Filter
کارشناسی(BA)
سرعت: همه

‏ جستجو کنید 2‏ برنامه BA را دوره های کارشناسی علوم انسانی آموزش خردسالان آنلاین

درجه لیسانس آنلاین به طور معمول چهار سال یا بیشتر طول می کشد تا بسته به مطالعه کامل و یا بخشی زمان کامل است. این درجه را برآورده سازد برای افراد در محل از راه دور و یا کسانی که به دنبال انعطاف پذیری است که کلاس های آنلاین ارائه می دهند. کارشناسی هنر دوره و نیز دوره های هنرهای آزاد سخاوتمندانه متمرکز کرده است.

لیسانس آنلاین در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش چیست؟ این درجه را در این زمینه مهم از رشد کودک، از جمله پیشرفت های بیولوژیکی، رفتاری و اجتماعی تمرکز دارد. دانش آموزان سود این درجه را قادر می سازد به آماده می شود برای تدریس به کودکان در مدارس عمومی یا خصوصی. دانش آموزان علاقه مند در این زمینه باید آماده به گذراندن دوره های مانند طراحی آموزشی می شود، رفع نیازهای دانش آموزان نیازهای ویژه، آموزش علوم، ریاضیات، خواندن، و بیشتر.برای افراد علاقه مند به کار با کودکان خردسال، مدرک فوق لیسانس آنلاین در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی یک راه عالی برای به دست آوردن دانش و مهارت های لازم را به طور موثر با تعامل و این جمعیت خاص آموزش است.

دانش آموزان تکمیل این درجه مهارت های بین فردی با ارزش است که آنها را قادر به برقراری ارتباط موثر و افراد جوان را تحت تاثیر قرار به دست آورید. علاوه بر این، این درجه از دانش آموزان برای تبدیل شدن به معلمان موفق و فرصت های شغلی بسیاری را در آموزش و پرورش باز آماده می شود.

هزینه به دست آوردن مدرک لیسانس خود را بسته به عوامل مختلف از جمله مدرسه، طول برنامه، و ارائه دوره های خاص و یا سمینارها متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق، مدرسه از انتخاب خود تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان این برنامه می توانید از گزینه های مختلف حرفه ای در مراقبت از کودکان، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و بیشتر انتظار می رود.از آنجا که این درجه سلاح افراد با دانش رشد کودک و مهارت های تدریس موثر، افراد آماده که مسئولیت رسیدگی به مواضع از جمله معلم در اوایل دوران کودکی، مدیر معلم، مددکار اجتماعی، مشاور و بسیاری دیگر خواهد بود.

آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی یک میدان با ارزش برای آن دسته از افراد به دنبال یک تاثیر مثبت در زندگی کودکان جوان تر است. برای پیدا کردن چگونه به کسب مدرک لیسانس خود را آنلاین در این زمینه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درآموزش خردسالان

PATTEN UNIVERSITY

عمده روانشناسی به بررسی دیدگاه های چندگانه از فرایندهای فکری و رفتار انسان، بیولوژیکی، رفتاری، شناختی، اجتماعی و فرهنگی و رشد و نمو. ... [+]

عمده روانشناسی به بررسی دیدگاه های چندگانه از فرایندهای فکری و رفتار انسان، بیولوژیکی، رفتاری، شناختی، اجتماعی و فرهنگی و رشد و نمو. پس از اتمام غلظت در اوایل دوران کودکی، دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

استفاده از دانش توسعه اوایل دوران کودکی در ایجاد، اجرا و ارزیابی تجارب یادگیری متناسب با سن ادغام تئوری توسعه در روش آموزش و مدیریت کلاس است که پرداختن به نیازهای زبان آموزان متنوع در تنظیمات پیش دبستانی و رشد کودک است. آموزش و پرورش عمومی مورد نیاز - 55 اعتبار ... [-]
آمریکا Oakland USA Online
IUBH Fernstudium

آموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، برای مثال، آموزش ابتدایی در مراکز مراقبت روزانه، گسترش سریع مدارس روزمره، گف ... [+]

تحصیلات لیسانس کودکستانآموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، در میان دیگران، آموزش ابتدایی در مراکز نگهداری روزانه، گسترش سریع استمدارس در تمام روزها، گفتمان رشد سالم و بی خطر، و هدف جبران معایب و فرصت های برابر برای همه کودکان است. کودکان دیرتر حمایت می شوند و خانواده ها به آنها توصیه می شود و حمایت می شوند، هرچه زودتر پایه ای فراهم شود تا فرصت های توسعه مناسب کودکان فراهم شود. ذهنیت، صبر و عشق، بنابراین بخشی از جوهر آموزش و پرورش دوران کودکی است که یکی از مهم ترین و پررنگ ترین زمینه های مطالعه در جامعه ما است.تمرکز یادگیری از راه دور، بررسی یک پیشنهاد آموزش متمایز دوران کودکی است. هدف این است که شرایط زندگی و شیوه زندگی مختلف خانواده ها را در نظر بگیریم و از موسسات آموزشی حمایت کنیم تا نگرانی خانواده ها را باز کنند.دانش آموزان در برنامه تحصیلی، در صورتی که با موفقیت پروژه های تمرینی را به پایان برسانند، آموزش تعلیم و تربیت دوران کودکی به رسمیت شناخته می شود.درجه اعتبارنامههمه برنامه های فعلی IUBH توسط FIBAA (بنیاد اعتباربخشی مدیریت امور بین المللی) تأیید شده است.یک مجوز رسمی فقط در صورتی می شود که یک برنامه تحصیلی تمام شرایط کیفی را از لحاظ محتوا و ساختار برآورده کند.FIBAA نوعی از TÜV برای تحصیلات دانشگاهی است که کیفیت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طرف شورای اعتباربخشی بررسی می کند. اعتبار نامه هر پنج (نخستین اعتباربخشی) یا هفت... [-]
آلمان Bad Honnef
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
پاره وقت
36 - 72 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی