Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 40 آنلاین کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) برنامه ها که در مطالعات بازاریابی 2023/2024

40 آنلاین کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی 2023/2024

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد است که اغلب توسط افرادی که می خواهید بیشتر در عمق آموزش در یک رشته از علم به منظور پیشبرد حرفه خود را دنبال کرد. این پیشرفت به طور کلی به موقعیت با مسئولیت بیشتر و حقوق بالاتر. این درجه اغلب بین یک تا دو سال طول بکشد.

آنلاین کارشناسی ارشد در بازاریابی چیست؟ این نوع برنامه به دنبال ارائه مهارت های دانش آموزان و آموزش به موفقیت حرکت جهان و بازاریابی به طور فزاینده پیچیده. دوره های آموزشی ممکن است شامل آشنایی با رسانه های دیجیتال، استراتژی های ارتباطی و تبلیغات رسانه های اجتماعی موثر است. نظریه روابط عمومی نیز ممکن است در این برنامه پوشش داده شود. اغلب، این درجه با یک پروژه CAPSTONE تضمین این که دانش آموزان تجربه عملی استفاده از مطالعات خود را پایان.

فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی تمایل دارند که مهارت های ارتباطی بسیار عالی است.این برنامه ها را که توانایی و افزودن به آن مهارت های رهبری، سازمانی و گروهی که افراد نیاز به پیشبرد حرفه خود. مدرک کارشناسی ارشد خود را در این زمینه اغلب باز می شود تا موقعیت با مسئولیت و حقوق و دستمزد بیشتر است.

هزینه کارشناسی ارشد در بازاریابی بین نهادها، برنامه ها و حتی کشور را از مطالعه، متفاوت است. برای پیدا کردن در مورد برنامه خاص خود را، با دفتر پذیرش تماس از مدرسه ارائه مدرک.

فرصت های شغلی در صنعت بازاریابی به شدت رقابتی، به ویژه در زمینه های رسانه های دیجیتال و اجتماعی است. مدیران بازاریابی نیاز به یک طیف گسترده ای از مهارت های به نگه دارید تا با خواسته های همیشه در حال تغییر چشم انداز رسانه ها. بازاریابی حرفه ای با مجموعه مهارت های راست قادر به استفاده از این محیط در حال تغییر و پیشبرد حرفه خود که آیا آنها در سازمان های چند ملیتی و یا بخش دولتی خواهد بود.

دوره های آنلاین اجازه می دهد دانش آموزان برای شرکت در دوره های دانشگاه ها ارائه در سراسر جهان.علاوه بر این، دوره های آنلاین نیز بهره مند شوند آن دسته از دانشجویان که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (40)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه