Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 65 آنلاین کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) برنامه ها که در امور مالی 2023/2024

65 آنلاین کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در امور مالی 2023/2024

بررسی اجمالی

پس از اتمام برنامه مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید برای ادامه تحصیل خود با پیگیری مدرک کارشناسی ارشد. این می تواند مشکل برای پیدا کردن زمان به خود اختصاص داده نسبت به مدرسه فارغ التحصیل در حالی که تلاش برای شروع کار خود را. یک گزینه عالی است برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد خود را از طریق آنلاین مطالعه.

کارشناسی ارشد آنلاین در مالی چیست؟ مالی تحصیل در رشته دانشجویان برای یک شغل کمک به مدیریت امور مالی از یک شرکت و یا شرکت های بزرگ. دوره های معمول عبارتند از اقتصاد، امور مالی بین المللی، و حسابداری به طور کلی. شما می توانید انتظار برای کشف جنبه های مختلف صنعت در عمق، از جمله سرمایه گذاری، ریسک، ساختار سرمایه، ارزیابی جریان نقدی، یا سود سهام. مناطق دیگر از مدیریت کسب و کار معمولا به برنامه مدرک کارشناسی ارشد امور مالی گنجانیده شده است.

دانش آموزانی که کسب هر یک از درجات بسیاری از کارشناسی ارشد در زمینه سود کسب و کار از یک محیط بسیار رقابتی و در پی پس از مجموعه ای از مهارت.آن است که معمولا بسیار آسان تر برای ورود به یک موقعیت در سطح بالاتر با این سطح از آموزش و پرورش، و حقوق بالاتر را می توان به دست آورد.

هزینه درآمد کارشناسی ارشد خود را در رشته امور مالی بسیار کمی متفاوت است. مدرسه، برنامه، و کشور از مطالعه شما تمام شهریه نفوذ و هزینه های دیگر را انتخاب کنید. مطالعه آنلاین تقریبا همیشه ارزان تر از حضور در دوره در شخص است.

دانشجویان مالی اغلب بسیاری از گزینه های شغلی موجود به آنها. در حالی که رایج ترین نرم افزار از یک کارشناس ارشد امور مالی در بخش حسابداری یک کسب و کار است، آن را نیز ممکن است به کار به طور مستقل در بخش خصوصی و یا استفاده از دانش مالی خود به دنبال شغلی در زمینه های مختلف کسب و کار. ممکن است که برای تبدیل شدن به یک حسابدار، تحلیلگر مالی، مشاور، مدیریت حساب، دبیر، یا مشاور مالی.

اگر شما علاقه مند به تحصیل امور مالی آنلاین هستند، پیدا کردن برنامه مناسب برای شما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (65)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه