TAHSILATEONLINE.COM

‏ جستجو کنید 7‏ برنامه BA را کارشناسی های علوم انسانی آموزش آنلاین

لیسانس آنلاین برنامه ای است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به کسب مدرک کارشناسی در هنر با در نظر گرفتن دوره از طریق اینترنت است. به طور کلی نیاز به بین سه و پنج سال برای تکمیل یک BA آنلاین اجازه می دهد تا دانش آموزان به کار در زمان خود و از انواع مکان های مختلف. آنها در انواع موضوعات مختلف در دسترس هستند.

پس چه BA آنلاین در آموزش و پرورش است. این برنامه ها به منظور کمک به دانش آموزان معلمان، معلمان، مربیان و یا تبدیل شده است. دانش آموزان ممکن است در مورد استراتژی های تدریس، برنامه ریزی درسی، ارتباطات، رشد کودک، و افراد دیگر به منظور تبدیل شدن مربیان و متخصصان آموزش و پرورش موثر یاد بگیرند. مناطق تمرکز ممکن است شامل دوران کودکی، کار جوانان، و یا مناطق آموزش و پرورش خاص مانند زبان انگلیسی. برخی از برنامه ها با افراد دیگر، مانند روانشناسی ترکیب شده است.

بسیاری از مزایای می توان از یک BA آنلاین در آموزش و پرورش مشتق شده است. برای یکی، دانش آموزان ممکن است دریابید که داشتن مدرک کمک می کند تا آنها را نسبت به دست آوردن در هنگام جستجو برای یک کار.از سوی دیگر، آموزش در آموزش و پرورش می تواند کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به بهترین کودکان در حرفه آینده خود و در مناطق دیگر از زندگی کمک کند.

این مهم است که به خاطر داشته باشید که قیمت های کمک درسی، سازه هزینه و هزینه های مواد به طور گسترده ای بین موسسات متفاوت خواهد بود. مطمئن باشید که شما مدرسه خود را به طور مستقیم تماس قبل از ثبت نام، به طوری که شما می توانید تصمیم گیری های مالی مهم با اطلاعات دقیق است.

چه حرفه می توانید کسانی که با مدرک لیسانس در آموزش و پرورش دنبال کنید؟ بیشتر فارغ التحصیلان در رفتن به تبدیل شدن به معلمان در یک راه یا دیگری. آنها ممکن است در آموزش و پرورش ابتدایی، متوسطه، و یا عالی، و یا حتی با کودکان نوپا و نوزادان است. کسانی که با مدرک لیسانس در رشته آموزش و پرورش نیز ممکن است مربیان، مربیان، مدیران، مدیران، تحلیلگران، مشاوران و یا آموزش و پرورش تبدیل شده است؛ حتی برخی از را انتخاب کنید به ادامه در دانشگاه ها و آموزش مربیان دیگر.

ما می توانیم به شما کمک کند برنامه شما دنبال آن هستید پیدا.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

7نتایج درآموزش Filter

BA آموزش زبان انگلیسی با مدرک تدریس

Columbia College
آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Columbia USA Online + {تعداد} بیشتر

معتبر توسط شورای ملی برای اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)، برنامه آموزش و پرورش انگلیسی کالج کلمبیا مجهز به دانش آموزان با مهارت ها و گواهی نامه های لازم برای آموزش در هر نقطه در ایالات متحده، از جمله ناحیه کلمبیا و مشترک المنافع پورتوریکو.

کارشناسی هنر در روانشناسی با تمرکز بر آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی

PATTEN UNIVERSITY
آنلاین آمریکا Oakland USA Online

عمده روانشناسی به بررسی دیدگاه های چندگانه از فرایندهای فکری و رفتار انسان، بیولوژیکی، رفتاری، شناختی، اجتماعی و فرهنگی و رشد و نمو.

آموزش عالی لیسانس

IUBH Fernstudium
آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 - 72 ماهها زمان ثبت نام باز است آلمان Bad Honnef + {تعداد} بیشتر

شما می خواهید به منظور ارتقاء ساختارهای اجتماعی به معنای انعام مهم این است که همیشه مردم را به طور کلی در نظر بگیرید؟ در برنامه کارآموزی ویژه تحصیلات ویژه، شما یاد خواهید گرفت که افراد دارای معلولیت و نیازهای ویژه را برای مشارکت در جامعه و جبران شرایط دشوار زندگی آموزش دهید. برای این منظور، ما به شما مفاهیم صوتی، عملی، بنیادی و علمی ارائه می دهیم که شما را برای انجام وظایف آینده در آینده آماده می کند.

تحصیلات لیسانس کودکستان

IUBH Fernstudium
آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 - 72 ماهها درخواست اطلاعات آلمان Bad Honnef + {تعداد} بیشتر

آموزش و پرورش دوران کودکی یک حوزه موضوعی با اهمیت اجتماعی بسیار بالایی است. از اهمیت ویژه ای، برای مثال، آموزش ابتدایی در مراکز مراقبت روزانه، گسترش سریع مدارس روزمره، گفتگو پیرامون رشد سالم و بی خطر، و هدف جبران معایب و ایجاد فرصت های برابر برای همه کودکان است.

آموزش کارشناسی برای آموزش، مشاوره و انکشاف کارکنان

IUBH Fernstudium
آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 - 72 ماهها زمان ثبت نام باز است آلمان Bad Honnef + {تعداد} بیشتر

دانش فردا اغلب در حال حاضر فردا منسوخ شده و اهمیت یادگیری مادام العمر با هر روز افزایش می یابد. بنابراین، متخصصان آموزش دیده آموزش دیده باید در سازمان ها و شرکت هایی باشند که می توانند از دانش تخصصی خود برای ایجاد و حمایت از فرایندهای آموزش و مشاوره بزرگسالان استفاده کنند.

لیسانس هنرهای مطالعات تئاتر (Hons) Part Time Online

Rose Bruford College of Theatre and Performance
آنلاین پاره وقت 3 - 10 سال ها دسامبر 2019 بریتانیا Sidcup

Rose Bruford College تنها برنامه تحصیلی کامل در بریتانیا را برای کسانی که مایل به مطالعه تئاتر و عملکرد با یادگیری آنلاین هستند فراهم می کند و هیچ دوره آنلاین قابل مقایسه در سایر نقاط جهان وجود ندارد. این مدرک از طریق دانشگاهی ما تدریس می شود و برای هرکسی که مایل است یک دانش کامل از هنر و شیوه های تئاتر و عملکرد در زمینه های وسیع خود و از ابتدای آغازین تا عملکرد مدرن را توسعه دهد، در نظر گرفته شده است. علاوه بر مسیر تمام وقت ما، ما قصد داریم انعطاف پذیر با ارائه یک گزینه مطالعه نیمه وقت به طیف وسیعی از جوایز از گواهی HE به درجه کامل افتخار.

لیسانس هنر در مطالعات تئاتر (Hons) آنلاین تمام وقت

Rose Bruford College of Theatre and Performance
آنلاین تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا Sidcup

برنامه طولانی مدت تحصیلی تئاتر BA (Hons) ما توسط Learning Online ارائه شده است و راهی ایده آل برای تحصیل در رشته خود را از هر کجا که در جهان است، فراهم می کند. گروه کنونی ما شامل یک جامعه واقعا جهانی از متخصصان تئاتر، متقاضیان مدرسه، معلمان و علاقه مندان به تئاتر می شود که همه از مزایای برخورداری از مطالعات خود در کنار تعهدات کاری و خانوادگی برخوردار هستند.