Filter
کارشناسی(BA)
آلمان سرعت: همه

‏ مرور کنید دوره های کارشناسی علوم انسانی آنلاین را آموزش خردسالان در آلمان 2019/2020‏

کارشناسی علوم انسانی یک درجه کارشناسی است که دانشجویان می توانند آن را درمدت حدود سه الی چهار سال اخذ نمایند. اخذ درجه BA می تواند به دانشجویان کمک نماید تا دانش و مهارت های خود را افزایش بخشند که این امر می تواند به مشاغل شگفت انگیزی منتهی شود.

دوران کودکی استفاده می شود برای تعریف توسعه دوران کودکی از بدو تولد تا حدود سن هشت سالگی. یادگیری در مورد اوایل دوران کودکی و کار برای توسعه برنامه های آموزشی ارزشمند ممکن است کمک به کودکان برای بهتر توانایی های بالقوه خود در دوران کودکی خود برسد، و همچنین تمام راه را از طریق به بزرگسالی.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ همین امروز اقدام کنید و برتر برنامه های BA آنلاین را آموزش خردسالان در آلمان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درآموزش خردسالان, آلمان

درجه های تحصیلی
محل
آلمان
سرعت
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
IUBH Fernstudium

آموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، برای مثال، آموزش ابتدایی در مراکز مراقبت روزانه، گسترش سریع مدارس روزمره، گف ... [+]

‏ بهترین رشته های کارشناسی علوم انسانی آنلاین را آموزش خردسالان در آلمان. تحصیلات لیسانس کودکستانآموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، در میان دیگران، آموزش ابتدایی در مراکز نگهداری روزانه، گسترش سریع استمدارس در تمام روزها، گفتمان رشد سالم و بی خطر، و هدف جبران معایب و فرصت های برابر برای همه کودکان است. کودکان دیرتر حمایت می شوند و خانواده ها به آنها توصیه می شود و حمایت می شوند، هرچه زودتر پایه ای فراهم شود تا فرصت های توسعه مناسب کودکان فراهم شود. ذهنیت، صبر و عشق، بنابراین بخشی از جوهر آموزش و پرورش دوران کودکی است که یکی از مهم ترین و پررنگ ترین زمینه های مطالعه در جامعه ما است.تمرکز یادگیری از راه دور، بررسی یک پیشنهاد آموزش متمایز دوران کودکی است. هدف این است که شرایط زندگی و شیوه زندگی مختلف خانواده ها را در نظر بگیریم و از موسسات آموزشی حمایت کنیم تا نگرانی خانواده ها را باز کنند.دانش آموزان در برنامه تحصیلی، در صورتی که با موفقیت پروژه های تمرینی را به پایان برسانند، آموزش تعلیم و تربیت دوران کودکی به رسمیت شناخته می شود.درجه اعتبارنامههمه برنامه های فعلی IUBH توسط FIBAA (بنیاد اعتباربخشی مدیریت امور بین المللی) تأیید شده است.یک مجوز رسمی فقط در صورتی می شود که یک برنامه تحصیلی تمام شرایط کیفی را از لحاظ محتوا و ساختار برآورده کند.FIBAA نوعی از TÜV برای تحصیلات دانشگاهی است که کیفیت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را از طرف... [-]
آلمان Bad Honnef
درخواست اطلاعات
آلمانی
تمام وقت
پاره وقت
36 - 72 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی