ONLINESTUDIES

‏ جستجو کنید 2‏ برنامه BA را دوره های کارشناسی علوم انسانی آموزش خردسالان آنلاین

درجه لیسانس آنلاین به طور معمول چهار سال یا بیشتر طول می کشد تا بسته به مطالعه کامل و یا بخشی زمان کامل است. این درجه را برآورده سازد برای افراد در محل از راه دور و یا کسانی که به دنبال انعطاف پذیری است که کلاس های آنلاین ارائه می دهند. کارشناسی هنر دوره و نیز دوره های هنرهای آزاد سخاوتمندانه متمرکز کرده است.

لیسانس آنلاین در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش چیست؟ این درجه را در این زمینه مهم از رشد کودک، از جمله پیشرفت های بیولوژیکی، رفتاری و اجتماعی تمرکز دارد. دانش آموزان سود این درجه را قادر می سازد به آماده می شود برای تدریس به کودکان در مدارس عمومی یا خصوصی. دانش آموزان علاقه مند در این زمینه باید آماده به گذراندن دوره های مانند طراحی آموزشی می شود، رفع نیازهای دانش آموزان نیازهای ویژه، آموزش علوم، ریاضیات، خواندن، و بیشتر.برای افراد علاقه مند به کار با کودکان خردسال، مدرک فوق لیسانس آنلاین در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی یک راه عالی برای به دست آوردن دانش و مهارت های لازم را به طور موثر با تعامل و این جمعیت خاص آموزش است.

دانش آموزان تکمیل این درجه مهارت های بین فردی با ارزش است که آنها را قادر به برقراری ارتباط موثر و افراد جوان را تحت تاثیر قرار به دست آورید. علاوه بر این، این درجه از دانش آموزان برای تبدیل شدن به معلمان موفق و فرصت های شغلی بسیاری را در آموزش و پرورش باز آماده می شود.

هزینه به دست آوردن مدرک لیسانس خود را بسته به عوامل مختلف از جمله مدرسه، طول برنامه، و ارائه دوره های خاص و یا سمینارها متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق، مدرسه از انتخاب خود تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان این برنامه می توانید از گزینه های مختلف حرفه ای در مراقبت از کودکان، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و بیشتر انتظار می رود.از آنجا که این درجه سلاح افراد با دانش رشد کودک و مهارت های تدریس موثر، افراد آماده که مسئولیت رسیدگی به مواضع از جمله معلم در اوایل دوران کودکی، مدیر معلم، مددکار اجتماعی، مشاور و بسیاری دیگر خواهد بود.

آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی یک میدان با ارزش برای آن دسته از افراد به دنبال یک تاثیر مثبت در زندگی کودکان جوان تر است. برای پیدا کردن چگونه به کسب مدرک لیسانس خود را آنلاین در این زمینه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

2نتایج درآموزش خردسالان Filter

تحصیلات لیسانس کودکستان

IUBH Fernstudium
کارشناسی(BA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
36 ماهها
آلمانی
آنلاین

آموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، برای مثال، آموزش ابتدایی در مراکز مراقبت روزانه، گسترش سریع مدارس روزمره، گفتگو پ ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی هنر در روانشناسی با تمرکز بر آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی

PATTEN UNIVERSITY
کارشناسی(BA)
انگلیسی
آنلاین

عمده روانشناسی به بررسی دیدگاه های چندگانه از فرایندهای فکری و رفتار انسان، بیولوژیکی، رفتاری، شناختی، اجتماعی و فرهنگی و رشد و نمو. ...

اطلاعات بیشتر