدرک پیشرفته دانش آموزان فراهم می کند با درک کامل از شیوه های حسابداری ملی و بین المللی. برنامه درسی شامل موضوعاتی از قبیل حسابداری، مالیات و حسابرسی. در آن زمان، دوره های سطح بالا مانند حسابداری مدیریت و حسابداری مالی ممکن است ارائه می شود. این مطالعه البته همچنین با مسائل حقوقی و اخلاقی مرتبط می پردازد. پس از اتمام برنامه های آماده سازی برای گرفتن گواهی حسابداری عمومی، و یا CPA، امتحان فراهم می کند. در واقع، برخی از موسسات ارائه تخصص که در آن شرکت کنندگان می توانند در ورود به حرفه و یا به دنبال یک CPA تمرکز می کنند.

فارغ التحصیلان مهارت در زمینه تجزیه و تحلیل، مالی تصمیم گیری و ارتباطات را توسعه دهد.این مجموعه ای از مهارت آنها را می دهد دست بالا در یافتن شغل پرداخت عالی در زمینه حسابداری.

هزینه برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در حسابداری بستگی به برنامه موسسه و کشور را از مطالعه. برای اطلاعات در مورد هزینه های آموزشی تماس با دفتر پذیرش دانشگاه.

تقاضا برای فارغ التحصیلان در زمینه حسابداری در حال رشد است، با توجه به روند اخیر. عنوان شغلی شایع عبارتند از مدیر امور مالی، حسابرس مالیاتی و یا حسابدار حسابرسی. فرصت های شغلی با شرکت CPA، شرکت ها و سازمان های دولتی پیدا شده است. در برخی موارد، فارغ التحصیلان شروع کسب و کار خود را دارند. تا زمانی که تقاضا بالا باقی می ماند، پیدا کردن کار است که به خوبی می پردازد نباید مشکل. آیا شما یک کارشناس ارشد حسابداری نگه دارید و یا تبدیل شدن به یک مجوز حسابدار، شما باید یک فرصت خوب برای پیدا کردن کار که باعث استفاده از مهارت ها و دانش شما را در طول سال خود را از مطالعه به دست آمده.

با کارشناسی ارشد حسابداری شما می توانید یک شغل با ارزش راه اندازی.برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات اقتصادی
  • حسابداری
  • حسابداری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه