Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 229 آنلاین کارشناسی های ارشد علوم  (کارشناسی ارشد علوم و مهندسی) برنامه ها که در مطالعات فن آوری 2023

229 آنلاین کارشناسی ارشد علوم و مهندسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری 2023

بررسی اجمالی

دانشجویان مقطع کارشناسی فارغ التحصیلی نزدیک باید تصمیم از اینکه آنها را وارد دورههای تحصیلات تکمیلی است. انجام این کار اجازه می دهد تا آنها را برای به دست آوردن یک مزیت و به لگد کردن حرفه ای خود را وارد کنید موقعیت های پیشرفته تر. کسب مدرک کارشناسی ارشد از طریق فهرست آنلاین مطالعه می تواند گزینه خوبی برای شما و اهداف آموزش و پرورش خود را.

کارشناسی ارشد آنلاین در فناوری چیست؟ این یکی از زمینه های باز از مطالعه، به دانشجویان اجازه تخصص در منطقه است که تجدید نظر به آنها بیشتر است. ممکن است که به وارد تقریبا هر زمینه رشته با مطالعه این فن آوری از آن حوزه، از جمله فن آوری پزشکی، تکنولوژی ساخت و ساز، فن آوری تولید، فن آوری اطلاعات، فن آوری تحقیقات، و بیشتر. دوره های خاص شما را خواهد در مورد چگونه شما را انتخاب کنید به تخصص بستگی دارد، اما آن را برای مهندسی کامپیوتر و کلاس های طراحی نرم افزار است را شامل می شود.

مدرک کارشناسی ارشد اغلب درب به مشاغل بسیار پرارزش و پیشرفته در یک میدان که منافع شما باز می شود. آن است که معمولا بسیار آسان تر برای کار آغاز زمانی که شما یک فارغ التحصیل نگه دارید. زمینه فن آوری به شدت رقابتی است، به طوری که خودتان این مزیت است که یک ایده خوب است.

درآمد یک کارشناسی ارشد در فناوری متفاوت در هزینه بسیار کمی است. در حالی که تحصیل آنلاین معمولا شهریه و هزینه را کاهش می دهد کمی، مدرسه و کشور از مطالعه احتمال را تحت تاثیر قرار خواهد هزینه تر است. این است که چرا این مهم است که شما تحقیقات مالی کامل قبل از ثبت نام.

از آنجا که تکنولوژی تا باز است.، تقریبا تعداد نامحدودی از مشاغل شما می توانید پیگیری است. اگر شما را انتخاب کنید برای ورود به حوزه تکنولوژی پزشکی، شما می توانید به عنوان یک محقق، مدیر آزمایشگاه، یا تکنسین پزشکی کار می کنند. اگر شما فن آوری اطلاعات دنبال، شما ممکن است تبدیل شدن به یک مهندس پایگاه داده، سیستم های توسعه، و یا برنامه نویس چند رسانه ای.هستند مشاغل حتی بیشتر مربوط به انواع دیگر فن آوری وجود دارد.

پیدا کردن برنامه مدرک کارشناسی ارشد فن آوری است که نیازهای خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • مطالعات فن آوری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (229)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط